Treść opublikowana przez gk tds
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
Ja bede na 100%.
-
E60 - aktywacja świateł dziennych pomoc!!!
Z lm1 tego nie zakodujesz z lm2 mozna wlaczac i wylaczac drl w idrive.
-
Trudny wybór pomiędzy Bmw e90 a Audi A4B7
Jakbys cos znalazl to moge Ci pod kompa podpiac i bledy sprawdzic zebys nie wtopil. Mieszkam w Holandii.Jak cos to pisz na pw.
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
Jestem jak najbardziej za Hoek van Holland.
-
Kodowanie zmieniarki e60?
Cas i Lma
-
Kodowanie zmieniarki e60?
Musisz dodac ja do FA.
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
1. jurasbreslau 2. damp21plbe 3. Gedio (mysle, ze jescze 2-3 osoby uda mi sie zorganizowac ze swoimi samochodami) 4.gk tds (dwie e61) :wink:
-
Falujące obroty w 535d 272KM
Sprzeglo hydrokinetyczne(konwerter) w skrzyni do sprawdzenia.
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
Tez jestem za niedziela.
-
e60 530d x-drive VIN:WBANY5150CW84341
gk tds odpowiedział(a) na mareczek13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFotele chyba ma wymienione bo o komfortach w vinie nic nie ma. :shock:
-
uwalony cic - pomocy
A co zrobiles?Bo tak sobie raczej nie zginal z listy w ncs.
-
530d Gniezno B616607
gk tds odpowiedział(a) na ka_sztan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena auta w NL w takiej konfiguracji i z tym przebiegiem to miedzy 17 a 23 tys.€ Pewnie super promocja byla. Tylne lampy jakos dziwnie swieca,tylko wewnetrzne.
-
E60 home light
To po co kupiles taki badziew,a teraz placzesz.Trzeba bylo zostac przy wiesvagenie,bynajmniej droge do obory by ci oswietlal. :twisted:
-
E60 home light
Nie da sie,takie rzeczy tylko z LM2.
-
Night Vision e60 61 63 64 65
Jak masz kamere z modulem,komplet z innego auta,to tez nie zadziala w twoim, bo jest jeszcze zabezpieczenie kodem w module CAS i nie chodzi tu o vin auta bo to zmienilem na samym poczatku. Niedawno to przerabialem i tak jak u Ciebie zrobilem z dwoch jedna kamerke i dziala jak trzeba. :cool2:
-
e60/e61 Nagrywanie płyt mp3
A masz mp3 odblokowane?
-
Problem z automatyczną skrzynią biegów BMW 525d 2008r E61
Remont skrzyni w tym przypadku wyniesie 9675,79 pln. Zadowolony?? P.S.Wlasnie wywrozylem to z kuli. :duh: :mad2:
-
Problem z automatyczną skrzynią biegów BMW 525d 2008r E61
No tak jak gosc w aso pracuje,to u nich tylko wymiana skrzyni za +-25000pln. :duh:
-
Problem z RING E60 oraz AHL
Lma to modul swiatel,znajduje sie przy raczce do otwierania maski pod plastikami.Musisz odkrecic plastik nad nogami kierowcy i po lewej stronie go znajdziesz.
-
Problem z RING E60 oraz AHL
Tak sie sklada ze dzis mialem do czynienia z podobnym przypadkiem,nie swiecacy ring i blad kurtzschluss ktorego nie dalo sie skasowac.Wgrany nowy soft,przekodowanie nic nie pomagalo,dopiero wymiana lma na inny + programowanie zalatwilo problem.Ring odpalil od kopa.
-
E90 318i 320i N43 brzydka praca silnika
Witam Sprawdzal ktos czy ten silnik bedzie pracowal na odpietym przeplywomierzu? Auto stracilo moc,a teraz wogole nie odpala,tzn.odpala na 1sec.i gasnie.Jedyny blad w INPA i DIS to blad przeplywki. Nie ma roznicy czy przeplywka odpieta czy podpieta blad mowi o zwarciu do masy. Przeplywke bede mial w przyszlym tygodniu,czy cos moge jeszcze sprawdzic do tego czasu czy czekac na przeplywke bo na 100% ona jest winna? Przebieg ori 107tys.km.
-
e60 530d
Lepiej mial kupic z allegrowym 180tys. :mad2:
-
E60 530i 2004 automat - pomysly na kodowanie
To mialem na mysli :search: viewtopic.php?f=97&t=108481&start=480
-
E60 530i 2004 automat - pomysly na kodowanie
W dziale diagnoza komputerowa sa wszystkie opcje rozpisane wystarczy :search:
-
Blokada kierownicy, uszkodzony CAS??
Wystarczy poszukac w dziale e90 jest duzo o tym problemie,a tak wydajesz kase niepotrzebnie. :duh: