Treść opublikowana przez miki1406
-
Zakup 318 na co zwrócić uwagę.
Nie pewno a napewno :roll: Według doniesień (a jechli chodzi o podwyżki to się raczej sprawdza niestety :duh: ) Ropka 6zł litr Pb 5zł litr I pytanie... Jak żyć w kraju gdzie państwo stara się odebrać wszystkim jakiekolwiek przyjemności w życiu?? A słyszeliście ile od czerwca ma kosztować prawko :mad2: Ale nie rozpisuje się bo trochę to offtop jest :twisted2:
-
Czy roztrzelac mechanika po przegladzie?
Hej a jaki masz silnik tak w ogóle?? M40... Jeśli tak to radzę zdjąć pokrywę zaworów i wykręcić rurkę olejową którą to należy dobrze wyczyścić i przedmuchać :norty:
-
wyciek z silnika
Gratulki :lol: A jak to by był kwas z akumulatora?? :duh:
-
Brak pska klinowego klimy- co się może stać
jeździć narazie spoko możesz tylko nie za długo wymień pasek aby sprężarka się nie zastała (jak i cała klima) :P
-
Po przegladzie, co to za kontrolka?
a pytanie poza konkursem... kasuje to się tak samo jak servis czy inspekcje??
-
Po przegladzie, co to za kontrolka?
twoje godziny są policzone :twisted2: ... Myśle że coś nie do końca skasował ale pewności nie mam
-
ceramizer, sciema, czy moze jednak warto? film...
hmm a moim zdaniem idea jest dobra... cikawe co by na o powiedział rozrząd w M40 :P Jak ktoś wypróbował/uje niech daje znać :cool2:
-
piszczenie po rozruchu zimnego silnika....:/
zależy jak jeździsz... 235 to lepsze prowadzenie i mniejsze opory tarcia... 245 to auto ma ciężej i prowadzi w koleinach ale przy ostrych winklach docenisz zalety większej powierzchni przyczepności auta
-
drgania podczas hamowania
toczenie tarcz to już lekka żena jak dla mnie :nienie: Ile ta tarcza kosztuje, że warto pogiętą czy porysowaną toczyć?? Prosze sportowe tarcze brembo + klocki ferodo http://moto.allegro.pl/item368178301_tarcze_brembo_klocki_ferodo_bmw_e36.html Matko to jest bezpieczeństwo... kiedyć przez oszczedzanie na hamulcach rozwalił bym się astrą f-ką... Gdyby nie ręczny sprawny to nie wiem jak by było :duh:
-
piszczenie po rozruchu zimnego silnika....:/
ja moim 100konnym M40 pociągnąłem na 3 do ~128km/h i była odcinka :norty:
-
Dziwny gwizd 330 d? Proszę o pomoc w zdiagnozowaniu.
a może nieszczelność intercooler'a
-
dziwna sprawa z zegarami
raczej niemożliwe żeby takie awarie zebrały się wszystkie na raz :worried: U mnie ppppp wyświetliło jak przekręciłem kluczyk z odpiętym komputerem... sprawdz czy nie masz przetartych kabli za silnikiem...
-
piszczenie po rozruchu zimnego silnika....:/
spawasz na stałe i latasz :norty:
-
śruba przewodu hamulcowego
Cały przewód :? ale koszt to kilka czy kilkanaście złotych :P
-
Włącznik w schowku pod zegarkiem
Co to jest dewasto?? Urządzenie dewastujące bume :P Zapewne chodziło koledze o Webasto... Ale to na 100% nie to ponieważ webasto ma więcej przycisków i wyświetlacz...
-
kłdące się wskażniki
jak oglądałem fotki rozebranych zegarów od e36 to jest tam rozbudowana elektronika i może być problem coś samemu wymodzić :?
-
piszczenie po rozruchu zimnego silnika....:/
dasz rade... tylko potrzebny duży klucz płaski... chyba 32
-
Duze spalanie benzyny przy jezdzie na LPG
winą zapewne jest 2cmetrowy przewód mięczy listwą wtryskową a przewodami od zbiornika... Trzeba zdjąć górną część kolektora ssącego, i włączyć zapłon... będzie widać czy leci :cool2:
-
Włącznik w schowku pod zegarkiem
moim zdaniem jest to samoróbka... co się dzieje po naciśnięciu?? Widzisz jakieś efekty?? Może odcięcie pompki paliwa
-
specyficzny problem...
uszkodzoną głowice też da rady naprawić ale to zależy od tego w jakim stopniu jest uszkodzona...
-
Wymiana popychaczy hydraulicznych M40
1. moim zdaniem puka ten popychacz na którym jest luz... nie trzyma on według mnie ciśnienia oleju i przy nacisku "konika" stuka w denko swojego kanału... 2. poszukaj na forum... ktoś zamieszczał zdjęcie takiego urządzenia które sam sobie wyspawasz w garażu. A robi się to tak, że naciskasz zawór i wyciągasz konika bokiem... popychacz masz na wierzchu 3. wałek pracuje na krzywkach pewną tylko częścią powierzchni... jeśli na bokach krzywki nie masz progów to powinno być ok...
-
piszczenie po rozruchu zimnego silnika....:/
Ważna jest średnica i ilość otworów montażowych :cool2: Ale raczej powinno ci palce urwać jakby była dobra a silnik był nagrzany hehe :twisted2:
-
rana dławi się na benzynie.znacie przyczyne?316i 97r
dławienie na zimnym silniku może mieć tylko jeden logiczny powód... Czujnik temperatury płynu chłodzącego dla DME...
-
który model kupić??? pomocy
no to kolega pojeździ bezawaryjnie bo M40 są nie tyle niedopracowane co wysilone jak na swoją konstrukcję co skraca ich żywotność...
-
Falujące obroty :/
opisane przez kolege objawy mogą świadczyć o zabrudzeniu silniczka krokowego... silniczek przy zejściu z obrotów przymyka się częściowo potem ma troszkę ciężej i ustawia się prawidłowo... Stąd ten schodek