Treść opublikowana przez sarna1
-
do czego ten czujnik
no ok ja mam Motronica 1.3 i jak go odepne to nic sie nie dzieje - a z ta jedna iskra to o co chodzi ?? nie odpalal ci ??
-
Co to za szum
jak chcesz zorientowac sie czy szumi most to wyjmij na jakis czas tylna kanape - na pewno uslyszysz jak bedzie cos nie tak - szumiec moze tez skrzynia - no ale to juz bardzo dobrze slychac :) bo masz ja praktycznie przy sobie ;)
-
do czego ten czujnik
jest to impulsator - komputer za jego pomoca zlicza i sprawdza iskry idace przez przewod - tez dluzszy czas jezdzilem bez niego - ale nie zauwazylem zadnych zmian - taraz mam podlaczony i jest wszystko tak jak dawniej...
-
Wtrysku benzyny e34, e32
Motronic od 1.0 w wzywz zalezy od roku produkcji
-
Pytanie o silnik w E30 318i 1988r
dokladnie tak jak napisal 130rapid :) wszystko sie zgadza 318 bardzo fajnie sie zbiera - do 120-130 idzie rowno (z minimalna przewaga 320) pozniej juz troszke brakuje jej tchu - ale i tak to dobre auto - nie kazdy jezdzi tak szybko - ale ma jedna zasadnicza wade - chodzi wlasnie o dzwiek 6 garow - jest piekny (w przypadku 320 i w wzwyz).
-
Nowe BMW 3
ale za to jezdzi sie nia jak najbardziej jak beemka - mialm okazje polatac E60 3.0d i naprawde od razu czuc czym sie jedzie :)
-
Nowe BMW 3
mala piateczka :) jak dla mnie to calkiem ladna - i zachowana poki co linia e46
-
Dobre wahacze do E34 po przyzwoitej cenie w centr. Polsce.
Co do Adlera i RTSa to moja opinia jest potwierdzona faktami, odobiscie mialem mozliwosc sprawdzenia jak sie uzytkuje te wyroby i powiedzialem sobie nigdy wiecej, laczniki stabilizatora padly po miesiacu a swoznie po dwoch :evil:
-
Dobre wahacze do E34 po przyzwoitej cenie w centr. Polsce.
wlasnie - cena jest smiesznie niska - ale jak jest to wyrob jakiegos Adlera czy RTS to sie nie dziwie - w koncu starcza na miesiac i trzeba wymieniac na nowy wiec i tak zarobia :)
-
Dobre wahacze do E34 po przyzwoitej cenie w centr. Polsce.
Podjedz do siedziby InterCars i dogadaj sie co do ceny - mi ostatnio udzielili rabatu 25 % na czesci.... Powodzenia.
-
ZDECHŁO PODŚWIETLENIE DESKI
mi wszystko zdechlo jak zepsul sie potencjometr (ten od sciemniania deski) popsikalem WD i dziala do dzisiaj ;)
-
relingi, lub bagaznik do e34 touring
bagazniki dachowe sa do kupienia na www.moto.allegro.pl bagaznik rowerowy na hak jest troche niewygodny, z racji tego ze trzeba go zdejmowac zeby sie dostac do bagaznika, oraz mozna uszkodzic rowerki przy cofaniu (mi sie zdarzylo).. http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=27515781 tu masz kompletny zestaw...
-
Zmiana tarcz licznika e30
www.moto.allegro.pl robota sie jest trudna tylko uwazaj na wskazowki zebys nie polamal :)
-
Sprzegło w e34 , coś niedobrego się dzieje
ja odpowietrzalem 3 razy - dopiero bylo dobrze :) milej pracy
-
Sprzegło w e34 , coś niedobrego się dzieje
Sprawdz czy masz uszczelke na drazku zmiany biegow - bo jak jej nie masz (taka guma pasujaca do otworu w tunelu) to sie nie dziwie ze sie nagrzewa, u mnie ona byla przecieta i wszystko bylo maksymalnie nagrzane - szczegolnie przy otwartym oknie - robil sie przeciag i gorac z pod auta wedrowal do kabiny.
-
jakie amorki na tyl e34? czy mozliwe ze dlatego siadl mi bok
dokladnie, ale jeszcze przyczyna nierownego stania (hehe fajnie to brzmi) moga byc wybite tuleje na tylnej belce - przynajmniej u mnie tak bylo. Co do amorkow to mozesz nabyc Sachsa, rozne inne firmy, ale i tak najbardziej bedziesz zadowolony z produktow Bilsteina - to juz klasa sama w sobie :). P.S. W E34 mam na tyle Sachs Advantage i jest ok :)
-
Jak to jest z kółkami do e34
im wieksza wartosc ET tym kolo bardziej chowa sie w nadkole, felgi od e36 nie pasuja do e34, najlepiej w E34 wygladaja felgi z ET w okolicach 15. A te krazki nie zmieniaja ET tylko otwor centrujacy..ET zmieniaje dystanse ale takiego rozwiazania nie polecam.
-
E30 325 '87 125kw - wasze opinie
slabych punktow jako takich nie mozna wyroznic - po prostu musisz dobrze przejrzec cale auto bo to badz co badz 17to letnie autko. Najwazniejsze zeby blacha byla ok i silnik chodzil poprawnie ...
-
Bebny hamulcow e30
jezeli jest jeszcze co to mozna przetaczac, jak nie ma to tylko nowe - InterCars ok 200 pln za sztuke :roll:
-
Przed wbiciem biegu slysze małe pukniecie
no to albo most albo jest jakis luz na krzyzakach ..
-
Przed wbiciem biegu slysze małe pukniecie
ale gdzie puka ?? Z przodu czy z tylu ?? Bo to dosc wazne ;)
-
ILE WYTRZYMA BMW 325 E36 192PS???
no plan dobry, nawet bardzo dobry - a jakie przyblizone koszta takiej instalacji ??
-
Stukanie...
No jezeli bylo sprawdzane i nie ma luzow na swozniach i lacznikach to moze byc maglownica, swoja droga nie zla cena Ursus - masz moze jakis blizszy namiar ?? (oczywiscie domyslam sie ze mowa o maglu bez wspomagania tak ?? )
-
SPRAWDZENIE WISKO E34 M20
no pokrec nim najpierw na zupelnie zimnym silniku, nastepnie na cieplym ;) na pewno poczujesz roznice, chociazby minimalna :)
-
Ile jechaliście swoim BMW
taaa, normalnie rakieta - i te Audikowskie liczniki :)....