Treść opublikowana przez dziqsek
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
No kurde wiesz że sobię nie odpuszczę tylko trochę wstyd moim klekotem na zlot emek i szkoda ze niedziela a nie sobota no ale trudno .. przedluze pobyt na slasku :twisted:
-
Swiatła dzienne w FRM2 w bmw e91 ,2008r
Nie ma takiej opcji, w kazdym aucie świecą się dzienne na zero. mozesz sobie z idrive to wylaczyc
-
Grupowy zakup LED-ow do wnetrza- filmy str2
Mariuszkiu plany są na 21-23 lutego , montuj ekipe :cool2: Będe rozsyłał we wtorek bo wtedy dopiero będę stacjonarny w domku więc najpóźniej do czwartku każdy powinien mieć :norty:
-
Grupowy zakup LED-ow do wnetrza- filmy str2
Zero odzewu? Nikt.sie nie cieszy ? ;)
-
Grupowe kodowanie Wielkopolska/Poznań
Mmis4167 - potwierdzone Berciak - potwierdzone Wlodar_e30 powierdzone xxx.Jakub -potwierdzone enjoythesun - potwierdzone andrzejpoznan- potwierdzone M3-Fan1 - olewka Frack - olewka Stjepi - olewka BrabusGT - dogadane na PW themacgregr - dogadane na PW zibekkk - dogadane na pw KroSmaN - rezygnacja matej79 - rezygnacja Bolec-scnm - nieaktualne Lista będzie aktualizowana jeżeli coś się zmieni
-
WIELKOPOLSKA Grupowe kodowanie/aktualizacja/chiptuning
Mieliśmy być w Owińskach tam gdzie kiedyś ale powiem Ci że sytuacja jest jeszcze ciekawsza niż ostatnio wiec nie wiadomo dokladnie co i jak , albo tam albo w cenrum . Przekręć w piątek lub w sobote w wolnym czasie
-
Grupowe kodowanie Wielkopolska/Poznań
Oficjalna lista z grupowego , zaznaczam osoby które się potwierdziły ( tylko tez forum ludzi e z poza forum wszyscy sie potwierdzili) , które zrezygnowały a które pokazały jak bardzo szanują innych ludzi ( olewka oznacza zero kontaktu w jakikolwiek sposób mimo mojej wyraźnej prośby aby określić się w którąkolwiek stronę ) : Mmis4167 - potwierdzone Berciak - potwierdzone Wlodar_e30 powierdzone xxx.Jakub -potwierdzone enjoythesun - potwierdzone andrzejpoznan - olewka zibekkk - olewka Matej79 - olewka Bolec-scnm - olewka M3-Fan1 - olewka andrzejpoznan- olewka matej79 - olewka Frack - olewka Stjepi - olewka BrabusGT - dogadane na PW themacgregr - dogadane na PW KroSmaN - rezygnacja Lista będzie aktualizowana jeżeli coś się zmieni
-
Przywracanie oryginalnego oprogramowania
A jaki konkretnie błąd dostajesz ? Którymi datenami chcesz zrobić update ?
-
Swiatła dzienne w FRM2 w bmw e91 ,2008r
Wyslij mi na maila swoj plik TRC to Ci przerobie i odeślę
-
WIELKOPOLSKA Grupowe kodowanie/aktualizacja/chiptuning
Podbitka do weekendu
-
żółta kontrolka DPF?
Kuwa jeszcze raz ktos napisze dziasek t9 jedyne w czym 9m9ge.to w.spuszczeniu wierdzielu :evil:
-
Grupowe kodowanie Wielkopolska/Poznań
Podbijam. Dzisiaj wieczorem rozsylam ostatnie potwierdzenia I liste kto potwierdzil a kto nie raczyl nawet odpisac w jedna czydruga strone pokazujac szacunek do czyjegos.czasu I pracy...
-
e 60 530 d wolne obroty
Inpa nie zwieksza obrotów, możesz je tylko chwilowo podniesc w celach diagnostycznych
-
Instalacja i konfiguracja INPA, NCS Expert - Windows 7,8,10
I bardzo dobrze podejrzewasz, sprawdz katalog ECU w ediabasie i daten w NCS-ie bo jednego albo drugiego nie zrobiłeś poprawnie
-
Grupowe kodowanie Wielkopolska/Poznań
Ty jesteś z automatu ;) No ale skoro bardzo chcesz to zaraz Ci wyślę :twisted:
-
Grupowe kodowanie Wielkopolska/Poznań
Pamietam I wlasnie pewnie z tego powodu nagle cisza nastala wsrod 70% :mad2: Czekam na odpowiedzi jitrodo wieczora potem wrzucam liste wszystkich zapisanych kto potwierdzil a komu nie chcialo sie nawet odpisac :roll:
-
Grupowe kodowanie Wielkopolska/Poznań
Podbijam kontrolnie. Wiadomości przeczytalo 16 osob ktore kilka dni temu jeszcze sie zapisaly a odpisaly 4....
-
Grupowy zakup LED-ow do wnetrza- filmy str2
Dostałem właśnie MMS-a od żony : http://imageshack.com/a/img191/3886/x1ld.jpg Zjeżdżam na dlużej do domku w czwartek po południu a w piątek jade do Poznania na grupowe na weekend więc paczuszki rozsyłać będę w poniedziałek chyba że ktoś chce odbiór osobisty w Poznaniu :cool2:
-
WIELKOPOLSKA Grupowe kodowanie/aktualizacja/chiptuning
Jako że temat w e90 wisi już od dawna i spotykamy się w najbliższy weekend ( 7-9 luty od piątku do niedzieli) zapraszam wszystkich chętnych zrobić coś przy swoim autku przed sezonem wiosennym o kontakt PW lub telefoniczny ewentualnie dopisywanie się do listy w temacie ;) http://ww.w.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=196778&start=390 Po terminie poproszę moda o zamknięcie tematu
-
[e91] LCI - Wiązka LED do klamek
To samo jest w PRELCI i LCI, żarówki nie śa szeregowo zdarza się że nie świeci jedna klamka lub pojedyncza dioda
-
żółta kontrolka DPF?
Pon pierwsze to nie koniecznie zapchany filtr a mo ze być inny problem z przeplywem;) Po drugie ni ekoniecznie jest zapchany a moze byc uszkodzony np czujnik cisnienia na wydechu Po trzecie moze juz byc tak zapchany ze wypalanie tylko chwilowo pomoże Na komputerze był ? Przebieg 170tys lub wyżej ?
-
Grupowe kodowanie Wielkopolska/Poznań
Ok Panowie spotykamy się za kilka dni wiec bede dzisiaj wieczorkiem wysylal pw z miejscem spotkania. Gdyby jeszcze ktos chcial sie dopisac to zapraszam serdecznie od piatku do niedzieli :norty:
-
Grupowy zakup LED-ow do wnetrza- filmy str2
Gdyby doszły to bym napisał, póki co cisza
-
Ksiazka Serwisowa Foto
@Kuba2259 Ostatni zapis 197.917 km mam bez daty @Sogone 111.920km miał 24.06.2011, auto z tego co widze serwisowane w Italii więc przegląd w ASO robiony raz na ruski rok to tam standard. W bazie BMW istnieją tylko dwa wpisy jeden z 2010 a drugi z 2011 co mial n aliczniku wczesniej tego nikt nie wie
-
Ksiazka Serwisowa Foto
ostatnie 7 znaków VIN poproszę