Treść opublikowana przez Kaczy57
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Ja również podzielam zdanie, że różnica będzie, nawet patrząc na polskie warunki. Warto dopłacić do świetnej zabawy podczas jazdy samochodem, przynajmniej według mnie. :)
-
Jakie audio do F30 -alpine, gladen, hi - fi?
Myślę, że warto dołożyć do tego droższego zestawu, pamiętaj również o wygłuszeniu drzwi. Będziesz zadowolony :cool2:
-
SPRZEDANE! 335i F30 * M-SPORT * M437 * CZARNA * 380PS
Według mnie wygląda kozacko :cool2:
-
[E91] 330xd N57 2010 leska
Bastaz ma racje, lepiej dmuchać na zimne.
-
Ubytek oleju mimo nowej turbiny 320d e90
Możesz spróbować też jakiejś płukanki np od teca.
-
G21 świsty od strony kierowcy
Mój kumpel ma ten sam problem w szybach o zwiekszonej izolacji, dajcie znać czy wymienią to w serwisie.
-
Sterownik dla swiec zarowych...
Ja jeżdżę na beru i nie miałem jeszcze żadnych problemów ale będę uważał :D
-
Co bezpieczniej załozyć?
Wymień na te z podobnym bieżnikiem.
-
M340d co sądzicie?
Moim skromnym zdaniem 320D brzmi lepiej niż 330i. Miałem to i to i wolę brzmienie 320d zdecydowanie, możecie mnie nazywać jak chcecie :D
-
E90 330XI individual ruby black
Myślę, że back line by siadły, guzik rzeczywiście do wywalenia ale skóra jest mega :cool2:
-
Wymiana oleju po 2-4 tys nowy samochod
Ja zawsze wymieniam po 2tyś, robię do tego płukankę tec2000 i zalewam nowy olej. Wszystko jest zawsze cacy.
-
Carbon Black 630i
Dobra fura nie ma co :cool2:
-
E91 320dA LCI - Randall *soft skrzyni Alpina* str 8
Zaśmiałem się :D Życzę kolejnych 200tkm!
-
BMW e60 530d 2003r Chłodniczka EGR delete i naprawa gwintu
Zmiany na plus :cool2: Klosze wyglądają solidnie, ale czas pokaże.
-
330cd black sapphire
Świetne wyposażenie, czekamy na fotki :D
-
E91 320D Pitu
I padł ci po tym zaciągnięciu? :D Jest git :cool2:
-
BMW E60 520D - dymi po odpaleniu na zimnym
Spróbuj zrobić płukankę jakimś tec2000 przy następnej wymianie oleju.
-
318i Mpak Portimao
Super zdjęcia :cool2: 10 tysięcy zleci zanim się obejrzysz :D
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Bo to są zakręty zrobione do driftu :D :twisted:
-
F33 435I 2014 M Performance kit
Kozak :cool2: Wygląda mega. Pochwal się jak będziesz ją robił :)
-
BMW F31 szaqall111 - 2012 Luxury zmiana na Mpakiet
Wymieniłeś? I jak ci gra toto? Słychać różnice?
-
Spryskiwacze przedniej szyby nie działają
Podpinałeś pod komputer i sprawdzałeś błędy?
-
Korekty po wymianie wtrysku BMW e90 2.0 163km
Spróbuj zastosować jakiś specyfik do wtrysków np tec2000.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Ciekawa ankieta, spodziewałem się innych wyników.
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Wygląda smacznie :) Mięso gotowe czy sam przyrządzałeś?