Treść opublikowana przez Tony J.
-
jak wymontować radio? bmw business cd rds.
Musisz zdjąć gałkę i pod nią masz miejsce na imbus mały. Przekręcasz i zamki puszczają.
-
TV podczas jazdy
Nie jest to logiczne w E60 gdzie takie informacje lecą po CANie.
-
E46 radio buissnes gdzie sie podpiac z mp3
Tak tylko cholera jak tam jest rozwiązana sprawa. Trzeba by zobaczyć jak biegną sygnały audio.
-
wklad sportowy
Zaletą jest to że nie musisz wymieniać, poza tym nie widzę sensu. Wolałbym stożek, bo fajnie pracuje.
-
PB95 a PB98 - oszczedza silnik czy bez roznicy ???
Zastanówmy się: które polskie paliwo oszczędza silnik ??? :mrgreen:
-
Sonda lambda
Ma być Siemens bo to sonda tytanowa i byle czego się nie wstawia.
-
E46 radio buissnes gdzie sie podpiac z mp3
Pod głowice nie mozna bo ta daje bardzo słabie sygnały, bias i takie tam. Trzeba by w tor audio z głowicy AM, przed soundprocesor.
-
problem z zegarami
Pewno CAN nie rabotajet.
-
E34 Dziwny problem zcentralnym
Ja bym obstawiał na GM i RM. W E34 przekręcając kluczyk na otwórz nie ciągniesz mechanicznie zamka tylko zwierasz styk, GM obiera ten sygnał i steruje przekaźnikami w RM, które zasilają siłowniki.
-
jaki alarm do 530d
Nie wiem co wy z tym CANem w E39 jak tam CAN wykorzystują 3 góra 4 sterowniki, a na pewno nie ZKE, bo chodzi po K. Do E39 montuję tylko SEO Perfect jeśli jest pilot oryginalny. Roboty jest na całutki boży dzionek jak chce się zrobic to po ludzku. Same kierunki zajmują ze 2hn nie wspominając o przewodach do drzwi kierowcy, szczególnie jak są 4 szyby elektryczne. Jeśli chodzi o alarmy klasyczne to podejdzie nawet najprostrze chińskie badziewie, ale nie ma co oszczędzać jak mówił mój kolega po fachu flash. Dawno temu kiedy zaczynałem robic autoelektronikę, sam rozgryzłem montaż alarmu do E39 i E46 nie posiadając nawet kawałka tzw. "rozpiski" Auto jest proste, tylko fachowcy są do niczego.
- Czujnik temp w e39
-
TV podczas jazdy
Coś mi się wydaje że koleś ściemnia. Trzeba przeprogramować videomodul moim zdaniem.
-
Poduszka w e39
No kierownica jest M. Nie właczaj zapłonu bo ci złapie błąd, na odpiętej poduszce. Zaślepki są twarde.
-
!!POMOCY!! zgasla mi bunia
Po co pytasz, przecież "sieka jest". Spalona pompa może robic zwarcie. Leży na warsztacie pare sztuk stopionych.
-
Jakie zarowki xenonowe
4300K są fabrycznie. 6000K udało mi sie kupić po 200zł kiedyś.
-
Głośniki E32 na desce
Warto by było jedynie zmienic kondensatory na foliowe bo są elektrolity. Jak się tak ostatnio przyjżałem tym wysokotonowcom to wcale nie sa takie głupie.
-
HELP! Rozprogramowany kluczyk z alarmem...
Wleść do samochodu i zamknąć drzwi, włączyć i wyłączyć stacyjkę od pozycji R (pierwsze przekręcenie dla radia), wcisnąć i trzymać otwieranie, 3 razy nacisnąć zamykanie i dopiero teraz puścić otwieranie.Powinien zamknąć się i otworzyć na znak poprawnie przeprowadzonej synchronizacji.
-
Jakie zarowki xenonowe
Osram Xenarc.
-
Bavaria Electronic CD II
Poszukaj:http://beckerlandia.prv.pl/
-
Oswietlenie wnetrza podpiete pod alarm
Musiałbyś zrobić timerek na np. NE555, albo jakiś gotowy włącznik czasowy oswietlenia wnętrza. Alarm ma pewno impuls masy na otwarcie zamka(u ciebie będzie wolny bo nie masz CZ). Dajesz mase przy rozbrajaniu alarmu a timer podtrzymuje oświetlenie ile tam chcesz.
-
Centralny zamek
ZKE to centralny zespół elektryczny taki body computer.
-
interfejs do BMW
Carsoft odczytuje i kasuje błędy w silniku TDS, jak dla mnie to na tyle malo żeby powiedzieć że jest bezużyteczny w tym przypadku.
- Centralny zamek
-
CZY ORYGINALNE RADIO JEST DOBRE??
Poszukaj Beckerów do BMW. Pieruńsko drogie, ale klasa sama w sobie.
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Mi nadal się to wydaje nieprawdopodobne.Przecież już dawno stardiagnosis, planety, lexie i inne produkty Actia by porobili na maxa.