Skocz do zawartości

fast-bmw

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fast-bmw

  1. fast-bmw odpowiedział(a) na Robert32 temat w E39
    A tak jeszcze dodam. Moje auto kolor czarny posiada: listwy w lakierze bez chromu, ramki drzwi chrom, Czujniki w zderzakach przód i tył, Brak grzanych foteli, Tylne lampy z pomarańczowym kierunkiem. Kierownica bez przycisków. Teraz pytanie odnośnie zmian. Lampy tylne w błotnik: jeśli zmienię na takie z białym kierunkiem na górze jak moje to powinno pasować. Ale widziałem jeszcze takie z kierunkiem po środku. Do takich trzeba zmienić wtyczkę czy wewnątrz takiej lampy instalacja jest już odpowiednio przystosowana?
  2. fast-bmw odpowiedział(a) na Robert32 temat w E39
    Przepraszam za odgrzanie kotleta, odnośnie ramek na zegarach, mam auto polift a ramek brak i tarcze zegarów są czarne. Źle nie wygląda ale jak piszecie musiały już być zegary wcześniej zmieniane.
  3. Temat rozwiązany. Radio miga z powodu uszkodzonego pokrętła zaciemnienia zegarów. Jak jest ustawione w połowie to coś tam nie łączy. Także radio działa. Pokrętło naprawie lub wymienię.
  4. https://allegro.pl/oferta/radio-samochodowe-bluetooth-2din-usb-dotyk-kamera-12160689927 Takie mam radio. Nie wiem czy to czujnik zmierzchu czy co.
  5. P.s. miga nawet jak jest wyłączone i wyświetla zegar. Coś poeprzło? Czas na nowe
  6. Cześć koledzy. Pisze bo ostatnio pojawił się taki myk. Mam jakieś radio no name dotykowe. Wszystko działa, gra itp. Ale... dziś w trasie zauważyłem że jak gra to miga ekran przechodząc z trybu dziennego w nocny i tak cały czas. Przedtem tak nie robiło a i na postoju też nic się nie dzieje tylko podczas pracy silnika. Radio pada? Czy jakieś skoki napięcia?
  7. fast-bmw odpowiedział(a) na fast-bmw temat w Off Topic
    No panowie. Mam już urlop. Czyli pierwszy rodzinny wyjazd na wakacje BMką. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i posiadaczy Bawarek. Życzę wszystkim spokojnego urlopu i bezpiecznego powrotu.
  8. fast-bmw odpowiedział(a) na Tonder temat w E39
    Dobra na razie daje spokój. Potrzebuje nowego laptopa. Ten nie ogarnia. Także na razie pas. Poza tym właśnie zaczynam urlop. Bmka aż się rwie do wyjazdu i będzie chodziła. Innym razem będę diagnozował. Póki ci pompa chodzi ciągiem ok 50sek. Myślę że tak ma być inni mają podobnie. Ale i tak i tak to kiedyś sprawdzę. Muszę jeszcze dojść do ładu z elektyką.
  9. fast-bmw odpowiedział(a) na Tonder temat w E39
    Za mało szczegółów. Z takim problemem nikt nie pomoże. Pokaż zrzut ekranu. Dopiero teraz też na to wpadłem. To pod wieczór. Mój laptop wiekowy, zanim odpali zdążę zjeść obiad i iść z córką na plac zabaw.
  10. fast-bmw odpowiedział(a) na Tonder temat w E39
    No i nie działa. Jakiś komunikat błąd instalacji czy coś wyskakuje. Kabel świeci, program się włącza i na tym koniec
  11. fast-bmw odpowiedział(a) na fast-bmw temat w Off Topic
    Ale numer. Szwagier oglądał moje e39 i mówi że też kupuje Bmw, ale nie że ja mam bo on już od 2lat jakieś obserwuje. Ta jasne, z tego co pamiętam to 2lata temu odgrażał się że kupuje Volvo.
  12. fast-bmw odpowiedział(a) na fast-bmw temat w E39
    Raczej bałagan :nienie:
  13. fast-bmw odpowiedział(a) na fast-bmw temat w E39
    nikt tego nie wie, ale teraz masz choinkę i nawet jak się pokaże problem, to na pewno sobie poradzisz, jak masz dwa systemy, to już trudno rozkminić co czym steruje, wycinaj ten dodatkowy bajer i daj znać jak się zachowuje centralny po tym, będziemy mysleć co dalej..pousuwaj trytytki, podokupuj mikrostyki, i pozakładaj, części są dostepne, nie muszą być nowe. Nikt tu nie napisze dokładnie co masz zrobić, za dużo zmiennych, ale jak wytniesz dodatkową centralkę, pozakładasz brakujące elementy i napiszesz jak się zachowuje samochód, będzie to duuuży krok do przoduW wolnym czasie tak zrobię. Pytanie tylko po co ktoś zakłada takie coś i robi tym samym problem .
  14. fast-bmw odpowiedział(a) na fast-bmw temat w E39
    Jeszcze taka uwaga. Mam zdjęta osłonę klapy i wyjęty silniczek wycieraczki. Brakuje mi mikrostyku do otwierania szyby w klapie. Ale zamek działa na zwarcie. Tylko że świeci mi cały czas że klapa otwarta. Jedna zworka jest zamknięta na trytke. Taka mała, zapewne od szyby. A od klapy gdzie jej szukać? I czy jak kabel w zawiasie będzie uszkodzony to też będzie świeciła?
  15. fast-bmw odpowiedział(a) na fast-bmw temat w E39
    A INPA też mi pokaże jakieś błędy w elektryce, np w centralnym? Tylko zanim to podepne muszę sprawdzić gdzie mi kable nie łączą. Wycieraczka tylna nie działa (może silnik) klapę z guzika pod kierownicą otwiera. Wolę się upewnić czy wszystkie kable są całe. Z której strony one idą? Te w klapie.
  16. fast-bmw odpowiedział(a) na fast-bmw temat w E39
    Ale jak odepnę ten dodatek to centralny nie powinien zwariować, co?
  17. fast-bmw odpowiedział(a) na fast-bmw temat w E39
    No widzisz. Ja mam i takie dokładki mnie denerwują
  18. fast-bmw odpowiedział(a) na Tonder temat w E39
    Bo takie coś jeszcze znalazłem. . Ustawienie poprawnego portu COM INPA i DIS działają jedynie na porcie COM1. Aby sprawdzić i w razie potrzeby zmienić port naszego nowo zainstalowanego interfejsu postępujemy następująco: klikamy prawym przyciskiem myszy na Mój komputer > Zarządzaj; z menu po lewej stronie wybieramy Menadżer urządzeń; na liście w prawym oknie odszukujemy Porty (COM i LPT), klikamy na niego. Na liście, która się rozwinęła odszukujemy port z naszym nowo zainstalowanym urządzeniem. Klikamy na nim prawym przyciskiem myszy i wybieramy Właściwości; w oknie, które pojawi się przechodzimy do zakładki Ustawienia portów > Zaawansowane; tu ustawiamy następujące wartości: Numer portu COM: COM1, Odbiór Bajty: 1024, Transmisja Bajty: 1024, Czas opóźnienia: 1; zapisujemy ustawienia i restartujemy komputer; Jeżeli wszystko zostało zrobione poprawnie powinniśmy mieć już możliwość połączenia się z naszym autem. W tym celu w pierwszej kolejności podłączamy interfejs diagnostyczny do gniazda OBD w naszym aucie. Następnie drugi koniec wpinamy do gniazda USB w komputerze i przekręcamy kluczyk stacyjki na pozycję 1 (zapłon). Uruchamiamy przykładowo program INPA.
  19. fast-bmw odpowiedział(a) na Tonder temat w E39
    Chodzi mi o ustawienie , konfigurację kabla pod dane wejście USB. Trzeba? Czy poprostu podepne kabel włączę program i działa. ? .
  20. fast-bmw odpowiedział(a) na fast-bmw temat w E39
    Rozumiem. A po zamknięciu auta pilotem po kilku sekundach słychać jak system pstryka-sprawdza wszystkie zamki po kolei i zamyka szyby. To będzie zasługa alarmu czy BMW ma już fabrycznie taki dinks?
  21. fast-bmw opublikował(a) temat w E39
    To znowu ja. Problem jest u mnie taki że auto miało dołożony alarm. Nie wiem czy działa. Więc oprócz klucza mam pilota. I tu uwaga: auto otwieram kluczem w zamku. Zaczynają migać kierunki. Potem zanim odpalę muszę osobnym pilocie włączyć lewy przycisk żeby przestały bo nie odpalę silnika. Po skończonej jeździe. Auto można zamknąć z osobnego tego pilota. Ale już nie otworzy. Dziś przez jakiś czas zaczął działać pilot w kluczu. Zamykał otwierał, nawet klapę. Co mogę z tym zrobić? Odciął bym alarm ale mam obawy że mi immo zablokuje. Jeszcze na dniach sprawdzę kable w klapie (bo wycieraczka nie działa) może coś jeszcze nie łączy. I może podłącze INPA może coś pokaże
  22. fast-bmw odpowiedział(a) na Tonder temat w E39
    Zamówię go w tygodniu. I dam znać czy działa Kabel jest. Jeszcze nic nie robiłem. Mam pytanie: podobno trzeba go jakoś zaprogramowac? Mam program INPA już zainstalowany. A na kablu jest przełącznik K. 2K.
  23. fast-bmw odpowiedział(a) na Tonder temat w E39
    Zamówię go w tygodniu. I dam znać czy działa
  24. fast-bmw odpowiedział(a) na fast-bmw temat w Off Topic
    A tak przy okazji jak byłem na kanale, patrzeć pompkę i przewody, obejrzałem moją BeeMke od spodu. Kurcze, ostatnio taki widok miałem naprawiając krzyżak mostu w mojej Scani. Jakie to wszystko wielkie, solidne. Robi wrażenie. A posiadacze tych aut, módlcie się by żadnemu z Was nigdy wasza BeeMka nie stanęła na przejeździe- bo k###a pociąg wykolei jak nic!
  25. fast-bmw odpowiedział(a) na Tonder temat w E39
    Dokładnie. Dzisiaj sprawdziłem. Pod kierą jest a tą z silnika chyba zgubiłem :lol: Tak na serio. To ten interfejs powinien działać... https://allegro.pl/oferta/polski-interfejs-inpa-2kl-dla-bmw-e39-e46-e60-e90-8319651833

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.