Treść opublikowana przez przemek530d
-
BMW e39 530d 55GNGL Kutno Korekta
przemek530d odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtakie kręcone o 50tys km też są, tyle że pięcioletnie :mrgreen:
-
BMW e46 ALPINA WBAEP51030PF16549 / WAPB333T02DE48028
przemek530d odpowiedział(a) na donbdg temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażta alpina wisi (z przerwami na alle) od ponad roku, wisiałe też z ceną 37-38, koło 30 też wołał, no i dobiła do 24 to jest alpina nr 28 http://www.alpina-archive.com/?p=12388&nmt=B3-3.3-Touring-Allrad-028 i spec forumowy od alpin DRAY pisał mi kiedyś że była sprowadzana poobijana z mocno pogiętymi felgami, więc jak coś do niego się uśmiechaj
-
Bmw biel alpejska chce pomalowac zaciski co proponujecie?
a brałeś pod uwagę biały kolor ?? na białym aucie fajnie by się zgrało
-
E46 330d VIN WBAED91020FM71963
przemek530d odpowiedział(a) na dudus942 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażno i zobaczcie sobie na tylny zawias, jakaś limitowana terenowa wersja :lol:
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
przemek530d odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwielkie dzięki :cool2: a historia w usa tego auta jest osiągalna ? tu link jakby co http://otomoto.pl/audi-s4-C34375729.html
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
przemek530d odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażsiema są jakieś zdjęcia/raporty tego S4 WAUBGAFL5AA016506 ja znalazłem tylko jedno zdjecie na googlach
-
e91 330d WBAVU91030KT00324
przemek530d odpowiedział(a) na Vapor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpodpisuje się pod tym, żeby sprzedaż, trzeba opuścić cenę i to za zdrowe auto, w rejony wyplakowanych szrotów od handlarzy, jestem świeżo po sprzedaży bmw więc niestety wiem co mówię ... na początku wystawiłem "odekwatną" cenę i miałem jedynie wycieczki oglądaczy :mad2:
-
e90 335d WBAVD710X0VD50563
przemek530d odpowiedział(a) na Vapor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjak pojedziesz oglądać sprawdź sobie w karcie pojazdu czy rzeczywiście pierwszy właściciel w pl, widziałem taką samą konfiguracje na alle z rok temu za 50kzł, ogłoszeniu szybko zniknęło cena jak cena, czy ja wiem czy taka niska za powypadek z prawdopodobnie kręconym przebiegiem ? :roll:
-
E60 3.0d 2007, Kraków WBANY710X0CT71992
przemek530d odpowiedział(a) na stach131 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŻe tak powiem, głupoty opowiadasz. Poniżej zdjęcie auta z przebiegiem 195 kkm. http://i.imgur.com/Tm2Sw0j.jpg Nie raz natomiast widziałem auta z przebiegiem ponad 400kkm z fotelem kierowcy, o którym wielu by powiedziało, że jest w stanie idealnym. Jeżeli ten fotel jest po 195 tys km to Polska jest największą potęgą w produkcji samochodów na świecie. bo fotel jest zintegrowany w sposób absolutny z resztą samochodu :lol:
-
E91 330xd LeMans Blau - chip w GCS Tuning (s. 3)
kreski bardzo ładne :cool2: od razu widać profi tuner, dpf dalej siedzi ?
-
Zerowanie korekcji, kodowanie wtryskiwaczy
potwierdzę co napisano powyżej, koduje się od DDE 5.0
-
E46 330cd 204km Stukanie w silniku, metaliczne ?
to o czym piszesz dotyczyło pukania po otwarciu korku wlewu oleju, w tym temacie kolega nic o otwieraniu nie pisze, a poza tym w m57n to znajdowali winowajce w vacum pompie, w m57 był przypadek sworznia a to inny silnik
-
chip tuning - wykres
6 godzin, ale kreski idealne !! płaski i długi niut, potem długo moc petarda :cool2:
-
E92 335xi 2008r - Białystok - WBAWC73518E066182
przemek530d odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto ja jeszcze w ramach ciekawostki dodam, że obecny właściciel - handlarzyna tego "bezwypadku" 335xi kupił go na aukcji bankowej z 3 miechy wstecz za 47 300zł, czyli mniej więcej za tyle ile jest wart ten przystanek z usa, a przy pierwszym ogłoszeniu na alle pisał oprócz tego że bezwypadek, to jeszcze że z polskiego salonu :roll2:
-
[e92] 335i daily
kreski ładne :cool2: 360KM praktycznie od 5300 do 6200 obr./min
-
CHIPTUNING BMW 318D 320D 330D ProfiStrojenie DPFoff PROMOCJA
tylko dlaczego moc maksymalna już przy 3400obr/min ??
-
M47N- Jaki silnik szukać?
a co się wydarzyło motorowni ?? lejące wtryski, panewki czy wał korbowy jak w m47 ?
-
Urwany łańcuch rozrządu M57n2 3.0d 231km
Masa samochodu niema żadnego związku z ewentualnym zerwaniem łańcucha . Siła która napędza samochód przekazywana jest poprzez wał, a nie łańcuch rozrządu. ma to jakiś sens, co nie zmienia faktu przypadków w x5tkach :wink:
-
Urwany łańcuch rozrządu M57n2 3.0d 231km
słyszałem o przypadkach zerwania łańcucha w m57n2 ale w ciężkich klocach jak X5, a tu e92 i przy tak śmiesznym przebiegu... jak już tylko używka
-
E92 335XI Mpakiet :)
skoro kamerka jest ... to może teraz jakiś filmik 0-200 ?? :norty: genialne połączenie, mocne 335i z Xdrive
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
nie ma sensu, pomoże na chwile i problem wróci
-
Problem z czujnikami cofania w e46
no i bingo !! wiszę Ci kolego falszkę :cool2: podłączyłem oryginały po zewnętrznej zderzaka i pdc zaczął działać, nic nie włączałem/wyłączałem w inpie, po przepięciu czujników system działa wcześniej podpinałem się pod kompa, tyle że mam tylko carsoft zainstalowany (notoryczny brak czasu na instalację inpy) i pokazywało że system pdc ok bez błędów, a nie działał teraz już wiem, że wystarczyło pierwszy zamiennik gdzie indziej podpiąć, a nie wymieniać kolejny który ciszej pykał pzdr
-
Problem z czujnikami cofania w e46
cytat się zgubił, miało być tak: i tu pojawia się pytanie o sposób nie działania, tzn. czy pyka i nie widzi przeszkody czy np w ogóle nie pyka dopytuje bo tez kupiłem zamiennik i czujniki pykają ale pdc wogóle nie działa
-
Akcja serwisowa E92 335i ??
kojarze, że kolega wujekwaldus robił coś takiego w byłej 335i
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
i jaki wynik prób touring vs coupe ?? :norty: