Treść opublikowana przez MArcin 850i
-
Tankowanie pod korek...
Wole juz tego nigdy wiecej nie sprawdzac :wink:
-
Średni profil społeczny użytkownika marki BMW
Po co wyliczac srednia? Mi bardzo milo czyta sie ten watek i fajnie wiedziec z kim sie pisze na forum :D
-
Tankowanie pod korek...
Timm jedyne wyjscie to juz wiecej nie tankowac na tej stacji :nienie: Ja raczej tankuje na dobrej stacji bo moj rekord to 80,20 litra do zbiornika 90 litrow :shock: I to przyjechalem pod dystrybutor na totalnej rezerwie - wskazowka pokazywala 0 litrow, a komputer w "reichw" przez ostatnie 10 km pokazywal: "---" :twisted2:
-
BMW X6 - concept
Drugi rysunek jak dla mnie rewelacja :D
-
Ile pali twoja bemka
Ja moim V12 zrobilem niedawno trase Sochaczew - Klodzko (410km) i spalanie wg komputera wynioslo 12.1, a z moich wyliczen po zatankowaniu 11.83 :dance: Styl jazdy moj ulubiony a wiec spokojna plynna jazda. Mam pytanie do wlascicieli V12. Ile wam pala te silniki minimalnie w trasie przy predkosciach 90-120km/h :?: :?: BMW podaje 8.8 l/100km :duh: Moje spostrzezenia sa takie ze minimum 10.5 - 11l ale juz musi byc rozpedzony samochod i wynik taki utrzymam do pierwszych swiatel:)
-
mam zamair kupic m3 E36 pomozcie
Ja znam. Egzemplarz z 1993 roku w stanie idealnym :D Moj kolega ma :roll2: Poki co nie jest na sprzedaz :)
-
BMW E65 na 2 miejscu w raporcie Dekra 2005
Ostatnio przez moja miescine przejezdzal DB7 na tablicach WK. Myslalem ze wyglad Astona DB7 zrobi na mnie wieksze wrazenie...
-
Cena paliwa w egipcie, jeste w szoku udam sie do psychiatry
Jeszcze troszke i bedziemy wszyscy jak w Chinach na rowerkach dopylac :roll2:
-
E32 - 750 czy 735 ????
No sluchaj siwy: nie jestem zadnym zalozycielem tego klubu, nie czerpie z tego zadnych korzysci (nikt nie czerpie), rok temu jeszcze bylem swierzym forumowiczem i nie mam powodow by narzekac na ten klub a wrecz przeciwnie. Jak mi sie nie bedzie podobalo to poprostu nia zaplace skladki... A poki co to mam zamiar ja placic do konca zycia :8) Pozdrawiam :wink:
-
E32 - 750 czy 735 ????
Moje najlepiej w zyciu zainwestowane 200zl :wink: I nawet gdyby kosztowalo to 1200zl to tez bym zaplacil :D
-
Spalanie Alpiny B12
No stary 5.7 V12 nie bedzie Ci palic 8l na 100 :wink: Tam masz prawie 400 konikow i trzeba je dobrze nakarmic zeby to jezdzilo :wink: Pochwal sie w galerii swoim cudem :D
-
Moje Modeliki :D
Gratuluje kolekcji :cool2: Hehe mam identyczny modelik e31, ktorego jakosc wykanania pozostawia wiele do zyczenia :( Co ciekawe mam go w kolekcji od czasow jak jeszcze nie wierzylem ze kiedys bede mial go w skali 1:1 :D
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
Wiec moge jej nie miec. Nie jestem w stanie rowniez przewidziec rotacji aut. Cos co wczoraj jezdzilo w Warszawie dzisiaj moze jezdzic w Poznzniu, a jutro w Krakowie :) Do tego MNOSTWO sprowadzonych osemek z niemiec od czasu wejscia do Unii. Wlasnie sie dowiedzialem ze kolejna taka jezdzi od niedawna po Zyrardowie (tablice z czerwonym paskiem)
-
Remont/odbudowa BMW DIXI.
MArcin 850i odpowiedział(a) na ROBERT MALINOWSKI temat w Modele przedwojenne i powojenne wcześniejsze niż Neue KlasseNie chce zasmiecac topicu, ale kazdy nastepny post Roberta czytam z zapartym tchem :roll2: Tak jak ktos pisal przypomina to detektywistyczna powiesc :D Tak trzymaj Robert i informuj nas o kazdym nastepnym kroku w odbudowie Dixi :D
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
Od teraz jest :wink:
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
Kornelio, a co powiesz na nr 11, 25, 58 i 59 z mojego spisu: http://republika.pl/spis_e31/. Wszystkie z pod Poznania (oprocz 11 ktorej nie znam rejestracji :? )
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
Jak bedziesz wiedzial cos wiecej to daj znac :wink:
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
Znam z Poznania 5 egzemplarzy e31, z czego granatowa bez oznaczen znam tylko jedna: http://img450.imageshack.us/img450/2686/103641802090820050940292094735.jpg
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
Tak patrzac po cenie to niestety moze (musi :( )byc to wrak. Odezwij sie na priv to napisze Ci wiecej szczegolow :)
-
kończy impreze przy 180 - gdzie odblokować
Wg katalogu "Samochody Swiata 2005" e65 730d ma 8,0s do setki i 235km/h
-
Czy ktos wie gdzie mozna dokladnie obejrzec E60 M5 w Wawie?
Jak bylem pod koniec kwietnia w Fusie to ogladalem tam e60 M5, a teraz jakies dwa tygodnie temu ogladalem sobie z bliska e63 M6!!!!
-
Gry z BMW
Moze masz stary sterownik od karty graficznej. Nowe sterowniki powinny pomoc
-
BMW uratowalo mi zycie
Nie bronie kierowcy Audi, ale ja tez juz kilka razy bylem zmuszony zrobic taki sam manewr jak on. To jest instynktowny odruch ominiecia dziury w jezdni (oczywiscie z umiarem - nie wyjezdzam komus na czolowke, ale zdarza sie odbic te pare centymetrow w lewo). Ale pewnie zarzad drog umywa rece od tego, a to prawdopodobnie przez ich zaniedbanie doszlo do tego wypadku.
-
kTORE WYBIERACIE??
A ja jestem zdrajca i zaglosowalem na to cos czerwone po srodku :mrgreen:
-
Zlot BMW Veteran Club Deutschland w Polsce
Jechalem za tymi lawetami we wtorek 13 :D Trzy lawety pieknych klasykow :!: :!: Z tego szoku nie pamietam co tam dokladnie bylo, ale na pewno bylo kilka Porsche (w tym 911 turbo z lat 70'), jakies Mercedesy cabrio - rowniez na oko z lat 70 i nie jestem pewien czy tam nie bylo skrzydlaka z 1954r :shock: Aaaa i byly Porsche 356 i te smieszne amerykanskie krazowniki z lat 50-60 :!: Wszystko z wygladu jak noweczki :!: :!: Ps Zalew Ty zyjesz :roll2: