Skocz do zawartości

--maly--

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez --maly--

  1. --maly-- odpowiedział(a) na Badger temat w G30, G31, F90
    Ale szym? W serii osiągami na pewno nie. Rozwiązanie z napędem bardzo fajne ale ma swoje odbicie w osiągach.
  2. Wszystkie bmw tak mają, mercedesy też w audi nie zauważyłem.
  3. Cena jest bardzo dobra ale przebieg wysoki tak na prawdę n55 do tych 300tyś km przy dobrej eksploatacji dojeździ a temu już nie wiele brakuje.
  4. Proszę o sprawdzenie WBAEA535X9CV92605 https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-6-bmw-650-fak-vat-23-ID6yTLwr.html
  5. --maly-- odpowiedział(a) na 47 temat w F30, F31, F34, F80
    To wszystko zależy jakie masz zniżki. U mnie na e87 lci 120D 2007r AC+OC bez udziału własnego ubezpieczenie na 24000zł wyszło 1250zł. W tym roku szwagier kupił ode mnie tą e87 wyszło mu 1380zł to samo co mi. Moja kobieta e82 120d 2008r w axa kwota ubezpieczenia niskawa bo 280000zł ale składka AC/OC 1430zł. Ale już np e92 m3,e63 650i,c63 amg,A8 itd nie ubezpieczają AC. Na tamte auta najkorzystniej wychodzi generali/proama a czasami link4 jest nie dużo drożej a ma fajniejsze warunki.
  6. --maly-- odpowiedział(a) na 47 temat w F30, F31, F34, F80
    Dla tańszyxh aut liberty direct lub axa ma fajne ceny pakietów dla droższych proama/generali lub link4. Przy leasingu zostaje nam nie wiele firm i stawki są wyższe za leasingowane auta.
  7. Widze tylko nazwy z rds nie ma częstotliwości obok.
  8. Jeżeli chodzi o mnie to w e63 lci z cic auto z usa mam w dostępnych stacjach radiowych np 3 razy pod rząd radio zet potem 2 razy rmf itd przy przerzucaniu z kierownicy zmienia normalnie stacje a z pokrętła dodatkowo głupieje na tych dublach. Można zaprogramować stację i problemu nie ma ale w trasie jest to upierdliwe. Kilka rzeczy przekodowałem z usa np połówkowe fale ale tutaj nie mam pomysłu co jeszcze zmienić.
  9. Tak właśnie myślałem jak możesz napisz co dokładnie przekodować.
  10. I jest to loteria bo kupujesz auto w ciemno a po drodze też wiele może się wydarzyć.
  11. --maly-- odpowiedział(a) na apex11 temat w E63, E64
    Tak masz miejsce na kluczyk ale nie musisz używać jak wszystko działa ;)
  12. --maly-- odpowiedział(a) na apex11 temat w E63, E64
    Wszystko jest tak samo jak f30 albo ktos wykodował bezkluczykowy dostęp albo coś w aucie jest uszkodzone.
  13. A auto masz europejskie?
  14. Taka jakość akumulatorów i nowych części. Niestety ale taki komunikat zazwyczaj oznacza słabą kondycję akumulatora. Jeszcze podziała ale błędy będą coraz częściej. Wiele osób szuka problemu gdzie indziej a i tak kończy się na wymianie akumulatora. Jeżeli nie miałeś akumulatora AGM to normalne że po roku jest słaby.
  15. Śmiało warto kupić auto z usa tylko kompleksowo przerobić na wersję europejską czyli zmiana licznika, lamp o ile potrzeba bo nie zawsze są róźnice itd i masz auto niczym nie różniące się od europejskiego z rozsądnym pewnym przebiegiem i klarowną przeszĺością. Nie ma się co oszukiwać z zachodniej europy auta przyjeżdżają kombinowane na różne sposoby tylko trudniej ustalić ich przeszłość. Tam dobre auta są droższe niż u nas do tego wysoka akcyza plus czyjś zarobek i gdzie tu logika? Co trzeba sprowadzić żeby zarobić? W ciągu ostatnich 3 lat kupiłem 5 prywatnych aut żeby je wyszukać obejżałem i sprawdziłem dziesiątki dzwony, ćwiartki, dupy z dachem, naprawiane deski rozdzielcze, kręcone przebiegi tu to 9 na 10. Przerabianie aut na ciężarowe żeby ominąć akcyzę masakra to co nie było salon polska to w 99% były miny a co ciekawe salon Polska mają większe przebiegi niż sprowadzane w przypadku młodych aut ciekawe czemu :lol: Teraz mam dwa auta z usa. Naprawy polegały jedynie na zmianie elementów czyli wymiana zbitej lampy, pękniętego zderzaka. W drugim aucie, wymiana błotnika i drzwi po obcierce. Auta wyszły w cenach rynkowych ale są wpełni zgodne z europejskimi i mają połowe niższe przebiegi. Niestety kupując z usa musisz mieć wiedzę bo kupujesz w ciemno i łatwo o minę lepiej kupić coś z dobrą dokumentacją już w Polsce.
  16. Poza felgami wygląda sensownie. Przebieg wydaje się realny o ile faktycznie ma pierwszy lakier to warto się zainteresować bo cena nie wygórowana.
  17. Całe życie będziesz jeździć F02? Zrób tak żeby było dobrze.
  18. Jakość obsługi premium tak jest w BMW. Wg mnie skoro nie mogą usunąć usterki niech zabierają ten złom i dadzą coś wolnego od wad jak takowego nie posiadają to zwrot gotówki.
  19. Ja bym natychmiast reklamował te opony. Wiele osób ma problemy z tym modelem. Ja miałem to samo co Ty a po pół roku z boku pojawiły się pęknięcia i schodziło powietrze.
  20. Nowe wtryski kosztują śmieszne pieniądze w Aso a w przypadku n63 ich wymiana to obowiązek jak chcemu pojeździć tym autem.
  21. A to nie bylo czasem tak zwane komisowe OC w liberty direct?
  22. Pan na Puławskiej jest świetny niestety takie doważanie zazwyczaj pomaga do kolejnego demontażu i montażu felg nawet jak zaznaczymy ich położenie. Ja bardziej plecam wyważenie samych kół na hunterze z symulacją jazdy drogowej.
  23. Tarcze warto kupić oryginały bo są najlepsze bardzo mało reklamacji a obecnie czy to ate czy trw czy textar bez różnicy wszystko często ulega pokrzywieniu i pojawia się bicie na kierownicy. Na oryginalne tarcze można uzyskać bardzo dobre rabaty 30-50 %. Dalej jest drożej niż zamiennik ale warto a swf, które jest ich producentem nie oferuje swoich części jako zamienniki poza aso. Jak by był ktoś zainteresowany zapraszam na priv.
  24. Jaka aplikacja umożliwia puszczanie muzyki przez bluetooth?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.