Skocz do zawartości

Kaczy57

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kaczy57

  1. Wyglądają niesamowicie, spasowałyby do twojego auta :D
  2. Jeśli chcesz aby na pewno pasowała to do ASO, ale licz się z tym, że zapłacisz prawdopodobnie 2 razy tyle co za zwykłą, dobrą apteczkę :D
  3. Szczerze, jako klient wolałbym zdjęcia prawdziwe a nie poprzerabiane. Dokładnie obejrzyj cały samochód przed zakupem.
  4. Przy wymianie oleju zrobiłbym płukankę np tą od tec2000 aby usunąć nagar i mieć czysty silnik.
  5. Dobra robota, niby małe detale a cieszą :cool2:
  6. Moim zdaniem nie będzie problemu, raczej nie zaszkodziło to bardzo silnikowi, jak kupisz to zrób płukankę np teca i wymień na jakiś dobry olej - powinno być ok.
  7. Ja bym brał swag.
  8. Kaczy57 odpowiedział(a) na Milovic temat w G22-23, G26
    Zgadzam się w 100%, naprawdę nie wiem czemu to wypuścili, naprawdę to się komuś podoba?
  9. Mnie też dziwi wzrost głośności - w moich poprzednich samochodach zawsze był chip i nigdy nie zauważyłem tego problemu.
  10. Eleganckie felgi :cool2: Pozdrawiam
  11. Kaczy57 odpowiedział(a) na virek_kk temat w E90, E91, E92, E93
    Moim zdaniem nie warto, obydwa oleje bardzo dobre, jedynie robiłbym płukankę co jakiś czas np od teca.
  12. Ciekawe, daj znać jak duża będzie różnica :)
  13. 0.7 To jak najbardziej normalne spalanie na biegu jałowym, u mnie też pokazuje 0,7-1l.
  14. Kaczy57 odpowiedział(a) na aropi temat w X1 (F48)
    Spróbuj dodać specyfiku do oleju np takiego od teca, być może pomoże to w dymieniu.
  15. I jak trzyma się? Swoją drogą ta fotka z myjni super wyszła :cool2:
  16. Świetny stan autka, jak się sprawuje?
  17. Kaczy57 odpowiedział(a) na steryd temat w E60, E61
    Ja z kolei mogę polecić płukankę od tec2000, korzystałem wiele razy i nigdy się nie zawiodłem. Silnik zawsze czysty od nagaru.
  18. Zacząłbym od wymiany tego czujnika a później zastanawiał się nad dalszymi działaniami.
  19. Gdyby nie te okoliczności to musiałoby być coś konkretnie nie tak :D
  20. Jeśli zacząłeś słyszeć to po wymianie to najprawdopodobniej coś się stało w serwisie, lecz trudno to będzie teraz udowodnić. Jedź do nich i zobacz co powiedzą.
  21. No zobaczymy, moim zdaniem potoczy się to tak jak mówi kriss.
  22. Jeśli chcesz uciekać od diesela, 20i będzie bardzo dobrym wyborem.
  23. Oj sroga, nie spodziewałem się takich opadów, również daje radę ale nie powiem strasznie to uciążliwe, niektóre miejsca są w ogóle nie odśnieżone.
  24. Ja również podtrzymuje zdanie, szyberdach jest super i zdecydowanie wart swej ceny. Widok jest kozacki.
  25. Wygląda zaje****** :cool2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.