Skocz do zawartości

TheApocalypse

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TheApocalypse

  1. Logika absolutnie nie wskazuje, że odwracalny proces nie może mieć negatywnych konsekwencji dla samochodu 🙂 Był u nas na forum, bodajże X5, użytkownik, któremu uwalili gwarancję po wykryciu odpiętej klapki wydechu.
  2. Niestety nie pomogę w temacie retrofitu, ale jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, to przejedź się G20 wyposażonym w aktywny tempomat zanim władujesz w to sporo kasy. Mam u siebie i według mnie nie działa jakoś fantastycznie, w korkach trochę szarpie, na autostradzie dość późno przyspiesza po zjechaniu z pasa pojazdu z przodu. Ogólnie raczej nie polecam, a na pewno nie w cenie retrofitu, który będzie znacząco droższy niż doklikanie przy konfigurowaniu auta.
  3. Ja się wypowiem bardzo w temacie, że podoba mi się nowa funkcja forum podsumowująca aktywność w danym wątku. I tak w tym temacie mamy 12,500 postów, z czego 8053 natrzaskały 4 osoby, a liderami są panowie słonik40 (2761 postów) i adamjttk (2676 postów). Może warto się wymienić numerami albo umówić na kawkę? 😉 Dobrze spędzony czas, warto było 👍
  4. Plug & play, zmieniasz dosłownie tylko materiał zewnętrzny, to co tam kodować 😄
  5. Eee tam 4500zł, magicy z allegro sprzedają nówki po niewiele ponad 1000zł, wymiana to 4 minuty roboty i 1 płaski śrubokręt 🙂 Pierwsza z brzegu: https://allegro.pl/oferta/bmw-3-g20-nowy-model-2019r-m-pakiet-skora-15450645684
  6. Ta poduszka to straszna lipa, niedawno widziałem na żywo, wygląda bardzo tanio w porównaniu z ładną skórzaną z przeszyciem używaną do tej pory. Na szczęście można bez większego problemu wymienić na tę "starą".
  7. Wcale nie, Adam i jego współkultyści wiedzą lepiej 😂 Taki Wasz obraz właśnie jak się to czyta, klapki na oczach, kompletny brak autorefleksji i zrozumienia motoryzacji.
  8. Każdy powie co innego, ale generalnie 10-15 tysięcy lub co rok, w zależności od tego, co będzie pierwsze.
  9. Cześć, czy jesteście w stanie rozkodować VIN jeśli mam tylko 7 znaków? Chodzi o WX69625 (Z4 z bodajże 2022 roku), z tej aukcji: https://www.ebay.com/itm/166351083436 Dzięki!
  10. Wyniki Tesli za 1 kwartał 2024 są katastrofalne. Analitycy spodziewali się, że będzie źle, a jest jeszcze gorzej. Wzrost ceny akcji wynika wyłącznie z wczorajszej obietnicy Muska, że przyspieszy produkcję taniego EV. Słuchałem Investor's call, wspomniał o końcówce 2024 lub początku 2025 (zamiast 2 połowy 2025). Hahahah, szykuje się kolejna fala strzyżenia owiec jak tylko "Elon Musk Time" znów się ziści i okaże się, że nie zdążą z Modelem 2 nawet na 2026. Póki co ulica została nagoniona na zakup, kupujcie, kupujcie, będzie tylko drożej 🤡
  11. Jak ktoś pisze do Ciebie w internecie per "synek" to już wiesz, że nie warto wdawać się w dyskusję 😉 Miłego dnia!
  12. Próbujemy powiedzieć, że przez porównanie watów NIE DA się powiedzieć, który system zagra ładniej. Na pewno ten 600w zagra głośniej, tylko tyle jesteśmy w stanie stwierdzić i nie było tu żadnych złośliwości 🙂
  13. Zależy, co rozumiesz przez określenie "lepiej grać". Waty to tylko miara mocy, a nie przestrzeni, czystości, balansu, separacji sceny czy jakiejkolwiek innej cechy systemu grającego. Ale jak planujesz wybijać szyby pod remizą, to można śmiało stwierdzić że 600 watów gra lepiej 😄
  14. Nie do wiary, że w tym wątku nadal ta sama garstka osób nadal przerzuca się tymi samymi argumentami i nadal marnuje swój czas, schodząc poziomem dyskusji coraz niżej i niżej 😆 Ale Was musiało dusić jak forum było wyłączone przez kilka dni 😆
  15. Na takie wyjazdy podstawowe hamulce BMW nawet dają radę, szczególnie jak umiemy hamować silnikiem. My tutaj rozmawiamy o zwiększeniu już powiększonych hamulców M 348mm, na jeszcze większe 374mm.
  16. Amerykańskie 91 to jak nasze europejskie 95 🙂 Można na większości stacji w USA zalać 87, 89, 91 i 93 co przekłada się na nasze 90, 92, 95 i 98. Po prostu inna miara liczby oktanowej, żeby nie było za łatwo 😉
  17. Nikt nie mówi, że większa hamulce są gorsze, jedynie że są absolutnie zbędne jeśli nie jeździ się na tor. Dodają masy nieresorowanej rotującej (pogarszając właściwości jezdne) i są droższe w serwisie. Oczywiście mają większa pojemność cieplną, która przydaje się wyłącznie w sytuacji wielokrotnego, silnego hamowania, które może prowadzić do przegrzania hamulców. Na ulice - bezensowny wydatek. To samo dotyczy się dodatkowej chłodnicy.
  18. Nie zgodzę się, za te 1500zł dostawałeś: 1. Dodatkową masę rotującą 2. Dodatkową masę nierotującą 3. Droższe koszty eksploatacji przy wymianie tarcz 4. Chłodnicę która nie dość że nie przyda się do niczego poza torem, to jest nieosłonięta od spodu. Widziałem zdjęcia po zahaczeniu o coś wystającego, olej wylany, silnik zatarty, gwarancja nieuznana. 5. Taką samą drogę hamowania Według mnie dopóki autem nie jeździ się po torze, to nie warto.
  19. Tankują bo ich stać, a nie bo jest najlepsza. Tak się goli frajerów 😉 To, że właściciel Lambo stojąc przed wyborem 6.50zł, 7.50zł i 8zł za litr wybierze ten ostatni nie znaczy, że warto to zalewać do 3-litrowego silnika BMW.
  20. Za 19k. To takie nieudane tłumaczenie z angielskiego "Oil change in 19k".
  21. Ale bida ten plastik ;/
  22. Między interwałami, co rok lub 10k
  23. To nic nie daje, w pamięci komputera pozostaje wiadomość o zewnętrznej modyfikacji, co może być podstawą do odmówienia gwarancji.
  24. Tak, kilka tygodni temu miałem tę akcję przeprowadzoną. Nie prosiłem nawet o update, a wyjechałem z najnowszym softem 03/2023.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.