Treść opublikowana przez ironiq
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Jak dla mnie możesz wymienić nawet po 60 tys. Daj tylko znać to się wszyscy pośmiejemy :mrgreen:
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Z tego co kojarze masz oryginały, tzn felgi i czujniki z bmw. Natomiast ja mam Riale X10 z czujnikami z felgi niemieckie i może tutaj tkwi różnica? Może te czujniki są inaczej zakodowane i dlatego komputer pokazuje że zalecana na nich na "comfort" to 2.7 - 2.9 bar a na oryginałach pokazuje 2.2 - 2.4? Opony to Sottozero 3 RF.
-
X5M Competition F95 Marina Bay Blue
Wypas na maxa. Piękna, gratulacje :cool2: Robiłeś full front czy całość w PPF?
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Ja zrobiłem dokładnie to samo jakoś w listopadzie i miałem ciągle 2.6 - 2.7,a teraz na mrozach mi spadło i mam 2.5 i nie chce podskoczyć więc ciągle mam notyfikację. Imo 2.6 to jest taka bezpieczna granica, że auto nie pokazuje komunikatów żadnych.
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
Wg mnie by się przydało i czuć różnice zwłaszcza teraz gdy dzień krótki.
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Finalnie kupiłem Riale X10 i czujniki TPMS z felgi-niemieckie.pl i pirelli Sottozero-3 95V z oponeo, bo akurat promocja była. Wyszło ok. 5600 zł już z czujnikami TPMS BMW OEM. Cena z początku października. W salonie za 796M z Pirelli 95H dostałem ofertę na 8600 zł, więc twoje 7k to niezła cena :) Ja zrobiłem dokładnie tak samo. Mam pytanie, co Wam pokazuje komputer na nastawach opon comfort i wyborze z listy 225/45 R18? U mnie pokazuje przód 2.7 bar i tył 2.9 co jest szaleństwem. Spuściłem na 2.6 i nie pokazywał komunikatu, ale teraz na mrozach spadło do 2.5 i ciągle mam notyfikacje, ze mam za mało powietrza... Troche to wkurza. Macie na to jakąs rade? Dobijanie do 2.9 mnie nie interesuje, bo jezdzilem troche na takim ciśnieniu na RF i to jest szaleństwo :lol:
-
Felgi + opony zimowe 18"
To jeszcze moje tylko w czerni :) Polecam :cool2:
-
G20 330ix Dravit Grey
Ten grill wystepuje w wersji do 330i / 330d i jest caly czarny gdy zamowisz rozszerzony shadowline. W Twoim wypadku bedziesz mial ten grill ala pseudo plaster miodu i zamawiąc go mozesz tez dobrac rozszerzony shadowline, aby był cały czarny. Natomiast nie mozesz miec tego grilla pionowego w m340i / d (tzn mozesz sobie wymienic we własnym zakresie, ale po co? :D )
-
Felgi + opony zimowe 18"
Ja sie zgodze ze wszystkim co ponta napisał oprócz tego ze w ASO faktycznie będą wiedzieli. Tam są tak samo typki z przypadku jak wszędzie indziej, tylko mają włożony garniturek. Każdy mówi co innego, a gdyby spytać o coś więcej co im kazali się nauczyć z broszury albo z systemu, to niestety nie będą wiedzieć albo wprowadzą w błąd.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Jakie cisnienie macie w oponach zimowych 225/45 R18 RF z gwiazdką? Mam oponki Pirelli 225/45 R18 95 V XL - C, B, 1, 69dB (*) Początkowo po założeniu miałem 2.7 na wszystkich, ale ustawiłem w komputerze jedyną możliwą opcję 225/45 R18 H i pokazało mi, że na przodzie mam mieć na przodzie 2.8, a na tyle 2.9 w ustawieniach comfort. Gdy jechałem na 2.7 było przyjemnie, teraz jak mam 2.9 na tyle, trochę jest twardo. Czy może wybieracie z listy opony "inne" i sami sobie definiujecie?
-
G21 M340i - tatowóz sleeperek, zimowe koła s.3
Robiłem takimi 60km w 320 , Szumią jak cholera powyżej 120 A ja mam zupelnie inne odczucia. Mialem je w testówce 330e xDrive, 4x225 na felgach 796M. Przy 120 - 150 była cisza. Jechałem też 200 na nich i dla mnie było super. Dlatego też wybrałem je na zimę.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Będąc w samochodzie możesz spróbować wyszukać czy jest dostępne coś nowego. Car -> Ustawienia -> ogólne ustawienia ->remote software upgrade - szukaj aktualizacji. Dzięki :cool2: Dzięki za tip. Jestem na sofcie z lipca, a po ostatnim upgradzie na telefonie do Android Auto 7.0.6 nawet przestało zrywać po 50 - 60 min jazdy więc chyba w miarę opanowali sytuację. Natomiast telefon się i tak grzeje, chociaż jest na kabelku.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Czy jest jakakolwiek możliwość wymuszenia aktualizacji OTA? Czy po prostu musi przyjść notyfikacja w appce myBMW i dopiero wtedy można to zrobić?
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
bardzo dobra cena :cool2:
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
445 w BMW sklep. A tutaj montaż
-
BMW 18" aluminiowe obręcze M Double-spoke 790 Bicolor
Tylko że są dwie mocne rożnice: 1. Aukcja jest z 2019 roku 2. Na felgach nałożone są zdecydowanie lepsze Michelin Pilot Sporty
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Może jakiś VIN decoder? A jak nie, to zajrzyj tam Super, o to mi chodziło, dzieki wielkie :D
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Gdzie sprawdzić jaką dokładnie ma się wersję silnika? Chodzi o B48 prod 2021.
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Podobnie jest z Portimao Blue - tez wyglada inaczej w zależosci od światla. Problem z Portimo jest taki, ze jest ich zdecydowanie więcej na drogach niż Mineral Grey ;)
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Poprzednie auto 17", obecnie lato i zima na 18" i absolutnie zero stresu w mieście czy po lekkich dziurach. 19stka to już bym się trochę pilnował. EDIT: oczywiście jak masz talent to i 14" od taczki można na krawężniku uszkodzić :lol: To samo u mnie. Dla mnie 18stki sa FTW, zwlaszcza do zawiasu M, ale to kwestia preferencji i każdy będzie mówił inaczej :D
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
I stracisz zniżki oraz będziesz miał szkodę w historii mimo ze ubezpieczyciel zapewnia że nie. Poza tym oryginalnie wklejona szyba zawsze jest lepsza niż wynieniana. To co rekomendujesz? Oklejenie szyby folią? Czy ona się jakoś nie galwanizuje podczas wysokich temperatur jak słońce na nią oddziałuje?
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Jakie macie maty do bagażnika do g21? Ew jakich producentów polecacie? Ori w bmw kosztuje okolo 500 PLN, wyglada super, ale pytanie czy naprawdę warto?
-
Koła zimowe - ogumienie jednolite czy mieszane?
Sa promocje ale nigdy nie masz wplywu jaki jest rok produkcji opony. Często masz roczne opony minimum, dlatego są też te rabaty. Kupując sam możesz ogarnąć tak, że masz opony nowe z bieżącego roku.
-
Foteliki dziecięce w BMW g20
Ja mam Cybex Solution Z i-fix 100-150cm plus black i pasują idealnie. W mpaku w srodku wyglądaja super. Mają dobre oceny bezpieczeństwa ADAC, wyglądaja na bardzo solidne. Nic nie stuka, nic nie puka jak jeżdzę sam.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Tez mi się wydaje, ze ta szyba jest tak umiejscowiona, że działa jak "lep na kamyki".