Treść opublikowana przez gk tds
-
Bmw e61 kodowanie modułu SGM
Ciężko będzie ci to ogarnac jak jeszcze tego nie robiłeś.Trzeba zmienić vin,zakodować pod auto,uruchomić czas systemowy.
-
problem z połączeniem interfejsu z disem
Wystarczy zwykły kabel.Wszystkie programy inpa,ncs,winkfp,ista itp.działają bezpośrednio na każdym win7,8,10 bez vm.
-
problem z połączeniem interfejsu z disem
Po co się męczyć z bardzo wolno działającym disem,jak można zainstalować ista d i bez vm działa bardzo dobrze :duh:
-
BMW X5 E70 3.0 DDE 7.1 BRAK KOMUNIKACJI
Pisz na pw jakie schematy chcesz to Ci podeśle.
-
Wymiana skrzyni w 35d na 50d
Szukaj kogoś z Bmw explorer lub Autohex2.
-
E61 2.0 Diesel - stuki w silniku
Zdejmij paski i odpal,będziesz wiedzieć czy to koło czy coś innego.Ja obstawiam koło.
-
Brak mocy 4/5/6 bieg pow 3 tyś obr / 520D
Turbina sterowana jest elektronicznie nie ma żadnych zaworków.
-
Auto Start/Stop i żywtność turbiny - jaki to ma wpływ?
Kodowałem to ostatnio w 520d 2016r.Nic nie trzeba dopisywać,działa jak powinno.
-
E60 530d 2007 ASB szarpie i odmawia pracy
Te błędy dotyczą wybieraka skrzyni(yoisticka)
-
WinKFP - INSTRUKCJA
Mowa tutaj o lma z e60 czyli kodowanie pod autem,przypisanie vo/fa,vin już kolega zmienił wiec to by było na tyle. To nie e39 że trzeba przebieg zmieniać. Tyle w temacie.
-
WinKFP - INSTRUKCJA
Nic nie kodowałem, tylko za pomocą winkfp zrobiłem aktualizacje i zmiana vin . No to masz odpowiedź. Programator do lma,ciekawych rzeczy można się tu naczytać. :mrgreen:
-
WinKFP - INSTRUKCJA
Czasami ista pokazuje dziwne przebiegi przy diagnozie,niemające nic wspólnego z rzeczywistym przebiegiem.W twoim przypadku może tak być. Kodowałeś moduł do serii pod autem?
-
WinKFP - INSTRUKCJA
Do zakodowania innego(używanego)lma wystarczy ncs expert.Żadnego przebiegu nie trzeba korygować :shock: Gdzie Ci ten przebieg pokazuje???
-
Lampy bixenon polift jak zrobić samopoziomowanie
Gdyby moduł był nieodpowiedni,waliło by błędami na desce.
-
Lampy bixenon polift jak zrobić samopoziomowanie
Instalację trzeba przerobić i nie da się zrobić samopoziomowania bez działającego skrętu.
-
WinKFP błąd 211 Signature check failed
Miałeś zasilacz podlaczony w czasie programowania?
-
[E60] 530d nie odpala po aktualizacj dde
Zaktualizuj winkfp i próbuj jeszcze raz.Wklej zdjęcie błędu jak wystąpi.
-
[E60] 530d nie odpala po aktualizacj dde
Miałeś komunikat "Programming Ok"??
-
INPA nie widzi kabla USB na WMware Win 7
Kabel od viakena działa na wszystkich portach com1,com2,com9...Mam sam i polecam zawsze viakena.
-
[E61] Tylne lampy, szlam w kloszu. Jak wyczyścić?
Pre lci łatwo rozkleić,ale lci nie próbowałem.
-
E61 2005 Komfortowe fotele- nie działa wysuwanie podparcia u
Jak to jest przesada,to kup w ASO cena 180€. :cool2:
-
[e60] Wymiana MULF na MULF2
Nie zakoduje wszystkiego,wywali się na mulf2. Powoli się uczysz,oby tak dalej. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
ISTA/Rheingold nie chce włączyć wypalania dpf. (FILM)
Na filmiku widać jak robisz w kółko to samo,zamiast zamknąć ten test i przejść do DDE i w live data kontrolować parometry wypalania. :duh:
-
545i - Kręci i nie odpala EWS problem ?
Inpa od trandolfa to już zabytek. :duh:
-
[e60] Wymiana MULF na MULF2
Zmień datę na #0909 i powinno pójść.#0908 raczej nie przejdzie :nienie: