Skocz do zawartości

Tony J.

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tony J.

  1. Tony J. odpowiedział(a) na arturo193 temat w E32
    Cały czas piszę ci że nie postawiśz stuprocentowej diagnozy bez sprzętu, wiem co mówię bo z tego żyję.Może byc przeplywka ,a równie dobrze może nie byc ciśnienia paliwa. Kupisz przepływkę i położysz do lodówki, może żona obad ci z niej ugotuje, a koniecznością okaże się wymiana pompy paliwa. Ja chcę żebyś zaoszczędził i kasy i nerw.Swoją drogą jakby samochód nie chciał mi jeździć jak należy to nie jeździłbym nim bo bym nerwowo nie wytrzymał.
  2. Tony J. odpowiedział(a) na arturo193 temat w E32
    Przecież ci napisałem że nie. Taki mądry jesteś, a nawet nie wiesz że masz 2 sondy. Ten "jakiś drucik" to jest przepływomierz HOT WIRE. Jedź do kogoś kto ma chociaż KTS'a, kawałek oscyloskopu i postawi ci diagnoze, bo będziesz się tylko wkurzał. Motronic na 8 garach to nie gaźnik w polonezie. Szkoda kasy żeby go naprawiac na chybił trafił.Chciałem dobrze ci doradzić, a ty się pogniewałeś. Później przyjeżdżają tacy co już wszystko powymieniali, a naprawdę urwała się dajmy na to jakaś masa.
  3. Tony J. odpowiedział(a) na Bodo735 temat w E32
    I trójniki od wody :D . Pewno z 2500 krzykną za wtrysk na 6 garnków. Z Blosem w M30 nie mam doświadczenia, ale podobno chodzi dobrze, na pewno lepiej od każdego miksera nawet z Bingo.
  4. Tony J. odpowiedział(a) na asdfax temat w Diagnoza komputerowa
    Modic 3
  5. Tony J. odpowiedział(a) na kingkill33 temat w E34
    Handlarze na wszystkie klimy automatyczne mówią climatronic i tak się przyjęło nad czym bardzo ubolewam bo to nazwa należąca pierwotnie to VW. Zimne luty w mieczu bym proponował.
  6. Tony J. odpowiedział(a) na arturo193 temat w E32
    Nie czujesz tematu.
  7. Tony J. odpowiedział(a) na arturo193 temat w E32
    A co ma sonda do mocy?Jedź do jakiegos warsztatu bo bez narzędzi i tak nie postawisz stuprocentowej diagnozy, a tylko na niepotrzebne koszty się narazisz.
  8. Presidenty wchodzą w lewy schowek w E39.Zakładałem tak.
  9. Napisz co tam szkopy napisali to ci przetłumacze.
  10. Co ty Ziobro jesteś? :D Immo EWS poznasz po cewce(antenie) na stacyjce.
  11. Czy ty powazny jesteś? Kabla będziesz szukał a o bezpiecznikach nawet nie pomyślałeś. Moze spaliłeś podczas instalacji.
  12. Już nie ma co ogarniać, lepiej niech idzie na części.
  13. Po jaką cholere zmieniać podświetlenie. Przecież posujesz cały klimat wnętrza BMW.
  14. Trzeba wyjąć filtry, nima letko.
  15. Łapiesz po bokach za ten plastik, ciągniesz do góry, a wtyczka sama wychodzi do tyłu.
  16. Trzebaby zobaczyć na jakimś testerze czy od razu widzi obroty.
  17. Miasto 15-17l benzyny. W trasie nie sprawdzałem. Przy 140km/h ekonomizer pokazuje 12l.
  18. Tony J. odpowiedział(a) na BMW_Sieben temat w E32
    Wbrew wszelkim opiniom emerycka jazda(autoamt wcześniej wrzuca wyższe biegi) nie sprzyja mniejszemu spalaniu, bo silnik ma większe obciążenie DME mierzy to przepływką i wystawia długie czasy wtrysku. Dyskusja o spalaniu V12 jest trochę nie na miejscu i to jeszcze w takim zakresie. Noblese oblige.
  19. Najprędzej któryś zawór ssący masz wypalony lub podparty stąd biorą się powroty płomienia.
  20. Diagnoskopem np. Bosch MOT, Motoelektron GZ1000 itp.
  21. Ostrożne panowie z tym PASoftem. Nie każdy licznik robi. Nowy PA liczy nawet FGSTNR.
  22. W W140 nie ma czegoś takiego jak ręczny bo hebel postojowy obsługuje się pedałem, a jest on tak słaby ze nie zablokuje kół. W takim 600SEL do odstawiania takich cyrków służą: pedał gazu, kierownica, wyjęty przekaźnik ASR. Przy 100km/h robisz kickdown i słyszysz pisk opon!Wiem co piszę bo miałem okazję naprawiać 600SEL '91r. mojego kolegi z naprawdę dobrym motorem. Młody łepek w golfie V GTI też próbował nas wyprzedzić i czołg pokazał mu kto lepiej przyspiesza. Najbardziej przykre jest w tym wszystkim to, że już nie będzie takiej Eski jak W140, ani takiej 7mki jak E38 - aut zbudowanych jakby miały być dla samego Hitlera.
  23. Ślepy żem jezd. :oops: Teraz kupię jakieś stare radio i dorobię AUX.
  24. Większość oferowanych chińskich xenonów jest oparta na konstrukcji przetwornicy HELLA i różnią się tylko naklejką , a w niektórych przypadkach troche obudową. W E38 i E39 nie powodują zapalenia komunikatu o spalonej żarówie. W reflektorach z żarówkami H7 nawet wtyczka pasuje.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.