Skocz do zawartości

grzechusk

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzechusk

  1. grzechusk odpowiedział(a) na grzechusk temat w E46
    aha no tak dlatego mnie cena dziwiła no i to zdjecie, dopiero na nokaut doczytałem ze jest to odpowiednik
  2. grzechusk opublikował(a) temat w E46
    witam chciałbym o cos zapytac zeby nie wtopic pieniedzy w błoto - http://www.przeplywomierz.pl/sklep,2474,,,03,,pl-pln,312587,0.html niby oryginalny niby z bosha ale jakim cudem conajmniej 250 zl tanszy? kupował ktos z tamtad?
  3. grzechusk odpowiedział(a) na Dura temat w E46
    witam ja dopiero sie wczoraj uporałem z tym zegarkiem krecisz tym prawym guzikiem w lewo albo w prawo tylko co najwazniejsze przy zapalonym silniku
  4. grzechusk odpowiedział(a) na rafa160 temat w E46
    Ale to chwilow chcesz tak jezdzic czy zostawiasz to? "niech se swieci" bo jak druga opcja to powiem tak ktos sie moze ze mna nie zgadzac- stac cie na bmw to niech cie bedzie stac na naprawy.
  5. tak przy wlewie
  6. witam, dzisiaj sprawdzałem i mam mało plynu od raz mówie ze szukałem nie tylko tu ale i na google, wiecie zreszta sami jak to jest w wyszukiwarka, no ale do rzeczy odkreciłem i ten miernik czy plastikowa rurka jest suchutka :/, zamoczyłem wkretak bo niemialem niczego innego pod reka, wytarłem w szmatke i kolor jest rdzawy, to ze atf to wiem tylko niewiem czy dexron II czy III kupic za odpowiedzi dziekuje i pozdawiam
  7. witam mam ten sam problem ale od strony pasazera, tracy kamien:/
  8. grzechusk odpowiedział(a) na grzechusk temat w E46
    szukałem to wyniki wyskoczyły zaczynajac od prosze o rozkodowaniie nr vin po witam na forum
  9. grzechusk odpowiedział(a) na grzechusk temat w E46
    no to chyba wybiore wersje z wkładaniem głowy :D, bo niechce nic tam pourywac
  10. mi ciepławe powietrze zaczyna leciec, po wyjsciu z niebieskiego pola, aha no i nigdy nie włanczam powietrza jak nie wyjdzie bo i tak leci zimne i trzeba dłuzej czekac
  11. grzechusk odpowiedział(a) na grzechusk temat w E46
    aha i jeszcze jedno, czy da sie sciagnac osłony poduch pasazera i kierowcy nie uszkadzajac ich jakos, bo problem w tym ze niewiem czy tam sa, a najpierw chciałbym od tego zaczac, zeby nie oddac auta mechanik powie, ze niema a beda ja tego nie sprawdze wiecie o co chodzi...
  12. grzechusk odpowiedział(a) na grzechusk temat w E46
    no z tego co widziałem na allegro to 200/300 zł poducha teraz pytanie ile sensor no i poskładanie tego do kupy, dzisiaj miałem auto podpiete po kompa to nie mógł sie w ogóle podlaczyc wiec niezle bedzie na kopane tam
  13. grzechusk opublikował(a) temat w E46
    witam mam pytanie w jakich granicach cenowych kosztuje załozenie czujnika (jesli wymienia sie go tez po kolizji przodem) plus nabój z poducha? Prawdopodobnie mam zaklejoną kontrolke, która cały czas sie swieci i jak okaze sie ze tak jest to bede chcial to zrobic, na jakie mniej wiecej koszta musze sie przygotowac i czy da rade to zrobic u mechanika(nie mówie tu o słynnym kaziu na rogu) czy tylko w gre wchodzi ASO? Pozdrawiam
  14. grzechusk odpowiedział(a) na maniek__ temat w E36
    a jak kontrolka sie w ogóle nie zapala podczas przekrecania kluczyka?
  15. grzechusk odpowiedział(a) na patmar85 temat w E46
    Szczesc boze z ta przepływką z allegro, ona chyba jest z plasteliny, kupisz za 99 zł i załozysz temat wymieniłem przepływke niema poprawy co to moze byc :mad2:
  16. z tego co czytałem ostatnio post na forum na temat felg na allegro to mówili ze sa to tanie i niezbyt wytrzymałem podróbki nie którzy nawet sugerowali ze lepiej kupic dobre markowe uzywki niz nowe z allegro
  17. ja mam słabszy silnik a na 3 ponad 100 leci
  18. grzechusk opublikował(a) temat w E46
    witam bede miał wymiane płynu w chłodnicy i mam pytanie czy według was lepiej wlac oryginalny płyn do chłodnic bmw http://www.czescidobmw.pl/product_info.php?cPath=4233&products_id=1328 czy prestone? Czy niema to wiekszego znaczenia?
  19. Co do serwisów znajomy oddawał fiata w rozliczeniu bo kupywal nowego auto serwisowane tylko 2 lata bo tyle mialo gwarancji i co sie okazało pan z serwisu mówi tak ze to ze 2 lata to nie problem reszte sami "dobijemy" i przebieg zmalał o 45 tys km chodz i tak w polskich realiach to niewiele
  20. grzechusk odpowiedział(a) na VADER temat w E46
    A w czym problem jesli nie ubywa? bo jesli ubywa to wiadomo duzo mozliwosci jest ale jesli poziom jest taki sam? płyn chłodniczy sie dostaje?
  21. kumpel wymieniał ale nie w bmw chodz tutaj pewnie jest podobnie jemu po wymianie wszystko ucichło zadnego brzeczenia grania trzepania wiec mysle ze cos ci spartolili
  22. grzechusk odpowiedział(a) na palpio temat w E36
    Odpal auto i depnij zobacz czy wejdzie ci na max obroty jesli nie odepnij przepływke i znowu depnij jesli dojdzie to masz juz rozwiazanie u mnie sprawa wygladała tak ze szedł do 4.5 tys i wiecej nie krecił jakby mu paliwo odcinało no i wiecej niz 140-160 nie poleciał po odpieciu przepływki wszystko wracało do normy.
  23. Ja mam stuki przy małych predkosciach okazało sie ze to łacznik stabilizatora
  24. grzechusk odpowiedział(a) na grzechusk temat w E46
    no tak to bedzie najlepsze rozwiazanie aha w gre wchodzi tylko komp w aso czy taki na normalnej diagnostyce nie liczac pana kazia na rogu...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.