Treść opublikowana przez Tony J.
-
Czy to moze byc sonda lambda?
Cały czas piszę ci że nie postawiśz stuprocentowej diagnozy bez sprzętu, wiem co mówię bo z tego żyję.Może byc przeplywka ,a równie dobrze może nie byc ciśnienia paliwa. Kupisz przepływkę i położysz do lodówki, może żona obad ci z niej ugotuje, a koniecznością okaże się wymiana pompy paliwa. Ja chcę żebyś zaoszczędził i kasy i nerw.Swoją drogą jakby samochód nie chciał mi jeździć jak należy to nie jeździłbym nim bo bym nerwowo nie wytrzymał.
-
Czy to moze byc sonda lambda?
Przecież ci napisałem że nie. Taki mądry jesteś, a nawet nie wiesz że masz 2 sondy. Ten "jakiś drucik" to jest przepływomierz HOT WIRE. Jedź do kogoś kto ma chociaż KTS'a, kawałek oscyloskopu i postawi ci diagnoze, bo będziesz się tylko wkurzał. Motronic na 8 garach to nie gaźnik w polonezie. Szkoda kasy żeby go naprawiac na chybił trafił.Chciałem dobrze ci doradzić, a ty się pogniewałeś. Później przyjeżdżają tacy co już wszystko powymieniali, a naprawdę urwała się dajmy na to jakaś masa.
-
przerobka lpg
I trójniki od wody :D . Pewno z 2500 krzykną za wtrysk na 6 garnków. Z Blosem w M30 nie mam doświadczenia, ale podobno chodzi dobrze, na pewno lepiej od każdego miksera nawet z Bingo.
-
interfejs do BMW
Modic 3
-
Klimatronic e34 dziwne objawy
Handlarze na wszystkie klimy automatyczne mówią climatronic i tak się przyjęło nad czym bardzo ubolewam bo to nazwa należąca pierwotnie to VW. Zimne luty w mieczu bym proponował.
-
Czy to moze byc sonda lambda?
Nie czujesz tematu.
-
Czy to moze byc sonda lambda?
A co ma sonda do mocy?Jedź do jakiegos warsztatu bo bez narzędzi i tak nie postawisz stuprocentowej diagnozy, a tylko na niepotrzebne koszty się narazisz.
-
Jakie CB-RADIO wybrać i gdzie je zamontować proszę o radę
Presidenty wchodzą w lewy schowek w E39.Zakładałem tak.
-
BEZPIECZNIK
Napisz co tam szkopy napisali to ci przetłumacze.
-
Immobiliser
Co ty Ziobro jesteś? :D Immo EWS poznasz po cewce(antenie) na stacyjce.
-
[E36] BMW BUSINESS CD RDS - Podlaczone a nie dziala - POMOCY
Czy ty powazny jesteś? Kabla będziesz szukał a o bezpiecznikach nawet nie pomyślałeś. Moze spaliłeś podczas instalacji.
-
Moje BMW znowu na rynku wtórnym...
Już nie ma co ogarniać, lepiej niech idzie na części.
-
Jak zmienić kolor podświetlenia deski rozdzielczej?
Po jaką cholere zmieniać podświetlenie. Przecież posujesz cały klimat wnętrza BMW.
-
jak wymienic zarnik? jak odlaczyc wtyczke zasilania od lampy
Trzeba wyjąć filtry, nima letko.
-
jak wymienic zarnik? jak odlaczyc wtyczke zasilania od lampy
Łapiesz po bokach za ten plastik, ciągniesz do góry, a wtyczka sama wychodzi do tyłu.
-
740 jak zimny pali, jak ciepły trzeba kręcic 6s pomocy
Trzebaby zobaczyć na jakimś testerze czy od razu widzi obroty.
-
Ile palą wasze maszyny takie jak moje :):)
Miasto 15-17l benzyny. W trasie nie sprawdzałem. Przy 140km/h ekonomizer pokazuje 12l.
-
Problem ze spalaniem!!!
Wbrew wszelkim opiniom emerycka jazda(autoamt wcześniej wrzuca wyższe biegi) nie sprzyja mniejszemu spalaniu, bo silnik ma większe obciążenie DME mierzy to przepływką i wystawia długie czasy wtrysku. Dyskusja o spalaniu V12 jest trochę nie na miejscu i to jeszcze w takim zakresie. Noblese oblige.
-
Skąd strzały w przepływomierzu? Tylko PB
Najprędzej któryś zawór ssący masz wypalony lub podparty stąd biorą się powroty płomienia.
-
przedwody zaplonowe
Diagnoskopem np. Bosch MOT, Motoelektron GZ1000 itp.
-
Nigdy nie zmieniajcie licznika (mój mały dramat)
Ostrożne panowie z tym PASoftem. Nie każdy licznik robi. Nowy PA liczy nawet FGSTNR.
-
Jak on to zrobił? :)
W W140 nie ma czegoś takiego jak ręczny bo hebel postojowy obsługuje się pedałem, a jest on tak słaby ze nie zablokuje kół. W takim 600SEL do odstawiania takich cyrków służą: pedał gazu, kierownica, wyjęty przekaźnik ASR. Przy 100km/h robisz kickdown i słyszysz pisk opon!Wiem co piszę bo miałem okazję naprawiać 600SEL '91r. mojego kolegi z naprawdę dobrym motorem. Młody łepek w golfie V GTI też próbował nas wyprzedzić i czołg pokazał mu kto lepiej przyspiesza. Najbardziej przykre jest w tym wszystkim to, że już nie będzie takiej Eski jak W140, ani takiej 7mki jak E38 - aut zbudowanych jakby miały być dla samego Hitlera.
-
Poszukuje adaptera / przejsciowki mini ISO na miniJack...
Zrób se sam.
-
SPV M650 wyjście liniowe audio
Ślepy żem jezd. :oops: Teraz kupię jakieś stare radio i dorobię AUX.
-
XENONY - tylko które
Większość oferowanych chińskich xenonów jest oparta na konstrukcji przetwornicy HELLA i różnią się tylko naklejką , a w niektórych przypadkach troche obudową. W E38 i E39 nie powodują zapalenia komunikatu o spalonej żarówie. W reflektorach z żarówkami H7 nawet wtyczka pasuje.