Treść opublikowana przez niski7
-
Obowiazkowe wyposazenie kazdego Taty BMW
Moja zona zostala chustomaniaczka. Zaczela nosic nasza corke w chustach, pouchach itd. Kiedy zainteresowalem sie tym tematem z dostepnych akcesoriow najbardziej zainteresowalo mnie takie cos o nazwie mei tai. Zona znalazla mi kolezanke na forum ktora uszyla mi mei tai-a zgodnie z moim zyczeniem. Mei Tai jest dwustronny, czarna strona ze znaczkiem BMW w plomieniach oraz biala strona ze znaczkiem BMW w towarzystwie tribali. Zdjecia prezentuje ponizej %5B479%3A480%5Dhttp%3A//fotoforum.gazeta.pl/photo/7/lb/jg/iut3/1fVajf0cpxC9DojZvB.jpg http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/lb/jg/iut3/O5oWVuzaAtg9Of0VtB.jpg %5B479%3A480%5Dhttp%3A//fotoforum.gazeta.pl/photo/7/lb/jg/iut3/4ok5BBlt5p3c59uA5B.jpg %5B479%3A480%5Dhttp%3A//fotoforum.gazeta.pl/photo/7/lb/jg/iut3/BpCLS4BGkjTwpRTVsB.jpg
-
Jak sciagnac boczki w tylnych drzwiach
dobra rozkopalem wczoraj ten boczek i okazalo sie ze linka do szyby ma zamocowana taka metalowa beczulke, ktora to beczulka jest zamocowawna do uchwytu z szyby z dolu. Jak opuszczam i podnosze szybe to po jakims czasie ta beczulka wyskakuje. Nie wiem wlasnie czy da sie to jakos przymocowac czy juz musze wymienic cale te mocowanie, bo jak patrzylem po allegro to maja tylko mechanizmy do przednich drzwi i to po 200 PLN :/
-
jakie sprężyny polecacie Weitec, AP, Eibach???
ja mam seryjne amorki i spisuja sie dobrze, tzn nic nie dobija, nawet w czasie jazdy po mocnych wybojach
-
jakie sprężyny polecacie Weitec, AP, Eibach???
ja tak jak ci napisalem jestem zadowolony z AP. Cena przystepna, jakosc prowadzenia tez.
-
Jak sciagnac boczki w tylnych drzwiach
ok, jeszcze raz dzieki. Zobacze co sie tam stalo bo puki co nie moge ruszyc auta z parkingu strzezonego:( dzieki za info jeszcze raz
-
Jak sciagnac boczki w tylnych drzwiach
ok. dzieki. wiesz nie chcialem nic przez sile robic zeby czegos nie urwac. a powiedz mi taka rzecz. Te mocowanie tej linki to droga zabawa, i jak z dostepnoscia tego w ASO? I tak dla pewnosci: 1- wyciagam zaslepke przy klamce i odkrecam srubke 2- odpinam zatrzaski dookola boczka (sila razy gwalt) 3- wysuwam boczek do gory z centralnego zatrzasku (tego duzego) i mam boczek na gorze
-
Ringi
w najnowszych modelach bmw ringi sa jako swiatla do jazdy dziennej, ale to mowa o e60, e90 itd
-
Jak sciagnac boczki w tylnych drzwiach
Witam Mam nastepujacy problem. Wczoraj twierajac tylne okno w moim kombi cos trzasnelo przy opuszczaniu szyby. Efekt jest taki ze silniczek jezdzi i podnosnik chodzi wlasnym zyciem a szybe moge opuszczac i podnosci recznie. Chcialem wczoraj sciagnac boczek i zobaczyc co sie stalo ale nie bardzo wiem jak sie do tego zabrac. Jeszcze nie rozbieralem boczkow w e39 a nie chce czegos urwac. Znalazlem jedna srubke przy klamce i tyle. Pyanie czy reszta jest na zatrzas czy jak? Jezeli ktos moze pomoc bede wdzieczny :)
-
Wymiana sprężyn - przód - problem
dziwny przypadek, Ja do siebie zamawialem cieszacy sie srednia opinia AP sport i jestem zadowolony. Spasowalo bez problemow a jazda bajerancka
-
E39 1999r wymiana navi na radio z komputerem.
chcesz ja sie z toba zamienie, ja wezme od ciebie navi i dam ci zwykle radio kaseciaka :P z BC i Telefonem :)
-
jakie spreżyny obniżajace do e30??
do seryjnych amorkow max -40 mm bo beda dobijac.
-
Montaż diod dziennych hell w e39
ale nie wiem czy to bedzie tak super wygladalo, tez juz kilka razy myslalem nad swiatlami do jazdy dziennej ale jakos zawsze wydaje mi sie ze to jakos wiesniacko bedzie wygladac. Nie w sensie ze pomysl zly tylko ze nie zgra sie to z linia e39
-
525i 2000 rok sekwencja
ja mam w 528 taka instalacje i jestem zadowolony, jezeli chcesz sie wiecej dowiedziec na temat instalacji gazowych zajrzyj na http://lpg.info.pl/index.php Mnie bardzo dobrze tam doradzili juz do dwoch samochodow :)
-
Problem z slnikiem 18is m42
sprawdz koniecznie gume laczaca przepustnice i przeplywomierz. I tonajlepiej wez ja wyciagnij na wierzch i bardzo dokladnie poogladaj. Bo czesto z pozoru (z gory) tego nie widac a ma jakies male peknicie
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=360690814 Multimedialna kierownica do 5 e46 jak czytamy w opise, Ciekawe o jakie multimedia chodzi, DVD, MP3 czy jakie??
-
Poziomowanie xenonów - problem
w e39 jest czujnik spiety z przednim wahaczemi i tylko z przednim. Nie wiem jak w e46 ale pewnie podobnie
-
stuki w przednim zawieszeniu
moze jakis plastik luzny, u mnie stukalo nadkole o zderzak bo brakowalo kolkow
-
Pytanie w celu zakupu.523i M sport
przenies posta do wlasciwego dzialu zanim dopadnie ci moderator, jest osobny dzial na pozyskiwanie opini o bmw
-
Poziomowanie xenonów - problem
a nie jest tak ze samopoziomowanie tylko obniza lampy jak samochod jest wyzej przodem a nie je tez podnosi? Ew mozesz zrobic tak ze ta pozycja max w gore ustawiasz poprawnie i wtedy wszystko dziala tak jak ma
-
Przepływomierz
nie wiem jak na dluzsza mete, ale auto bedzie wiecej palic i bedzie slabsze, pare dni temu byl taki post. Dodatkowo jak przeplywka raz dziala a raz nie to moze wprowadzac zaklocenia. Proponuje uzyc :search: a na pewno znajdziesz wiele na ten temat
-
[EXX] Polerowanie felg aluminiowych
Możesz klarem pomalować (czy. lakierem bezbarwnym), ale moim zdaniem to tylko gorsza opcja, dlaczego? Po 1. kiedyś zacznie się łuszczyć i będzie beznadziejnie wyglądać, po 2. nie będzie możliwości przepolerowania "gołego" aluminiu, no i po 3. straci troche na blasku, a przecież na tym zależy najbardziej :mrgreen: Najlepszą opcją jest wypolerować i nic z tym nie robić, raz na czas (1 w tyg.) tylko wziąśc paste polerską do aluminium (np. AUTOSOL) i oblecieć na szybko, żeby pozbyć się brudu i pyłu z klocków hamulcowych... :D Jarko735- czekamy na ostateczne efekty, dopoleruj je (polecam AUTOSOL) i wrzucaj fotki na forum (tylko weź załatw cyfrówke) :D:D:D No tak ale na poczatku watku, autor twierdzi ze jakims woskiem zabezpiecza felgi, wiesz cos o tym? Jaki to preparat?
-
[EXX] Polerowanie felg aluminiowych
mam pytanie moze mi ktos powiedziec jakiego srodka uzywacie do zabezpieczenia wypolerowanych powierzchni
-
[E34] Zlikwidowanie "ABBLENDLICHT" po zamontowaniu ksenonów
bezpiecznik do xenona ma byc 10 A z tego co pamietam, a w niektorych autach na mijania jest 7,5 A. W tych przypadkach bezpieczniki moga sie spalic
-
[E36] Jak upchnąć szerokie felgi o niskim ET na tył
mozna jeszcze inaczej. jak ktos ma porzadne blotniki (czyt. nie zgnite i nie ulane z kitu) to moze poszerzyc tyly nawet dosc mocno (u mnie poszerzaem na felge 10x18 et 40). Potrzebujemy: - kilka deseczek - lewarek trapezowy - kogos do pomocy Wyknanie: - podnosimy auto i sciagamy kolo - lewarek stopa opieray o wewnetrzna czesc nadkola (kolo amora) - rozciagamy lewarek tak aby gorna czescia opadl sie o blotnik - pomiedzy lewarek a metalowe czesci auta dajemy deseczki - powoli rozciagamy lewarek wypychajac w ten sposob po kawalku blotnik na zewnatrz Kilka uwag: - trzeba to wykonywac delikatnie aby nie popekal lakier - trzeba wypychac blotnik roownomiernie aby go nie pokrzywic - trzeba dokladnie mierzyc o ile wypchnelismy kazda strone aby bylo rowno - trzeba uwazac aby nie rozeszly sie punkty zlaczenia blotnika ze zderzakiem - metoda nadaje sie tylko na tylne blotniki
-
[E36] Wymiana żarówki podświetlenia wyłącznika świateł
ja dodam jedynie ze w przelacznikach do szyb i szyber dachu tez da ie wymienic zarowki ale wymaga to juz ingerencji elektryka, chyba ze ktos dobry w lutowaniu bo stara zarowke trzeba odlutowac z plytki przelacznika i potem wlutowac nowa. Jak bylem pytac sie w ASO to mi powiedzieli ze sie wymienia cale przelaczniki (ok 140 PLN/ szt) a ja zaplacilem 5 PLN za zarowki (3 szt) i piwko dla znajomego elektronika.