Treść opublikowana przez Tony J.
-
czujnik cisnienia oleju
Głowica to to a górze silnika, tak jak z człowiekiem głowę też ma na górze. Z tyłu to w tą stronę w którą jeździsz żadziej. Łatwiej?
-
Gasnace i zapalajace sie xenony
Zasilanie, albo LCM. A jak wygląda zapłon xenonów, nie mrugają?
-
czy w 750 da sie dobrze założyć LPG
Pójdzie na dwóch prinsach VSI. Mój kolega zakłada gaz w DE i robił taki manewr pare razy. Jedyna wada to cena. Czy to się jeszcze będzie oplacało?
-
Zdalne sterowanie centralnym zamkiem-gdzie jest odbiornik?
Kiedys robiłem zarówno IR jak i radiówke E36 i miała ontenę lub odbiornik w lusterku centralnym.
-
Zdalne sterowanie centralnym zamkiem-gdzie jest odbiornik?
Lusterko wsteczne
-
E32 735 problemik - duze spalanie
Na koncu listwy wtryskiwaczy jest regulator ciśnienia. Ma on wężyk podciśnieniowy. Sprawdź czy nie żłopie wachy nim. Jak membrana pęknie to tak się dzieje.
-
Sterowanie centralnym zamkniem
Ja sie zawsze wpinam w ZKE. Piny4 i 17 w zółtym złączu.
-
po ladowaniu aku i resecie kompa dziwne zachowanie
Myślę że automat ci się popsuł. Wyświetla getriebenotprogram?
-
E34 Zakłócenia po montażu wzmacniacza
Tak jak myślisz, ponadto możesz przyłozyc swojej partnerce tam gdzie lubi najbardziej.
-
E34 BMW 525 tds jest linka prędkościomierza, czy przekaźnik?
Przypadkiem tak jest we wszystkich E34.
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Źle zbudowałem zdanie i można było je źle zinterpretować. Do starych ADS, do nowych STD:OBD. Sorry Ogólnie ADS jest do sterowników chodzących na starym protokole z liniami K i L.
-
carsoft - przebieg, przepływka i inne
A kółka nie za duże?
-
E34 Zakłócenia po montażu wzmacniacza
Musi gdzieś się tworzyc pętla masy która robi za antenę. Spróbuj podłączyć masę do aku i dokładać do poszczególnych komponentów(tylko nie głośników).Nic cię to nie kosztuje
-
ADS interface
Nie wiecie gdzie to kupić? To jest do Inpy do aut z linią L . Z tego co wyczytałem na zagranicznych forach robi starsze auta.
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
manieek nie może byc w tym temacie niepewny :D
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Źle przeanalizowałeś forum. Inpa obsługuje nowe i stare. Są różne interfejsy: do starych i do nowych(std:obd)
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Sss cicho! :wink:
-
komputer pokladowy wyswietlil pppp
NAwet w instrukcji o tym pisali, zeby tak zrobić, a jak się nie da to pojechac do serwisu. To mnie najbardziej rozbawiło. Z góry wiedzieli ze potrafi się popsuć. :D
-
Czy to moze byc sonda lambda?
Mogła się rozjechać autoadaptacja od gazu, ale po pierwsze nie jest to opel na simtecu, żeby nie chciał jeździć, a po drugie objawy się nie zgadzają. Ty to lubisz ucierać tyłek szkłem. A może się samo naprawi, wszak samo weszło samo wyjdzie. :D
-
carsoft - przebieg, przepływka i inne
Musisz skontaktować się ze sprzedawcą programu w takim razie :wink: . CS to zabawka, dobra do kasowania poduszek. Synchro EWS-DME nie działa.Przepływką zajmiesz się jak straci moc. Taki jest przebieg w LCM bo ktos go próbował molestować.
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
O międzymordziu pisalismy na początku wątku. Czytaj uważnie.
-
xenony hid wielki problem
Wygląda na uszkodzenie ZKE, ale nie wiązałbym tego raczej z xenonami.
-
Zadziala w e34?
Jak nie ma to sie zrobi.
-
jaka zarowka w dlugich swiatlach?
Nowsze tak mają.
-
sterowanie centralnego e32
Central sterowany plusami ito w dość specyficzny sposób. Poszukaj na stronie Johan'a i Sean'a.