Treść opublikowana przez gk tds
-
kabel do serii E oraz F
Jak chcesz mieć jeden kabel do E i F serii to tylko ICOM. Do E wystarczy dcan. Do F Enet.
-
530i sliniczek wycieraczek
Miałem dokładnie to samo,wymiana mechanizmu pomogła.
-
530i sliniczek wycieraczek
Wymiana całego mechanizmu pomaga.Samego silniczka nie zmienisz.
-
e 60 dobry mechanik w Holandii
Jesli chodzi Ci o kodowanie,programowanie itp.to mogę Ci pomóc.
-
535d śmierdzi trupem
Te cykanie to początek końca koła,miałem dokładnie tak samo+smród.Na włączonym silniku niech ktoś skręci kiere na maxa w lewo lub prawo,wtedy pompa wspomagania stawia opór,a ty patrz pod maską jak się koło pasowe zachowuje.
-
535d śmierdzi trupem
Moje koło pasowe jak kończyło żywot to też na początku śmierdziało spalenizną a po miesiącu padło całkowicie.Guma w tym kole poprostu się przypala.
-
535d śmierdzi trupem
Sprawdź koło pasowe może ono powoli umiera. :D
-
E60 535d Łódź WBANX910X0CU48441
gk tds odpowiedział(a) na Darius temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż20mm,jesli sie nie myle.
-
bmw e60 530i 272 WBAND71070CG60116
gk tds odpowiedział(a) na haket bmw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW opisie to goscia niezle ponioslo,szczegolnie z fotelami. :duh:
-
Wycieraczki - powracają i przesuwajś się w górę 5/7 cm
Nic nie musisz kodować.
-
BMW Rheingold
Jeszcze nie instalowałem z braku czasu,w weekend się za to wezmę to napisze czy działa.
-
BMW Rheingold
może niedługo będzie nowy ICOM EMULATOR bez vmware i żadnych zabezpieczeń ale tylko dla interfejsu K i D-can , ale kupno ICOM chińskiego klona to na pewno jest najlepsza opcja kosztuje mniej niż jedna aktualizacja w serwisie BMW . Już jest,wczoraj go ściągnąłem.
-
Zablokowana kierownica,problem ELV.
Bede wyciągał w sobote kolumne,dam znać czy pomogło.
-
Zablokowana kierownica,problem ELV.
Bmw e92,zablokowana kierownica,robiony reset elv,cas kasowanie bledów itp.Nic nie pomaga,czy to już tylko wymiana kolumny pozostaje? Przestał też działać dostęp komfortowy.Cas'a nie idzie zupdatować winkfp wywala błąd.Wcześniej żadnych komunikatów itp.Ma ktoś jakieś pomysły??
-
[e61 LCI] montaż joystick-a SPORT
Zakładaj cały joystick bez kombinacji.
-
[e61 LCI] montaż joystick-a SPORT
Joystic jest p&p do tego kodowanie i zmiana softu w skrzyni. Bardzo fajny mod,zakladaj jeszcze kiere z łopatkami. Robiłem to u kumpla w aucie mam pdf'y co i jak podłączyć w razie czego. :wink: Edit:widzę że masz 525d,nie wiem czy ten joystic występował z tym silnikiem.
-
Test dpf,duze spalanie
To normalne spalanie jak na taką jazdę.Dpf masz jak nówka. :D
-
BMW Rheingold
Masz na myśli ten? ICOM Emulator 3.3 no Dongle
-
bmw e60 jaki dystans
Jakie jest et tych felg?
-
BMW E60 535d 2009 Poznań-Luboń WBANX91020CU48210
gk tds odpowiedział(a) na zetroxos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wiedziałem że żarnik potrafi przebieg zapisać,a może żarówka kierunkowskazu? :mad2:
-
Aktualizacja softu auta
A masz ICOMa czy zwykły "drut"za 100zł? :cool2:
-
E61 530D 2006r VIN - CP31033
gk tds odpowiedział(a) na luksec temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAktywny tempomat :mad2: :mad2: :mad2: A gdzie ma radar? :nienie:
-
E60 r 2004 520i WBANA31050B019678 Ostrowiec Świętokrzysk
gk tds odpowiedział(a) na pasiekowski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie mialem na mysli zamiany.Bo zamienic mozna i na Ursusa,jak ktos chce.
-
E60 r 2004 520i WBANA31050B019678 Ostrowiec Świętokrzysk
gk tds odpowiedział(a) na pasiekowski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażIdiota pisal to ogloszenie,myslac ze zlapie idiote na te ogloszenie. :mad2:
-
e61 525d Górna Owczarnia B404579
gk tds odpowiedział(a) na KENi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto totalny golas :duh: ,m pak i ksenon dolozyli,bo inaczej nikt by nawet nie spogladnal na nie.Wiadomo Polska m pak i ksenon musi byc,dziwne ze skory jeszcze nie wsadzili. :mad2: Daj sobie lepiej spokoj z tym rodzynem.