Treść opublikowana przez wieniu
-
Wahacz ciag dalszy .... wymieniac oba, czy 1?
Polecam wahacze i tuleje Meyle wersje HD. Wspólna część prac, przy wymianie wahaczy, to demontaż osłon pod silnikiem, resztę robisz niezależnie.
-
Wahacz ciag dalszy .... wymieniac oba, czy 1?
Skoro to wymieniasz oba, jeżeli masz jakiekolwiek obawy to razem z tulejami, przy całej tej inwestycji końcówki drążków i łączniki stabilizatora to już grosze. Ustawiasz geometrie i zapominasz o stukach na długo.
-
PYTANIE LISTWY WEWNETRZNE BMW E-46 ILE KOSZTUJA
Ceny są w euro, czyli zapewne obowiązują w całej europie. Oczywiście są to ceny bez VAT-u. Raczej nie. Osobiście zamawiam wysyłając mail-a do ASO z numerami części wyszukanymi z w/w katalogu.
-
Wymiana świec żarowych, Prośba o szybką pomoc.
Bez zdjęcia kolektora - niewykonalne. Klucz do świeć to przedłużona nasadka 10mm. Jeżeli nie masz doświadczenia, nie rób tego sam. Bardzo łatwo ukręcić zapieczoną świece.
-
PYTANIE LISTWY WEWNETRZNE BMW E-46 ILE KOSZTUJA
Nie dam nawet złotówki, bo nie potrzebuję. W zeszłym miesiącu kupiłem nowe na przednie drzwi, bo były porysowane i zapłaciłem w ASO osiemdziesiąt parę złotych za 2szt.
-
320D 150KM Awaria turbosprężarki, a wada oprogramowania
Najnowsze wieści z serwisu. Panowie twierdzą, że wersje oprogramowania zmieniane są co pewien czas, oraz, że podczas podłączenia do komputera diagnostycznego, system automatycznie sugeruje zmianę oprogramowania. Zostałem oczywiście zaproszony na sprawdzenie wersji softu i jeżeli będzie nowsze, zostanie ono zaktualizowane. Koszt 320zł. Nie zmienia to faktu, że turbiny tym nie naprawię :evil:
-
PYTANIE LISTWY WEWNETRZNE BMW E-46 ILE KOSZTUJA
Ile kosztują nowe, znajdziesz tu: http://bmwfans.info/original/ Twoje są warte tyle, ile ktoś zechce za nie zapłacić.
-
schemat instalacji elektrycznej do E-46 Pilne!!!
http://wds.west.lv/
-
320d Jak sprawdzic czy w climatronic'u jest gaz (freon)
Z czynnikiem chłodzącym wymieszana jest pewna ilość oleju smarującego, zapewniającego prawidłowe funkcjonowanie zarówno części ruchomych sprężarki, jak i zaworu rozprężnego. Oczywiście podczas normalnej pracy układu, olej smarujący krąży w układzie chłodzenia wraz z czynnikiem chłodzącym. W związku z powyższym, w celu zapewnienia, aby w układzie znajdowała się zawsze taka sama ilość oleju, po powstałej nieszczelności, należy go uzupełnić czy nie? Współczesne urządzenia do obsługi klimatyzacji, są na tyle doskonałe, że potrafią odciągnąć tylko czynnik, pozostawiając olej w układzie?
-
320d Jak sprawdzic czy w climatronic'u jest gaz (freon)
Z tego prostego powodu, że oleju i czynnika musi być ściśle określona ilość.
-
320d Jak sprawdzic czy w climatronic'u jest gaz (freon)
Znasz zasadę działania takiej pompy?
-
320d Jak sprawdzic czy w climatronic'u jest gaz (freon)
Jak to robisz, że odciągasz tylko r-134a, pozostawiając odpowiednią ilość oleju w układzie?
-
320D 150KM Awaria turbosprężarki, a wada oprogramowania
Dlatego jeszcze raz apeluję, najlepiej podjechać do swoich serwisów i pogadać na ten temat, pozbieramy max informacji. Osobiście nadal czekam na odpowiedź z BMW Polska.
-
Zawieszenie w E46
Nie bardzo wiem co tu wyjaśniać. W oryginalnym ETK, jest możliwość wyszukania numeru sprężyn, w zależności od wyposażenia dodatkowego. Wygląda to tak: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//images23.fotosik.pl/206/d17bf4e504b40eb7.jpg
-
Zawieszenie w E46
Zawieszenie standard, bez tzw. "pakietu z złe drogi"
-
Dunlop SP Sport 01 czy Toyo Proxes T1R
Potwierdzam, i dodam: nigdy więcej Dunlop SP Sport 01. Zimowe mam Pirelli.
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
DiagHead Emulator masz na podanym przez Ciebie ftp. IP się pojawi jak się połączy.
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Trochę OT, za co przepraszam. Uwaga przy wykręcaniu starych świec, bardzo łatwo je ukręcić, przez co narobisz sobie kłopotu.
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Nic strasznego, na 6 cylindrze "skończyła się" świeca żarowa.
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Zaznaczone masz moduły które GT1 wykrył w twoim aucie. Klikasz na short test i będzie sprawdzał kolejno moduły. Do następnej strony z odczytem błędów przejdziesz przez strzałki lewo prawo w rogach na dole ekranu. Szybkie kasowanie błędów realizujesz przez quick delete. Popraw mnie Robson jeżeli się mylę.
-
Kody Bledow BMW 318/320 d 2003
Pytałeś o Uniwersalne multiplexery mogą pokazywać bzdury. Sprawdzałem to kiedyś u siebie, i właśnie błąd świec żarowych interpretował jako błędy ABS.
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Firewall ?
-
320D 150KM Awaria turbosprężarki, a wada oprogramowania
Kiedyś sam tak odpowiadałem :( To była jedna z przyczyn, dla której dałem sobie spokój z tą robotą. Zaletą jest to, że wiem jak z nimi gadać :D
-
Zawieszenie w E46
Tak jak obiecałem. U mnie trzy białe kropki.
-
INPA
Jeżeli dana wersja INPY jest prawidłowo zainstalowana i obsługuje dany model/serie, to błędy wyświetlane są z opisem: Przykład z wersji niemieckiej INPY: "4152 4152 (1427) Drallklappe P1427 Drallklappe - Leitungsunterbrechung"