Treść opublikowana przez grzechusk
-
Przepływka dziwna cena
aha no tak dlatego mnie cena dziwiła no i to zdjecie, dopiero na nokaut doczytałem ze jest to odpowiednik
-
Przepływka dziwna cena
witam chciałbym o cos zapytac zeby nie wtopic pieniedzy w błoto - http://www.przeplywomierz.pl/sklep,2474,,,03,,pl-pln,312587,0.html niby oryginalny niby z bosha ale jakim cudem conajmniej 250 zl tanszy? kupował ktos z tamtad?
-
nastawienia zegara
witam ja dopiero sie wczoraj uporałem z tym zegarkiem krecisz tym prawym guzikiem w lewo albo w prawo tylko co najwazniejsze przy zapalonym silniku
-
pali sie kontrolka od airbagow
Ale to chwilow chcesz tak jezdzic czy zostawiasz to? "niech se swieci" bo jak druga opcja to powiem tak ktos sie moze ze mna nie zgadzac- stac cie na bmw to niech cie bedzie stac na naprawy.
-
drobne pytanie do właścicieli e46
tak przy wlewie
-
Rdzawy kolor płynu do wspomagania
witam, dzisiaj sprawdzałem i mam mało plynu od raz mówie ze szukałem nie tylko tu ale i na google, wiecie zreszta sami jak to jest w wyszukiwarka, no ale do rzeczy odkreciłem i ten miernik czy plastikowa rurka jest suchutka :/, zamoczyłem wkretak bo niemialem niczego innego pod reka, wytarłem w szmatke i kolor jest rdzawy, to ze atf to wiem tylko niewiem czy dexron II czy III kupic za odpowiedzi dziekuje i pozdawiam
-
323i trący kamień (?) za szybą od strony kierowcy jak usunąć
witam mam ten sam problem ale od strony pasazera, tracy kamien:/
-
cały "zestaw" poduszek
szukałem to wyniki wyskoczyły zaczynajac od prosze o rozkodowaniie nr vin po witam na forum
-
cały "zestaw" poduszek
no to chyba wybiore wersje z wkładaniem głowy :D, bo niechce nic tam pourywac
-
Ciepłe powietrze z nawiewów - dlaczego tak późno ?
mi ciepławe powietrze zaczyna leciec, po wyjsciu z niebieskiego pola, aha no i nigdy nie włanczam powietrza jak nie wyjdzie bo i tak leci zimne i trzeba dłuzej czekac
-
cały "zestaw" poduszek
aha i jeszcze jedno, czy da sie sciagnac osłony poduch pasazera i kierowcy nie uszkadzajac ich jakos, bo problem w tym ze niewiem czy tam sa, a najpierw chciałbym od tego zaczac, zeby nie oddac auta mechanik powie, ze niema a beda ja tego nie sprawdze wiecie o co chodzi...
-
cały "zestaw" poduszek
no z tego co widziałem na allegro to 200/300 zł poducha teraz pytanie ile sensor no i poskładanie tego do kupy, dzisiaj miałem auto podpiete po kompa to nie mógł sie w ogóle podlaczyc wiec niezle bedzie na kopane tam
-
cały "zestaw" poduszek
witam mam pytanie w jakich granicach cenowych kosztuje załozenie czujnika (jesli wymienia sie go tez po kolizji przodem) plus nabój z poducha? Prawdopodobnie mam zaklejoną kontrolke, która cały czas sie swieci i jak okaze sie ze tak jest to bede chcial to zrobic, na jakie mniej wiecej koszta musze sie przygotowac i czy da rade to zrobic u mechanika(nie mówie tu o słynnym kaziu na rogu) czy tylko w gre wchodzi ASO? Pozdrawiam
-
mata pasazera
a jak kontrolka sie w ogóle nie zapala podczas przekrecania kluczyka?
-
przeplywomierz
Szczesc boze z ta przepływką z allegro, ona chyba jest z plasteliny, kupisz za 99 zł i załozysz temat wymieniłem przepływke niema poprawy co to moze byc :mad2:
-
Prosz o pomoc w dobraniu odpowiednij felgi i opony
z tego co czytałem ostatnio post na forum na temat felg na allegro to mówili ze sa to tanie i niezbyt wytrzymałem podróbki nie którzy nawet sugerowali ze lepiej kupic dobre markowe uzywki niz nowe z allegro
-
Czy napisze ktos ile ma obrotów do danej prędkości.
ja mam słabszy silnik a na 3 ponad 100 leci
-
Płyn do chłodnicy
witam bede miał wymiane płynu w chłodnicy i mam pytanie czy według was lepiej wlac oryginalny płyn do chłodnic bmw http://www.czescidobmw.pl/product_info.php?cPath=4233&products_id=1328 czy prestone? Czy niema to wiekszego znaczenia?
-
jak wprawdzic rzeczywisty przebieg samochodu??
ps auto miało 6 lat..
-
jak wprawdzic rzeczywisty przebieg samochodu??
Co do serwisów znajomy oddawał fiata w rozliczeniu bo kupywal nowego auto serwisowane tylko 2 lata bo tyle mialo gwarancji i co sie okazało pan z serwisu mówi tak ze to ze 2 lata to nie problem reszte sami "dobijemy" i przebieg zmalał o 45 tys km chodz i tak w polskich realiach to niewiele
-
Ubytki oleju
A w czym problem jesli nie ubywa? bo jesli ubywa to wiadomo duzo mozliwosci jest ale jesli poziom jest taki sam? płyn chłodniczy sie dostaje?
-
Wymiana poduszek skrzyni i silnika
kumpel wymieniał ale nie w bmw chodz tutaj pewnie jest podobnie jemu po wymianie wszystko ucichło zadnego brzeczenia grania trzepania wiec mysle ze cos ci spartolili
-
Przepływomierz???
Odpal auto i depnij zobacz czy wejdzie ci na max obroty jesli nie odepnij przepływke i znowu depnij jesli dojdzie to masz juz rozwiazanie u mnie sprawa wygladała tak ze szedł do 4.5 tys i wiecej nie krecił jakby mu paliwo odcinało no i wiecej niz 140-160 nie poleciał po odpieciu przepływki wszystko wracało do normy.
-
320D, STUKI NA NIERÓWNOŚCIACH PRZY MAŁYCH PRĘDKOŚCIACH???
Ja mam stuki przy małych predkosciach okazało sie ze to łacznik stabilizatora
- Kontrolki