Treść opublikowana przez Kaczy57
-
530XD Touring madBMW-4
Bardzo fajny widok, gdzie to? :D
-
M340d co sądzicie?
SUVy są dobre dla ludzi którzy nie cierpią niskich samochodów np. mój ojciec. Od 20 lat nie miał innego samochodu niż SUV.
-
Buczenie, rezonans przy niskich obrotach F10 520D
Możesz spróbować zastosować jakiś preparat do wtrysków, np od teca, jeśli nie pomoże to może być problem czego innego.
-
BMW F31 szaqall111 - 2012 Luxury zmiana na Mpakiet
Nie powiem wygląda świetnie :cool2:
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
Co będzie następcą? :D
-
318d RWD Luxury Line
Myślę, że dobrze siądą, podobają mi się :cool2:
-
Fotel poplamiony żywicą - co zrobić?
I jak, zeszło? Muszę przeprowadzić zaraz podobną akcję :)
-
X1 cypisek
Czyli działa jak powinien :D
-
Z jakiego wyposażenia zrezygnować a co wybrać koniecznie ?
Tak to się zaczyna, najpierw poświęcają chomika, potem kota i potem już leci.
-
320d xDrive Touring - Mineral Grey
Mega mi się podoba, miłego użytkowania :)
-
318d RWD Luxury Line
Super autko, szerokości, pozdrawiam!
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Oby projekt się udał, ciekawi mnie też jaka będzie ta cena abonamentowa.
-
Co ile wymieniacie samochód
Skoro kasa nie jest problemem a czujesz, że pojeździłbyś sobie czymś nowym to oczywiście, że warto. Ja osobiście wymieniam samochód średnio co 5 lat, ale nie jest to reguła.
-
328i Cabrio M-Technic Avusblau 1998
Teraz tylko czekać na kolejny sezon :)
-
f07 yazg.o.t.
Super autko, oby dobrze się prowadziło i nic nie psuło :D
-
Rejestracja jako zabytek
Nigdzie nie widzę informacji o tym, można jakieś żródło? Jeśli to prawda to szkoda...
-
F36 - 4GC - 304KM/445Nm - na sprzedaż
Bierz co ci serce podpowiada - wtedy będziesz zadowolony :D
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Wyglądają super :cool2: Ciekawe jak będą się spisywać.
- Zegarki
-
Silnik sam wchodzi w obroty + dym z rury, o co chodzi?
Dziwna sprawa, może to być wiele rzeczy ale nie spotkałem się jeszcze żeby samochód zwiększał obroty po wciśnięciu sprzęgła. Jak pojedziesz do mechanika to daj znać jaką diagnozę postawił.
-
Dach panoramiczny w G05
Panorama to świetna rzecz, jeśli masz taką możliwość to bierz :)
-
328i Cabrio M-Technic Avusblau 1998
Wygląda super, dobra robota :cool2:
-
Niebieska E39 od RoKoSa:) 2.5 192 Toledoblau01r Oceniajcie:)
Bardzo fajne wyposażenie, ładna betka, wygląda na zadbaną. Gratuluję zakupu :cool2: Jakieś mody w planach?
-
E81 120d Limited Sport Edition
Zgadzam się :cool2: Na szczęście są mody :wink: Dobra robota, świetny samochód. :cool2:
-
Nowa jedynka
Pochwal się jak już dostaniesz ją w swoje łapska :D