witam mam problem z elektryka w e39 2001 2,5 d gdy zapale swiatla nie dzialaja kierunki na desce i radio 'duza navi' zaczyna wyświetlacz włącza sie i wyłącza nie mozna nic w nim zrobic zawiesza sie wsteczny wlancza sie po czasie jak jade bez swiatel wszystko jest normalnie auto stoi juz miesiac u elektryka i i robią metoda prob i bledow prosze o pomoc :pray:
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.