Skocz do zawartości

fast-bmw

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fast-bmw

  1. fast-bmw odpowiedział(a) na fast-bmw temat w Off Topic
    Ostatnio zakupiłem drugi komplet felg. Również Styling 33. Jedne będą na lato, drugie na zimę a wygląd auta pozostanie ten sam. I git.
  2. fast-bmw odpowiedział(a) na fast-bmw temat w E39
    Już wszystko jasne. Dziękuję
  3. fast-bmw odpowiedział(a) na fast-bmw temat w E39
    To lampki nie są wymienne? Na alledrogo widziałem ledowe gotowe do montażu. No jakoś je tam fabryka musiała zamocować, są wklejone?
  4. No to szerokiej drogi i taniej benzyny.
  5. fast-bmw odpowiedział(a) na fast-bmw temat w E39
    Ale właśnie: przecież wtedy musiało by iść wszystko przez zawias. Było by tam za ciasno. Chyba że dałoby się zmasować do klapy. Zawias klapy powinien przewozić więc ... sam nie wiem.
  6. fast-bmw odpowiedział(a) na fast-bmw temat w E39
    A przerabiał ktoś ten schemat tak aby każdy podzespół t.j. lampki, guziki i silniczek żeby miały osobną masę np z ramy?
  7. fast-bmw odpowiedział(a) na fast-bmw temat w E39
    To jak , przykładowo "zgubię" albo wyjmę lampkę oświetlenia tablicy to też się będzie palić otwarta klapa na desce?
  8. fast-bmw odpowiedział(a) na Robert32 temat w E39
    Znajomy ma tylne kierunki białe, boczne też a przednie lampy takie jak moje i ładnie wygląda. Tyle że kolor auta ma srebrny. Myślę że w czarnym , białe lampy tym bardziej będą fajnie wyglądać. Tak jak inny kolega ma w czarnym Peugeocie w tyle lexusy. Całkiem inne auto.
  9. fast-bmw odpowiedział(a) na Robert32 temat w E39
    Przednie nie wyglądają źle moim zdaniem ale boczne , tu masz rację, zmienię na białe. Tylko widziałem na allegro takie ledowe. Będą działać? Czy zaraz zakłóca pracę kierunków przez zbyt małe opory.?
  10. fast-bmw odpowiedział(a) na Fuser temat w E39
    O to już będziemy coś wiedzieć.
  11. fast-bmw odpowiedział(a) na Kindaszek1 temat w E39
    Nie rozbierałem bo w jego obudowę wstawię inny jakikolwiek podłącze i musi działać. Byle by się w oryginalną obudowę zmieścił
  12. fast-bmw odpowiedział(a) na fast-bmw temat w E39
    Ale to zakręcone. Czyli jak silniczek wróci na swoje miejsce to kontrolka otwartej klapy powinna zgasnąć... ?
  13. fast-bmw odpowiedział(a) na fast-bmw temat w E39
    Ha ha sam chciałbym to wiedzieć gdzie się podział. Już taka kupiłem. Bez guziczka, tylko obudowa i kabelek
  14. fast-bmw odpowiedział(a) na Fuser temat w E39
    A lewy pływak coś tam działa. Mam 12l ropy. Dziś rano włączyłem test ilości paliwa. Na włączonym zapłonie (podczas pracy pompy progowej) lewy pokazywał jakieś małe wartości ok 2 do 4l A prawy ok 8. . Wydaje mi się że paliwo które idzie z przelewów. Po uruchomieniu silnika, w prawym wzrosło a w lewym spadło na 0. Czyli coś tam pracuje
  15. fast-bmw odpowiedział(a) na Fuser temat w E39
  16. JAKOŚĆ POLSKIEGO PALIWA. PRAWDA. Mam 2 przykłady: Siostra pracuje na Orlen. Mają wyciągi ze składu chemicznego z laboratorium naszych paliw i e porównaniu do tych z Niemiec , u nas są większe stężenia środków "zasadowych" Jak to się ma do silników tutaj a tam? A na przykładzie np Mondeo Tddi i ich awariami wtrysków. One się zapychają ponieważ z pompy wtryskowej wydostają się opiłki z łuszczących się elementów i krążą po układzie, nawet zacierając pompę. W Polsce takie auto na tym paliwem w życiu nie zrobi ponad 400tys.km bez awarii jak to bywa na zachodzie. U nas połowa tego przebiegu i w każdej chwili możesz stanąć w trasie lub nawet nie ruszyć któregoś dnia z pod domu. (Potwierdzone przez kilka osób). A drugi przykład, mój. Opel DTI, a że na Orlen była kolejka zatankowałem na "no name" Trasa do Poznania to była męka: Każde gwałtowne przyspieszenie, zakręt a tym bardziej skrzyżowanie bądź rondo- auto szarpało jak nigdy wcześniej. Jak już się dotoczyłem jak na szpilkach, dolałem w Poznaniu ON na shell i minęło.
  17. fast-bmw opublikował(a) temat w E39
    Witam. Jakiś czas temu zdemontowałem plastiki klapy bagażnika bo nie działa mi wycieraczka, spryskiwacz oraz otwieranie szyby ale przez brak mikrostyku. I po wyjęciu silniczka i zamknięciu klapy, na desce świeci się kontrolka że bagażnik jest otwarty. Pytanie czy tam jest czujnik tylko od klapy czy również od szyby. I gdzie on/one się znajdują?
  18. fast-bmw odpowiedział(a) na Fuser temat w E39
    Czy może lewy pływak nie działa?. Musiałbym mieć ok 30l żeby coś zostało w lewej połowie zbiornika to wtedy powinny być jakieś wskazania. ? Czy poniżej 20l lewy zawsze będzie pokazywał 0 czy jednak jakieś inne wskazania?
  19. fast-bmw odpowiedział(a) na Fuser temat w E39
    Zrobiłem test poziomów paliwa. Miałem rezerwę, wlałem ok 7l. Rezerwa zgasła. Pojechałem do sklepu. Ok 3km. Na teście wyszło lewy zbiornik 000 prawy 12,6. Czyli pompka przelewa prawidłowo? Z lewej do prawej?
  20. A jakie macie zdanie o tych "uszlachetniaczach" do paliw? Ja mam raczej negatywne zdanie. Dwóch znajomych tego użyli RAZ (Mondeo i Focus oba diesle) 20minut jazdy po wlaniu magika do baku i silniki zgasły. Przypadek??? Jedynie znajomi motocykliści dosiadający ruskie boksery, leją do paliwa taki preparat który znów działa odwrotnie. Nie uszlachetnia lecz "zmniejsza ilość oktanów" plus do tego Olej Mixol. Już tłumaczę dlaczego: Produkowane dawniej Boksery były zaprojektowane i przystosowane do aktualnie dostępnych paliw. Benzyna ołowiowa. Bodajże Pb92. Dzisiaj paliwa mają więcej oktanów które przy spalaniu w starych silnikach wydzielają wyższą temperaturę przegrzewając go. Dlatego się je rozcięcza. A Mixol? Zastępuje ołów który w starych paliwach smarował gniazda i zawory nie dopuszczając do ich wypalania. Trochę mnie poniosło. Jak dziś się sprawy mają odnośnie tych dodatków do naszych aut?
  21. No i super. Czyli w mojej commonrail nic nie dolewać, ani jako smarowanie ani jako wspomagacz do opalania. Jak układ sprawny, silnik zdrowy to niezależnie od warunków MUSI odpalić, czyż nie?
  22. DIESEL Z DODATKIEM OLEJU CZY BENZYNY ??? : Jedni leją raz po raz do diesla OLEJ 2T żeby przesmarować pompę . Inni leją do ropy trochę BENZYNY, zwłaszcza na zimę aby lepiej odpalał lub żeby przeczyścić wtryski. Jak to jest u was?
  23. Ten temat otwieram abyśmy wspólnie obalili mity lub potwierdzili fakty odnośnie naszych maszyn, części, stylu jazdy, serwisów i wielu innych spraw. ZACZYNAMY:
  24. fast-bmw odpowiedział(a) na 520i temat w E39
    O to to to to to to ...
  25. fast-bmw odpowiedział(a) na 520i temat w E39
    Albo szukaj jakiejś na części

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.