chyba mam przyczyne piszczenia wydaje mi sie to przez uszkodzony licznik predkosci gdy zauwarzylem ze moje m20 ma 260 a nie 240 co moze swiadczyc o tym ze jest nie orginalny i dlatego głupieje . I własnie dzis to dostrzeglem jak jechalem i licznik podczas jazdy pokazywal 0km i przy deszczowej pogodzie wycieraczki na 3 poziomie dzialaja raz na jakis czas. Czy to moze byc przyczyna pisków w moim Bmw ? Jak uwazacie?