Skocz do zawartości

BMW 120D Schwarz Wiktora


victor89

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa lata temu wymarzyłem sobie bmw e87 na swój następny samochód, wtedy też zacząłem czytać to forum w celu nabrania odpowiedniej wiedzy. Pod koniec roku 2020 marzenie udało się spełnić zatem postanowiłem się pochwalić :)


Po dokładnie 9 miesiącach poszukiwań i oglądnięciu ponad 12 bmw e87 udało się znaleźć egzemplarz który spełniał moje oczekiwania.

BMW 120D N47D20C 177KM + ZF6HP19Z.


yLcmww7.jpg


Samochód udało się znaleźć z prywatnych rąk, co było dla mnie najważniejsze i zostało najdokładniej sprawdzone - jest bezwypadkowy i ma sensowny potwierdzony przebieg 213,000km.


Z Ciekawszych opcji wyposażenia:

:arrow: światła xenon + dzienne

:arrow: automatyczna skrzynia biegów

:arrow: szyberdach

:arrow: ogrzewane sportowe fotele z pompowanymi boczkami

:arrow: sportowe zawieszenie (704)

:arrow: bluetooth wraz z aux i usb

:arrow: tempomat

:arrow: podświetlanie klamek


Zaraz po zakupie udałem się do braci Fąfara na serwis. Warsztat polecony przez Was - lepiej nie mogłem trafić


Naprawy:

:!: Została przeprowadzona profilaktyczna diagnostyka komputerowa

:!: Wymieniony kompletny rozrząd

:!: Olej + Filtry (Motul, Mann)

:!: Czujnik ciśnienia spalin


Na ten moment samochodem jeździ się bardzo przyjemnie, ma wolę życia i chęci do jazdy. Plany na 2021 są skromne i głównie skupią się na wizualnej prezencji samochodu, zadbania o detale oraz serwis hamulców gdyż te wymagają wymiany. Jeśli będzie dobrze rokował planuję podniesienie mocy w bezpieczne granice :D


Będę wrzucał na bieżąco postępy prac, w tej chwili mrozy nadchodzą, samochód jest bardzo brudny więc mam tylko jedno zdjęcie z dnia zakupu :)


Obecne plany:

- Zakup felg 17" Styling 207

- Zakup opon letnich (stare są... stare)

- Wymiana tarcz i klocków z przodu i z tyłu (obecnie siedzą 300mm i takie zostawię jednak wlecą stalowe oploty i będzie to jedyna modyfikacja)

- Dwuetapowa korekta lakieru

- Konserwacja podwozia póki jest w idealnym stanie


Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Felgi 207 , fajna opcja bo mam . Prawilnie ten komplet ma dwie szerokości obręczy zatem i dwie szerokości opony powinny być . Konserwacja to nie wiem , może koło wnęki baku i koło sanek z tyłu . Lepszą opcją jest wyjąć sanki i odświeżyć je .Najbardziej kornik atakuje prawe przednie nadkole z tego co widzę .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.