Skocz do zawartości

gk tds

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gk tds

  1. Z lm1 tego nie zakodujesz z lm2 mozna wlaczac i wylaczac drl w idrive.
  2. Jakbys cos znalazl to moge Ci pod kompa podpiac i bledy sprawdzic zebys nie wtopil. Mieszkam w Holandii.Jak cos to pisz na pw.
  3. Jestem jak najbardziej za Hoek van Holland.
  4. Cas i Lma
  5. Musisz dodac ja do FA.
  6. 1. jurasbreslau 2. damp21plbe 3. Gedio (mysle, ze jescze 2-3 osoby uda mi sie zorganizowac ze swoimi samochodami) 4.gk tds (dwie e61) :wink:
  7. Sprzeglo hydrokinetyczne(konwerter) w skrzyni do sprawdzenia.
  8. Fotele chyba ma wymienione bo o komfortach w vinie nic nie ma. :shock:
  9. A co zrobiles?Bo tak sobie raczej nie zginal z listy w ncs.
  10. Cena auta w NL w takiej konfiguracji i z tym przebiegiem to miedzy 17 a 23 tys.€ Pewnie super promocja byla. Tylne lampy jakos dziwnie swieca,tylko wewnetrzne.
  11. gk tds odpowiedział(a) na tomas73 temat w E60, E61
    To po co kupiles taki badziew,a teraz placzesz.Trzeba bylo zostac przy wiesvagenie,bynajmniej droge do obory by ci oswietlal. :twisted:
  12. gk tds odpowiedział(a) na tomas73 temat w E60, E61
    Nie da sie,takie rzeczy tylko z LM2.
  13. Jak masz kamere z modulem,komplet z innego auta,to tez nie zadziala w twoim, bo jest jeszcze zabezpieczenie kodem w module CAS i nie chodzi tu o vin auta bo to zmienilem na samym poczatku. Niedawno to przerabialem i tak jak u Ciebie zrobilem z dwoch jedna kamerke i dziala jak trzeba. :cool2:
  14. A masz mp3 odblokowane?
  15. Remont skrzyni w tym przypadku wyniesie 9675,79 pln. Zadowolony?? P.S.Wlasnie wywrozylem to z kuli. :duh: :mad2:
  16. No tak jak gosc w aso pracuje,to u nich tylko wymiana skrzyni za +-25000pln. :duh:
  17. Lma to modul swiatel,znajduje sie przy raczce do otwierania maski pod plastikami.Musisz odkrecic plastik nad nogami kierowcy i po lewej stronie go znajdziesz.
  18. Tak sie sklada ze dzis mialem do czynienia z podobnym przypadkiem,nie swiecacy ring i blad kurtzschluss ktorego nie dalo sie skasowac.Wgrany nowy soft,przekodowanie nic nie pomagalo,dopiero wymiana lma na inny + programowanie zalatwilo problem.Ring odpalil od kopa.
  19. Witam Sprawdzal ktos czy ten silnik bedzie pracowal na odpietym przeplywomierzu? Auto stracilo moc,a teraz wogole nie odpala,tzn.odpala na 1sec.i gasnie.Jedyny blad w INPA i DIS to blad przeplywki. Nie ma roznicy czy przeplywka odpieta czy podpieta blad mowi o zwarciu do masy. Przeplywke bede mial w przyszlym tygodniu,czy cos moge jeszcze sprawdzic do tego czasu czy czekac na przeplywke bo na 100% ona jest winna? Przebieg ori 107tys.km.
  20. gk tds odpowiedział(a) na cypisek21 temat w Galeria - nasze samochody
    Lepiej mial kupic z allegrowym 180tys. :mad2:
  21. To mialem na mysli :search: viewtopic.php?f=97&t=108481&start=480
  22. W dziale diagnoza komputerowa sa wszystkie opcje rozpisane wystarczy :search:
  23. Wystarczy poszukac w dziale e90 jest duzo o tym problemie,a tak wydajesz kase niepotrzebnie. :duh:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.