Treść opublikowana przez gk tds
-
Urwany łańcuch rozrządu M57n2 3.0d 231km
Ja też pomagałem koledze wymienić silnik na używany m57n2 525d 197km.Łańcuch pękł przy 235kkm przebieg 100% pewny.
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
Części możesz tu zamówić http://czescidobmw.pl Ceny mają dobre wysyłka nie droga i paczke masz za 3-4 dni od zamówienia. Ja wszystko u nich zamawiam.
-
BMW E60 530d wymiana turbiny
Cena bardziej niż promocyjna,jeśli faktycznie to nowa turbina.
-
[e60] Pęknięte klosze przednich lamp
Pisałem Ci wyżej,poszukaj kloszy na ebay,są napewno.Lampy można rozkleić.
-
[e60] Pęknięte klosze przednich lamp
Poszukaj na ebay,są klosze do e60.
-
Problem ze światłami
Przekodowywałeś lcm expertmodusem??
-
pomoc w dopasowaniu felg i opon
ET za duże,musisz dać dystans conajmniej 15mm,najlepiej 20mm. 9,5 na przód nie wiem czy wejdą. Otwór centrujący też jakiś dziwny 73,1 Rozstaw musisz mieć 5x120. Jak widzisz nic tu nie pasuje P&P.
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
Jak kupisz dobry dystans(firmowy),a nie z plasteliny to i 300km/h nie bedzie problemem.Miałem dystanse w e39 i nic się nie działo.Fakt że dałem za cztery 360€.
-
BMW Rheingold
Ja mam:framework 1.1 Framework 3.5 SP1 Framework 4.5 Czyli tak jakby zainstalowane trzy :shock: ,choć sam nic nie instalowałem.
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
To pochwal się co założyłeś :D
-
BMW Rheingold
32-bitowy.
-
BMW Rheingold
Ja mam na Vista 32-bit i win8.1 64-bit.Nie ma problemów z licencją.
-
e61 550i lpg WBAPW51050CT95023
gk tds odpowiedział(a) na bavarian temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażM pakietu też nie widze w vinie.
-
Rano silnik glosno chodzi Bmw e60 530d
Najpierw odpal i na chodzącym silniku ściągnij.Jest tylko wsadzony.
-
[e61, 3.0d, 218KM, 2005r] Problem z nawiewem
Sprawdź jeszcze czy działa Ci podgrzewanie foteli,mimo że diody na przycisku świecą,może nie działać.
-
Rano silnik glosno chodzi Bmw e60 530d
Jak nie działa lub jest zaślepiony,silnik chodzi głośniej jak jest zimny i dłużej się nagrzewa. w jakis sposob to sprawdzic? Odpal silnik jak jest zimny i ściągnij wężyk podciśnienia z egr'a.Zobaczysz czy jest różnica w pracy silnika. Ja nie zauważyłem takiego fenomenu Widocznie mało widziałeś.
-
[e61, 3.0d, 218KM, 2005r] Problem z nawiewem
Jak przełączysz na przednią szybę to dmucha na maxa??
-
Rano silnik glosno chodzi Bmw e60 530d
Jak nie działa lub jest zaślepiony,silnik chodzi głośniej jak jest zimny i dłużej się nagrzewa.
-
E61 535d by frisky @372KM & 690NM
E60 nie ma czujników w felgach.Dane są zbierane z czujników abs i prędkości poszczególnych kół,jeżeli się nie myle.Jak Cię niebiescy zatrzymają,będziesz rwał tą folie. :(
-
E60 525d rozpędza się tylko do 130 km/h ??
Podpiąć pod DIS lub ISTA.
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
Auto masz zajefajne,jedne z ładniejszych e46 jakie widziałem,ale pl tablice mnie nie interesują.Musi być też raczej seria 5. :wink:
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
Haha z tobą to się moge na felgi zamienić :mrgreen: Nie chce tablic PL,musi być auto na NL 525/530i w bogatej opcji wtedy się zamienie. Mój klekocik jeździ teraz pięknie,dostał nową przepływke,nie chcę się go na siłe pozbywać bo jest super,tylko ten podatek czasami mnie wk....wia. :mad2:
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
Nie chce się zamienić na e61 pięknego diesla 535d?? :norty:
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
Zdaje Ci się,bo czarny wyszczupla :D
-
E61 535d Mpakiet zdjecia str.7
Dziś z okazji pięknej pogody postanowiłem zabezpieczyć lakier przed zimą.Dokładne mycie+wosk Sonax. W międzyczasie wpadła jeszcze czarna nerka. Tak teraz wygląda: http://www.imgios.com/i/31b411915bdab475195a04eed9c517c9_5443cd763a310.jpeg http://www.imgios.com/i/9dbebcdcfb6eb315bcae83e94c701481_5443cb72603eb.jpeg http://www.imgios.com/i/d55fa685335e41c6c619a12159a970f1_5443cbc9884c7.jpeg http://www.imgios.com/i/c8c3eaec67663580965238b3ade169c5_5443cc1c1eaa2.jpeg http://www.imgios.com/i/1440515389c7bda27a3a3021a0be772b_5443cc64427e4.jpeg http://www.imgios.com/i/1440515389c7bda27a3a3021a0be772b_5443cc64427e4.jpeg http://www.imgios.com/i/42412fe44d8ffb3a58bb737772835f26_5443cc927e7ed.jpeg http://www.imgios.com/i/a53529d45ccbf40b3d38e9707d37416c_5443ccb336fda.jpeg http://www.imgios.com/i/2592a6661b3b0f1f9106227a7dca0e58_5443ccdbb7c28.jpeg http://www.imgios.com/i/a50c76d95f2ed0227b65894e7fa82f84_5443ccfb3847a.jpeg http://www.imgios.com/i/2bc159d8deac78c6876a14c42ba4ce0c_5443cd20693ae.jpeg http://www.imgios.com/i/21b71690043104022695bc79f5c941f1_5443cd4c92ff5.jpeg Wczoraj zrobiłem rodzinny wypad do Belgii,trasa 600km cały czas zgodnie z przepisami :cry2: spalanie 6,8l/100km,wiec sami wiecie jaka była to jazda. :nienie: