Skocz do zawartości

sarna1

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sarna1

  1. sarna1 odpowiedział(a) na paul_e30 temat w E30
    no ok ja mam Motronica 1.3 i jak go odepne to nic sie nie dzieje - a z ta jedna iskra to o co chodzi ?? nie odpalal ci ??
  2. sarna1 odpowiedział(a) na Beny2 temat w E30
    jak chcesz zorientowac sie czy szumi most to wyjmij na jakis czas tylna kanape - na pewno uslyszysz jak bedzie cos nie tak - szumiec moze tez skrzynia - no ale to juz bardzo dobrze slychac :) bo masz ja praktycznie przy sobie ;)
  3. sarna1 odpowiedział(a) na paul_e30 temat w E30
    jest to impulsator - komputer za jego pomoca zlicza i sprawdza iskry idace przez przewod - tez dluzszy czas jezdzilem bez niego - ale nie zauwazylem zadnych zmian - taraz mam podlaczony i jest wszystko tak jak dawniej...
  4. sarna1 odpowiedział(a) na Mariah temat w E32
    Motronic od 1.0 w wzywz zalezy od roku produkcji
  5. sarna1 odpowiedział(a) na dEVIL temat w E30
    dokladnie tak jak napisal 130rapid :) wszystko sie zgadza 318 bardzo fajnie sie zbiera - do 120-130 idzie rowno (z minimalna przewaga 320) pozniej juz troszke brakuje jej tchu - ale i tak to dobre auto - nie kazdy jezdzi tak szybko - ale ma jedna zasadnicza wade - chodzi wlasnie o dzwiek 6 garow - jest piekny (w przypadku 320 i w wzwyz).
  6. sarna1 odpowiedział(a) na Cossacks temat w E90, E91, E92, E93
    ale za to jezdzi sie nia jak najbardziej jak beemka - mialm okazje polatac E60 3.0d i naprawde od razu czuc czym sie jedzie :)
  7. sarna1 odpowiedział(a) na Cossacks temat w E90, E91, E92, E93
    mala piateczka :) jak dla mnie to calkiem ladna - i zachowana poki co linia e46
  8. Co do Adlera i RTSa to moja opinia jest potwierdzona faktami, odobiscie mialem mozliwosc sprawdzenia jak sie uzytkuje te wyroby i powiedzialem sobie nigdy wiecej, laczniki stabilizatora padly po miesiacu a swoznie po dwoch :evil:
  9. wlasnie - cena jest smiesznie niska - ale jak jest to wyrob jakiegos Adlera czy RTS to sie nie dziwie - w koncu starcza na miesiac i trzeba wymieniac na nowy wiec i tak zarobia :)
  10. Podjedz do siedziby InterCars i dogadaj sie co do ceny - mi ostatnio udzielili rabatu 25 % na czesci.... Powodzenia.
  11. sarna1 odpowiedział(a) na J E L I T O temat w E32
    mi wszystko zdechlo jak zepsul sie potencjometr (ten od sciemniania deski) popsikalem WD i dziala do dzisiaj ;)
  12. bagazniki dachowe sa do kupienia na www.moto.allegro.pl bagaznik rowerowy na hak jest troche niewygodny, z racji tego ze trzeba go zdejmowac zeby sie dostac do bagaznika, oraz mozna uszkodzic rowerki przy cofaniu (mi sie zdarzylo).. http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=27515781 tu masz kompletny zestaw...
  13. sarna1 odpowiedział(a) na slawo temat w E30
    www.moto.allegro.pl robota sie jest trudna tylko uwazaj na wskazowki zebys nie polamal :)
  14. ja odpowietrzalem 3 razy - dopiero bylo dobrze :) milej pracy
  15. Sprawdz czy masz uszczelke na drazku zmiany biegow - bo jak jej nie masz (taka guma pasujaca do otworu w tunelu) to sie nie dziwie ze sie nagrzewa, u mnie ona byla przecieta i wszystko bylo maksymalnie nagrzane - szczegolnie przy otwartym oknie - robil sie przeciag i gorac z pod auta wedrowal do kabiny.
  16. dokladnie, ale jeszcze przyczyna nierownego stania (hehe fajnie to brzmi) moga byc wybite tuleje na tylnej belce - przynajmniej u mnie tak bylo. Co do amorkow to mozesz nabyc Sachsa, rozne inne firmy, ale i tak najbardziej bedziesz zadowolony z produktow Bilsteina - to juz klasa sama w sobie :). P.S. W E34 mam na tyle Sachs Advantage i jest ok :)
  17. sarna1 odpowiedział(a) na Ksysiobo temat w E34
    im wieksza wartosc ET tym kolo bardziej chowa sie w nadkole, felgi od e36 nie pasuja do e34, najlepiej w E34 wygladaja felgi z ET w okolicach 15. A te krazki nie zmieniaja ET tylko otwor centrujacy..ET zmieniaje dystanse ale takiego rozwiazania nie polecam.
  18. sarna1 odpowiedział(a) na herdi temat w E30
    slabych punktow jako takich nie mozna wyroznic - po prostu musisz dobrze przejrzec cale auto bo to badz co badz 17to letnie autko. Najwazniejsze zeby blacha byla ok i silnik chodzil poprawnie ...
  19. sarna1 odpowiedział(a) na grzes e30 temat w E30
    jezeli jest jeszcze co to mozna przetaczac, jak nie ma to tylko nowe - InterCars ok 200 pln za sztuke :roll:
  20. no to albo most albo jest jakis luz na krzyzakach ..
  21. ale gdzie puka ?? Z przodu czy z tylu ?? Bo to dosc wazne ;)
  22. sarna1 odpowiedział(a) na KFAS temat w E36
    no plan dobry, nawet bardzo dobry - a jakie przyblizone koszta takiej instalacji ??
  23. sarna1 odpowiedział(a) na ZIN temat w E36
    No jezeli bylo sprawdzane i nie ma luzow na swozniach i lacznikach to moze byc maglownica, swoja droga nie zla cena Ursus - masz moze jakis blizszy namiar ?? (oczywiscie domyslam sie ze mowa o maglu bez wspomagania tak ?? )
  24. sarna1 odpowiedział(a) na pio temat w E34
    no pokrec nim najpierw na zupelnie zimnym silniku, nastepnie na cieplym ;) na pewno poczujesz roznice, chociazby minimalna :)
  25. taaa, normalnie rakieta - i te Audikowskie liczniki :)....

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.