Treść opublikowana przez gk tds
-
BMW E60 530d LCI - problem z klimatyzacją
Sprawdz czy sie zalacza wentylator w momencie gdy chodzi klima.
-
[INFO] Dla posiadaczy Diesel -> Adaptacja Przeplywomierza
Witam Czy mozna w taki sposob skasowac adaptacje sondy lambda? bo bede w tygodniu wymienial.
-
E61 535d Mpakiet zdjecia str.7
To raczej nie ma nic wspolnego,wieczorem podlacze ncs'a i zobacze jak u mnie jest ustawione. Dam Ci zanac co i jak.
-
E61 535d Mpakiet zdjecia str.7
Oooo :shock: To jednak mozesz ustawic welcom light! Tu masz wazystko dokladnie opisane co i jak: viewtopic.php?f=97&t=108481&start=480
-
E61 535d Mpakiet zdjecia str.7
Na poczatek sprawdz czy w lma masz wpisy dotyczace WELCOME LIGHT.
-
BMW E60 problem z iDrive
To nic innego jak wgranie nowego softu do sterownika ccc.Sam tego raczej nie zrobisz.Lepiej wyslac ccc do firmy ktora sie zajmuje naprawa tych sterownikow. Kolega Capaz zna dobra,bo kiedys mi polecal,napisz do niego.
-
E60 530d 218km szarpie w trakcie przyspieszania
To wymien zaworek sterujacy egr'em.
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
Jak jakas niedziela,to ja postaram sie byc. :wink:
-
BMW E60 problem z iDrive
Niezly cennik ma ten elektryk. :duh: :mrgreen:
-
535d Wymiana filtra czastek stalych.
Termostaty niedawno wymienione na Ori,temp ksiazkowa 89-92 i szybko sie nagrzewa.Tylko ten blad sondy.Jak bylem w zeszlym miesiacu w Szwajcarii(ok.1800km)to wypalal sie chyba z osiem razy.Wczesniej tego nie bylo,jezdze duzo po autostradach,wiec nie powinien sie zapychac,chyba ze jest cos jeszcze nie tak,ale nie pokazuje bledu.Jak chce zrobic update dde to winkfp zaleca ten nr ktory mam jakby nie bylo nowszego,a z kolei w uif pokazuje date programowania 2005 czyli produkcji auta. :shock: :?:
-
535d Wymiana filtra czastek stalych.
...bzdura, z DPF można żyć, tylko trzeba mieć kumatego diagnostę, bo wymiana filtra była prawdopodobnie niepotrzebna, problem tkwił jak widać gdzie indziej -sprawne termostaty -wymagana ilość paliwa -sprawny czujnik ciśnień w wydechu -sprawne czujniki temperatury w ukł. wydechowym -sprawna sonda lambda Witam Czy niesprawna somda lambda moze powodowac czestsze wypalanie filtra i przybywanie oleju? U mnie jest blad sondy i zaczelo mi przybywac oleju,od czasu do czasu jest tez blad dpf,ale podczas testu DIS'em wychodzi ze jest drozny.Sonde juz zamowilem,ale ciekawe czy to pomoze inaczej dpf out.
- Czujnik PDC
-
e60 Pomoc w wyborze
Jedna i druga do wypasow nie naleza,pierwsza kolo m-pakietu to nawet nie stala,ma tylko zderzaki m,a na progi juz kasy zabraklo. :duh:
-
Dym? Para ? z "grila" Prosze...
Jak potrzeba,to sluze pomoca :cool2:
-
Dym? Para ? z "grila" Prosze...
Prowincja Zeeland czy wioska Zeeland?Bo taka jest blisko mnie. :D
-
Dym? Para ? z "grila" Prosze...
Ja mam 530d i czasami tez leci dym z prawej nerki. :shock: Jak otworze maske nic nie widac skad sie dymi. W zeszlym tyg. bylem w Szwajcarii,jezdzilem po wysokich gorach i jak stanalem po trasie to dymilo jak z ursusa :D Poza tym zadnych innych objawow nie zauwazylem. P.S. Widze ze kolega jest z NL.W jakich rejonach NL mozna Cie spotkac?
-
E61 535d Mpakiet zdjecia str.7
Szczerze watpie aby dalo rade,ale mozesz sprobowac... :wink:
-
E61 535d Mpakiet zdjecia str.7
Nie wiem czy u Ciebie da rade to ustawic.Zalezy jaki masz modul swiatel. Znasz obsluge ncs expert?
-
Hak i jego elektryka.
Wydaje mi sie ze w inpa jest Trailer...module. Dokladnej nazwy nie pamietam musisz poszukac w inpa.
-
535d Problem z drganiem auta
Felgi masz orginalne?Moze potrzebne sa pierscienie centrujace do tych felg,dlatego takie cyrki.U siebie jak zalozylem zimowki na felgach z e39,do tego pierscienie,ale lipnej jakosci to mi przy 90 km/h malo auto sie nie rozpadlo,a o wiekszej predkosci nawet nie myslalem.Od razu poszly na sprzedaz i zalozylem ori e60/61.Problem od razu zniknal.
-
BMW e60 530d klikanie gdzies na pasku
Sprawdz pompe wody,mialem tez dziwne dzwieki z paska,a po prysnieciu wd40 wszystko cichlo.Pewnego dnia pompa zaczela przeciekac i wyzionela ducha.
-
E60 530i BLACK SAPPHIRE | BMW Individual
Fajna czarnula.Zmienilbym tylko felge na jasna,bo czarna ginie i wydaje sie mala. :cool2:
-
520D gaśnie podczas jazdy
Jesli sie nie myle to cena ok.400pln. Nic nie trzeba kodowac,wyciagasz stary,wkladasz nowy i po sprawie.
-
520D gaśnie podczas jazdy
Ach ci mechanicy :duh: Czujnik skretu nie powoduje gasniecia silnika :mad2:
-
E60 520i 2004r NIE ODPALA
Moze trzeba zrobic synchronizacje CAS---DME. Sproboj tego na poczatek jak masz inpe.