Skocz do zawartości

gk tds

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gk tds

  1. Jak chcesz mieć jeden kabel do E i F serii to tylko ICOM. Do E wystarczy dcan. Do F Enet.
  2. gk tds odpowiedział(a) na jrek temat w E60, E61
    Miałem dokładnie to samo,wymiana mechanizmu pomogła.
  3. gk tds odpowiedział(a) na jrek temat w E60, E61
    Wymiana całego mechanizmu pomaga.Samego silniczka nie zmienisz.
  4. Jesli chodzi Ci o kodowanie,programowanie itp.to mogę Ci pomóc.
  5. gk tds odpowiedział(a) na stach131 temat w E60, E61
    Te cykanie to początek końca koła,miałem dokładnie tak samo+smród.Na włączonym silniku niech ktoś skręci kiere na maxa w lewo lub prawo,wtedy pompa wspomagania stawia opór,a ty patrz pod maską jak się koło pasowe zachowuje.
  6. gk tds odpowiedział(a) na stach131 temat w E60, E61
    Moje koło pasowe jak kończyło żywot to też na początku śmierdziało spalenizną a po miesiącu padło całkowicie.Guma w tym kole poprostu się przypala.
  7. gk tds odpowiedział(a) na stach131 temat w E60, E61
    Sprawdź koło pasowe może ono powoli umiera. :D
  8. W opisie to goscia niezle ponioslo,szczegolnie z fotelami. :duh:
  9. Nic nie musisz kodować.
  10. gk tds odpowiedział(a) na kris1973 temat w Diagnoza komputerowa
    Jeszcze nie instalowałem z braku czasu,w weekend się za to wezmę to napisze czy działa.
  11. gk tds odpowiedział(a) na kris1973 temat w Diagnoza komputerowa
    może niedługo będzie nowy ICOM EMULATOR bez vmware i żadnych zabezpieczeń ale tylko dla interfejsu K i D-can , ale kupno ICOM chińskiego klona to na pewno jest najlepsza opcja kosztuje mniej niż jedna aktualizacja w serwisie BMW . Już jest,wczoraj go ściągnąłem.
  12. Bede wyciągał w sobote kolumne,dam znać czy pomogło.
  13. Bmw e92,zablokowana kierownica,robiony reset elv,cas kasowanie bledów itp.Nic nie pomaga,czy to już tylko wymiana kolumny pozostaje? Przestał też działać dostęp komfortowy.Cas'a nie idzie zupdatować winkfp wywala błąd.Wcześniej żadnych komunikatów itp.Ma ktoś jakieś pomysły??
  14. Zakładaj cały joystick bez kombinacji.
  15. Joystic jest p&p do tego kodowanie i zmiana softu w skrzyni. Bardzo fajny mod,zakladaj jeszcze kiere z łopatkami. Robiłem to u kumpla w aucie mam pdf'y co i jak podłączyć w razie czego. :wink: Edit:widzę że masz 525d,nie wiem czy ten joystic występował z tym silnikiem.
  16. To normalne spalanie jak na taką jazdę.Dpf masz jak nówka. :D
  17. gk tds odpowiedział(a) na kris1973 temat w Diagnoza komputerowa
    Masz na myśli ten? ICOM Emulator 3.3 no Dongle
  18. gk tds odpowiedział(a) na floryda temat w E60, E61
    Jakie jest et tych felg?
  19. Nie wiedziałem że żarnik potrafi przebieg zapisać,a może żarówka kierunkowskazu? :mad2:
  20. A masz ICOMa czy zwykły "drut"za 100zł? :cool2:
  21. Aktywny tempomat :mad2: :mad2: :mad2: A gdzie ma radar? :nienie:
  22. Nie mialem na mysli zamiany.Bo zamienic mozna i na Ursusa,jak ktos chce.
  23. Idiota pisal to ogloszenie,myslac ze zlapie idiote na te ogloszenie. :mad2:
  24. Auto totalny golas :duh: ,m pak i ksenon dolozyli,bo inaczej nikt by nawet nie spogladnal na nie.Wiadomo Polska m pak i ksenon musi byc,dziwne ze skory jeszcze nie wsadzili. :mad2: Daj sobie lepiej spokoj z tym rodzynem.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.