Treść opublikowana przez dentysta1
-
Problem z czujnikiem oleju!!!! :-(
na bank nie jest to żarówka
-
Problem z czujnikiem oleju!!!! :-(
Mam identyczny problem, obawiam się że pompa zaczyna siadać, ale zaczne od czujnika
-
tylne sprężyny
sorry ale po podaniu VIN w ASO nie byli w stanie tego powiedzieć przez telefon, powiedzieli że muszą wejść pod samochod
-
automat w coupe!
Bezcenna jest redukcja z 5 na 3 :twisted2:
-
tylne sprężyny
poniżej masz link do sklepu w wawie który sprzedaje orginały taniej niż ASO http://www.autonarbutta.pl/ Odnosnie sprężyn, też mam pytanie, Z tyłu pękła mi jedna ze spężyn, oznaczenie na sprężynie pomarańczowe, czy może ktoś się orientuje czy takie oznaczenia sprężyny jest w M-pakiecie, czy jest to standard, Nie mam czasu podjechać do ASO aby sprawdzić jaki mam rodzaj zawieszenia, samochod wyposażony jest w M pakiet II, Jeżeli ma ktoś taką sprężyne to z przyjemnością kupie :)
- 330xd
-
Zastapienie kola dwumasowego jednomasowym
może to ci pomoże: http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=3110
-
330xd
"Mój" warsztat wykonuje naprawe/regeneracj pół osi napędowych, regeneracja z wymianą dwóch przegubów+ robocizna wyniosła mnie 600 zł , więc tragedi nie ma , przednie wachacze też można regenerować, wbrew pozorom największy jest problem ze skrzynką rozdzielczą , tu niestety mam luz i nikt za bardzo nie jest wstanie sobie z tym poradzić :roll: suma sumarum dzięki wspaniałej trakcji samochód pomimo droższej eksploatacji wart polecenia :wink:
-
Turbo do 330i
wykonałem remont półosi- wzmacniane przeguby, założyłem nowe sprzęgło sachsa i nowe koło dwu masowe Luka, skrzynia została stara......a kilka kucy dodatkowo by się przydało :twisted2:
-
Turbo do 330i
Czy ma ktoś doświadczenie, albo zna zakład, który zakłada Turbo, myśle o założeniu Turbo/kompresora do swojej Buni?
-
Dzień wymiany sprzęgła
Dzisiaj wymieniłem dwumase i jestem w :shock: Nie poznaje samochodu po prostu bajka, już jak wyżej pisałem sama wymiana sprzęgła przeniosła nie bywała poprawę, ale po wymianie dwumasy to porostu inny wymiar, zero rwania przy ostrej zmianie biegów, zero jakiegoś walenia przy redukcji, miodzio :mrgreen:
-
O gustach się nie dyskutuje aczkolwiek... ?
zostaw,
-
Skrzynia steptronik - zachowanie auta po zatrzymaniu
Tak jest to normalne, po przejściu z D na P załącza się hamulec postojowy , to "przetoczenie" może być zarówno w tył jak i w przód w zależności gdzie jest większy spadek
-
Co jest grane z tymi Diesel-ami ?
tak aby podgrzać atmosfere znaczna część tych samochodów ma przebiegi powyżej 350 tk, a najlepsze jest to że np. w środku wyglądają jak by miały 150 tk :mrgreen:
-
Dziwne zachowanie silnika :/
u mnie też zapala się na żółto kontrolka ciśnienia oleju , po 10s gaśnie, zastanawiam się czy nie siada pompa paliwa? a jeżeli to nagar to jak go się pozbyć?
-
Tłumik do e46 330i
sprawdz: http://bmwfans.info/original/E46/Lim/
-
330 diesel sedan czy 330 coupe benzyna + gaz ???
dla mnie bzdura , nie do takich zakładają i jest OK , osobiście nigdy bym diesla nie kupił chyba że paliwo ma się tanio Jeżeli autor chce śliczne czarne 330Ci z 2002r z gazem to mój kuzyn będzie sprzedawał ale on chce troszkę więcej , niby niewiele więcej ale jednak więcej dla ciebie bzdura a dla mnie profanacja, piękny sportowy samochód z kuchenką gazową :twisted2:
-
330 diesel sedan czy 330 coupe benzyna + gaz ???
Gaz to śmierć dla Buni :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: takie cudo i gazem :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:
-
323Ci czy 328 Ci - który wybrać - koszty eksploatacji
tylko 330i a dla wybrednych xi, swego czasu był to silnik roku,
-
330 diesel sedan czy 330 coupe benzyna + gaz ???
Jeżeli stać cię na nowego ON to bierz 330d, w innym przypadku Pb 330i, mało osprzętu przy silniku i jest wstanie wytrzymać kilkakrotne przekręcenie licznika kilometrów. Moja Betaka z napędem 4x4 w mieście pali 13,4 l , a jak masz założyć gaz to kup sobie lepiej inny samochód, Pamiętaj że BMW to bardzo dobre samochody ale zaniedbana cenowa okazja może sprawić, że przyjdzie ci zaplacić za naprawę równowartość okazyjnego zakupu :twisted: Chyba, że lubisz jeździć szrotem BMW jakich pełno na ulicach :norty: :norty:
-
Czy da się zmienić przebieg w kluczyku?
a no po to by oszukać, ja na kluczyku mam 120 tk a na liczniku 80 tk, takie tam 40 tk rożnicy :roll:
-
Kupiłem kilka dni temu. Masa problemow, kilka pytań...
Czy mogę zapytać ile zapłaciłeś i jaki jest przebieg?
-
320d ubywa płynu z chłodnicy, nie kopci, nie cieknie.
Hmmm, wczoraj odkęciłem korek wlewu oleju i stwierdziłem zarówno na korku jak i brzegu wlewu od stony wnętrz silnika, dziwny brunatny osad, tak jak by rdza czy coś, zastanawiam się czy czasem nie dostaje się woda z układu chłodzenia do silnika, białego dymu nie odnotowalem, czy może ktoś powiedzieć co może być przyczyną takiego osadu i jak można sprawdzić czy uszczelka pod głowicą jest wporządku :roll:
-
Czy da się zmienić przebieg w kluczyku?
Czy da się zmienić wartość przebiegu zapisanego na kluczyku :?: i czy na obu kluczykach jest ten sam przebieg, czy np. jeżeli ma się komplet kluczyków to jeden pokazuje jedną wartość a zapasowy drugą,?
-
"cudo" z allegro - warto do silnika?
Ja używam w większości przypadków Xeramica. Ale w kilku autkach też A-R... 3 dni temu zmieniałem olej w Omedze 3000 i poszła 4 puszeczka. Dolewam co ~50 tyś km. Czyli ~150 tyś przejechane. Te dane tak piszę z pamięci, wcześniej nie notowałem dat zalewek... teraz notuję. Popychacze wymieniałem też na nowe 150 tyś km temu. Z popychaczami wsio ok. Czasowo to jakieś 6 lat. W omedze 2 litrowej od 1,5 roku A-R. Wsio OK. (chociaż w czasie dużych mrozów zamarzła odma i trochę oleju wywaliło przez uszczelkę pokrywy klawiatury) ale to nie ma nic wspólnego z ceramizerami. BMW 1,5 roku na ceramizerach. Teraz będę zmieniał olej w marcu i idzie kolejna dolewka 0.5 xeramica. Już kupiony i sobie spokojnie czeka na półce. Moi znajomi nie mają tak długo aut... rozwalają je na 10 tyś tóżnych sposobów (patrz: wrzucenie wstecznego podczas jazdy i wysłanie silnika do krainy wiecznych łowów :D ) lub posprzedawali. Ale większość z nich zrobiła minimum 50-60 tyś km niektórzy 100 tyś km. Tak patrząc na zasadę działania ceramizera to nie ma prawa niczego rozwalić w popychaczach. Na 100%. Ale ty tych kilometrów nabijasz :twisted2: co 50 tysięcy wlewaz już 4 puszka jak piszesz, ciekawe od kiedy super cudo jest w sprzedaży :twisted2: , Największy naganiacz na ceramizera :twisted2: pewnie na allegro sprzedaje :!: :!: :idea: :idea: prześledzcie wszystkie posty na tym forum, :idea: tekst "już kupiony" :shock: :shock: jak by tego gówna miało zabraknąć :lol: :lol: :lol: Siła sugestii jest ogromna, dla tych co chcą kupić uwaga często na allegro jest drożej :idea: