Treść opublikowana przez Paszczaku
-
Błąd lambdy po czyszczeniu
Szukać nowej albo używanej sprawnej . Tą na śmietnik tylko .
-
Wylał atf z układu wspomagania.
Albo tak sparciały wąż albo jest przy zbiorniku zatkane coś że strzela .
-
Wylał atf z układu wspomagania.
ee coś zdublowane .
-
Wymiana pompki spryskiwacza
ściągaj koło . trzeba te nadkole wyciągnąć prawie całe ( jedynie poniżej progu niekoniecznie odkręcać ) . mi ciekła pompka od przedniej szyby to znam temat , ciekawie się podwiesza ten zbiornik .
-
N47 143km wymiana wtryskiwaczy na 177km
DSC się koduje kluczami warsztatowymi i wymienia koronki z tyłu na półosiach . Reszta to nie wiem bo powstał taki kundel że dobrze że jeszcze nie szczeka :D
-
Opinie o rozrządzie HEPU
Febi i SWAG to się mocno ostatnio "ściskają" i prawie to to samo . Hepu robiło przeważnie pompy wody . Pozostałe elementy pewnie od kogoś odkupują i pakują pod swoim logo . Ja bym w INA jednak inwestował .
-
Opcja "Navi" w Radiu Professional - E81 2010
Może radio podmienione i zostały opcje z poprzedniego albo ktoś sobie zakodował wszystko co się dało .
-
e87 120d Lemans Blau Kompost
Dziwna inwestycja . Takie ... ciasteczka , w kolor felg . Ogólnie to 3 miesiące temu próbowałem u mamy odkręcić w clio koła z przodu i pourywałem śruby . Skorodowały i stanęły dęba w piaście . Moje też są takie sobie .
-
[e82] temp. Oleju obd
Na pewno taka kostka : https://allegro.pl/oferta/carista-interfejs-diagnostyczny-obd-vag-volkswagen-8777145707 Ja mam to tylko za pół ceny kupiłem : https://allegro.pl/oferta/polski-elm327-v3-bluetooth-ms-hs-can-ford-stn1170-7551532573 Resztę masz tu : https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=326379 Z mobilnej i sprawnej diagnostyki raczej w tych pieniądzach nic lepszego nie znajdziesz . Oczywiście są lepsze programy ale oficjalnie to w cenie połowy tego pojazdu więc raczej nie zainteresuje .
-
Po przejechaniu 200 km samochód nie miał mocy
Czujnik świecy ? Znaczy się wymienione świece i moduł pewnie . Błędy z kompa trzeba podać bo skoro się świeci czek to coś go poważnie boli .
-
żarówki H7
Philipsy +30 miałem w poprzednich autach i potwierdzam : cena jak za 2 kilo cebuli a świecą bardzo dobrze .
-
BMW 120D Schwarz Wiktora
Felgi 207 , fajna opcja bo mam . Prawilnie ten komplet ma dwie szerokości obręczy zatem i dwie szerokości opony powinny być . Konserwacja to nie wiem , może koło wnęki baku i koło sanek z tyłu . Lepszą opcją jest wyjąć sanki i odświeżyć je .Najbardziej kornik atakuje prawe przednie nadkole z tego co widzę .
-
[e82] temp. Oleju obd
Kostka tylko BT a najlepszy jest kabel K+Dcan plus przejściówka OTG . O ile smartfon posiada OTG . Z pewnych to Carista . Sam używam od Viaken-a wersję na STN1170 . Do tego aplikacja bimmer-tool . Z tym że masz wymiennik ciepła olej-płyn chłodzący i temperatury się mniejwięcej pokrywają . Nie sprawdzałem czy są w upały jakieś odchyły przy bucie powyżej 200km/h na długim odcinku .
-
Nie grają głośniki pod podłączeniu subów Logic 7
Przy Logic-u wszystko leci ze wzmaka .
-
e87 120d Lemans Blau Kompost
Spojrzałem za okno i jednak obowiązkowo zimowy zestaw ogumienia zamocowałem bo z parkingu bym nie wyjechał .
-
Brak mocy podczas przyspieszania na wyższych obrotach 120D
Wyłącz przyciskiem całkiem DTC , przytrzymaj z 5 sekund albo więcej aż zaświecą się kontrolki . Sprawdź czy problem pozostanie .
-
Który Moduł PDC oraz klamki bezkluczkowe e87 116i 2005r.
Modułu PDC nie ma bo pewnie zalany był . Dołożenie bezkluczykowego systemu to sporo zmian jednak . Bym to olał .
-
e87 brak sterowania szyb lusterek
I z którego roku auto bo może kolejny FRM padnięty .
-
Pomiar napięcia akumulatora
A gdzie tam . Otwierasz maskę , auto zamykasz pilotem i czekasz przynajmniej pół godziny i mierzysz . W tym roczniku nie ale późniejszych FRM tylko czeka na takie odpinanie żeby się wysypać .
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Jak co 80 km , skąd wiesz ? 400 km to jest dobry wynik . Przy 900 około rozpoczyna procedurę niezależnie czy już jest tyle sadzy że trzeba czy nie . Jakbyś miał za częste regeneracje to rejestruje błąd .
-
E90 m47 - Kreci, ale nie odpala - zwarcie.
Mały program wielkie możliwości :)
-
e87 120d Lemans Blau Kompost
Wracam sobie służbowym do domu , przedemną niebieskie e87 .... taki sam m-pak .... tablice takie same ...... ufff ostatnia cyfra o 2 inna :D . ale lekko ciśnienie podskoczyło . w sumie dwa takie same w okolicy jeżdżą .
-
E91 320d Czarny nalot na alternatorze
W zasadzie to dość lekko kręcić . Wyć w tym rejonie to może i kompresor klimatyzacji .
-
Gasnącą kontrolka ręcznego i odpalanie w zime
No tak to się zachowuje .
-
E90 M47 Problem z ABS/DSC
Pewnie była tylko ktoś wymontował .