Treść opublikowana przez gk tds
-
Zmieniarka do E91 prosze o pomoc
Trzeba ja zakodowac.
-
e60 2008r światła postojowe jak w nowych autach
Spryskiwanie reflektorów można wyłączyć za pomocą ncs'a. :cool2:
-
NCS kodowanie kierunków
W punkcie 9 zamiast f5 sprobuj f4 read ecu potem job-->sg codieren i execute job moze zadziala. :)
-
Problem z elektryka e61
Na poczatek podepnij pod Inpa lub dis i zobacz jakie bledy wywala.
-
Ustawianie Car&key NCS, DIS
Witam Wie ktos moze jaki wpis trzeba zmienic w lma e61,aby wydluzyc czas swiecenia podswietlenia wnetrza po otwarciu auta pilotem?
-
E60 520d Trzęsie silnikiem przy gaszeniu
Sprawdz kolo pasowe,ono tez powoduje drgania gdy konczy swoj zywot.
-
E61 530d dziwnie zachowujący się silnik podczas jazdy
A konwerter robiles?Nowy czy regenerowany?Padl Ci calkowicie ze auto stalo unieruchomione?
-
E61 530d dziwnie zachowujący się silnik podczas jazdy
Stawiam na konwerter w skrzyni,pewnie powoli się kończy.
-
520d e60 2007 jaki interfejs diagnostyczny?
Do kasowania inspekcji nie potrzebujesz żadnego kabla.Poszukaj w dziale e60 jest o tym jak skasować różnego rodzaju inspekcje:klocki,olej,itp.
-
[e39] M57 Interpretacja błędów
1.Wentylator klimy uszkodzony 2.Sterownik świec żarowych(tak mi sie wydaje) 3.Czujnik wolnych obrotów(tak mi sie wydaje)
-
Koło pasowe wału/tłumik drgań, E61 2005 530d
Ja śrub nie zmieniałem,moment dokrecenia jest wybity na kole.
-
e61 2006 520d po wymianie turbiny - dziwne zachowanie
Trzeba bylo zainwestowac w nowa turbine,bo z regenerowanymi to jest loteria,1 na 10 dziala poprawnie.Przebieg masz na pewno potwierdzony?moze ma z 300kkm,dlatego turbo padlo,bo nie chce mi sie wierzyc ze przy takim przebiegu turbo umarlo,choc wszystko jest mozliwe.Jedz do nich na reklacje niech szukaja co jest,albo niech zaloza inna turbine.
-
kodowanie angels light
Tu masz wszystko dokladnie napisane,co trzeba zmienic. viewtopic.php?f=97&t=108481&start=480
-
[E60] 520d INPA
No to kabelek ok.
-
[E60] 520d INPA
Do wersji LCI potrzebujesz kabla D-Can,Ty napisales za kupiles K-can i tu moze byc problem.
-
530d błędy przed rozruchem silnika: transmission fau
Mozna wymienic sam regulator mapiecia w alternatorze.Powodem moze byc jeszcze IBS.
-
e 60 535d warszawa cu47691
gk tds odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażListwy sa zmienione,bo w vinie jest shadow wysoki polysk :shock:
-
E60 LCI światła dzienne + obrysówki
Inpa nic nie zrobisz,tylko ncs`en,ale czy sie tak da zakodowac tego nie wiem,niech sie ktos inny wypowie.
-
[e60] NCS i lighting system, stop carefully
Sprobuj zainstalowac nowszego ncs'a i wtedy pusty man.
-
bmw 530dA 2002 proszę o pomoc w rozkodowaniu błędów z inpy
Jest to blad elektrycznej pompki wody.Jest ona potrzebna do dzialania funkcji "rest".W poprzedniej e39 mialem ten blad i w obecnej e61 tez mam.Nie jest to nic groznego,ale jak chcesz to mozesz zmienic pompke i blad zniknie.
-
e60 520d problem z PDC
Wydaje mi sie ze trzeba to zrobic ncs´em.
-
DRL BMW e90 model po 2007
Zaden Ncs nie bedzie dzialal na 64-bit.
-
e61 535d serwis olejowy
Radze Ci zmieniac co ok 15.000 i nie patrzec na interwaly.
-
Demontaż soczewki E60
Do tego zabiegu lepiej jest lampy zdemontowac,wtedy jest wieksze pole manewru :) . Demontaz lampy to tez nic nadzwyczajnego,cztery sruby+kostki troche gimnastyki i wyciagniete. Widac tez poprawe w swieceniu po takim zabiegu.
-
Demontaż soczewki E60
Ja swoje soczewki czyscilem przez otwor zarowki swiatel dlugich.Wygiety drut owiniety szmatka i pare godzin roboty ,ale efekt jest naprawde widoczny.Soczewki byly pokryte grubym kurzem po obu stronach.Wyciagnalem zarnik i czyscilem tez drutem od strony zarnika,trzeba tylko uwazac zeby nie uszkodzic przeslony. Tu soczewka wyczyszczona od strony szkla, widac jeszcze brud od strony zarnika http://img208.imageshack.us/img208/2258/foto0329w.jpg Tu wyczyszczona po obu stronach http://img854.imageshack.us/img854/3249/zdjeciepg.png Przy odblysniku widac jeszcze ile kurzu siedzi na soczewce,ciezko to doczyscic drutem :mrgreen: