Treść opublikowana przez Kaczy57
-
SPRZEDANE! 335i F30 * M-SPORT * M437 * CZARNA * 380PS
Wyglądają niesamowicie, spasowałyby do twojego auta :D
-
Apteczka samochodowa
Jeśli chcesz aby na pewno pasowała to do ASO, ale licz się z tym, że zapłacisz prawdopodobnie 2 razy tyle co za zwykłą, dobrą apteczkę :D
-
BMW E46 330i Mpakiet WBABD51020PK16509
Kaczy57 odpowiedział(a) na Noroslaw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzczerze, jako klient wolałbym zdjęcia prawdziwe a nie poprzerabiane. Dokładnie obejrzyj cały samochód przed zakupem.
-
E92 335ix N54 co zrobic po zakupie
Przy wymianie oleju zrobiłbym płukankę np tą od tec2000 aby usunąć nagar i mieć czysty silnik.
-
///M-echaniczna Pomarańcza Xdrive25d LCI
Dobra robota, niby małe detale a cieszą :cool2:
-
F30, F31, F34 jaki olej do silnika
Moim zdaniem nie będzie problemu, raczej nie zaszkodziło to bardzo silnikowi, jak kupisz to zrób płukankę np teca i wymień na jakiś dobry olej - powinno być ok.
-
2.0D M47N2 - odma nowego typu
Ja bym brał swag.
-
Rabaty na nową serie 4
Zgadzam się w 100%, naprawdę nie wiem czemu to wypuścili, naprawdę to się komuś podoba?
-
cała prawda na temat chip tuningu
Mnie też dziwi wzrost głośności - w moich poprzednich samochodach zawsze był chip i nigdy nie zauważyłem tego problemu.
-
F30 340i M Performance Power&Sound Kit, M437 str. 4
Eleganckie felgi :cool2: Pozdrawiam
-
[e90] Jaki olej?
Moim zdaniem nie warto, obydwa oleje bardzo dobre, jedynie robiłbym płukankę co jakiś czas np od teca.
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
Ciekawe, daj znać jak duża będzie różnica :)
-
525d 197KM spalanie na jalowym
0.7 To jak najbardziej normalne spalanie na biegu jałowym, u mnie też pokazuje 0,7-1l.
-
Olej silnikowy do F48
Spróbuj dodać specyfiku do oleju np takiego od teca, być może pomoże to w dymieniu.
-
328ia m-pakiet I cosmosschwarz
I jak trzyma się? Swoją drogą ta fotka z myjni super wyszła :cool2:
-
e46 330ci 2003 Oxford-green
Świetny stan autka, jak się sprawuje?
-
Nowy olej, czy płukać ?
Ja z kolei mogę polecić płukankę od tec2000, korzystałem wiele razy i nigdy się nie zawiodłem. Silnik zawsze czysty od nagaru.
-
Ciągły komunikat "za mało oleju" a olej jest. Zagadka
Zacząłbym od wymiany tego czujnika a później zastanawiał się nad dalszymi działaniami.
-
Pierwsza wymiana oleju
Gdyby nie te okoliczności to musiałoby być coś konkretnie nie tak :D
-
Pukanie w przednim napędzie po wymianie rozrządu
Jeśli zacząłeś słyszeć to po wymianie to najprawdopodobniej coś się stało w serwisie, lecz trudno to będzie teraz udowodnić. Jedź do nich i zobacz co powiedzą.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
No zobaczymy, moim zdaniem potoczy się to tak jak mówi kriss.
-
BMW x3 G01 Diesel czy benzyna ?
Jeśli chcesz uciekać od diesela, 20i będzie bardzo dobrym wyborem.
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Oj sroga, nie spodziewałem się takich opadów, również daje radę ale nie powiem strasznie to uciążliwe, niektóre miejsca są w ogóle nie odśnieżone.
-
x5 g05 - warto wiedzieć przed zakupem
Ja również podtrzymuje zdanie, szyberdach jest super i zdecydowanie wart swej ceny. Widok jest kozacki.
-
G20 318i Sport Line jaki kolor wybrac
Wygląda zaje****** :cool2: