Treść opublikowana przez emir55
-
poranny rozruch
według mnie może być problem z czujnikiem temperatury ale najlepiej gdybyś podłączył auto pod kompa
-
Przepływomierz e36 320i m50 Jakie napięcie powinna miec
według mnie jest OK porównując do innych przepływek boscha rozumiem ze wolne obroty masz w granicach 650obr ale dobrze by było znać wydatek powietrza bo na wykresach podawany jest wydatek w stosunku do napięcia
-
Przepływomierz e36 320i m50 Jakie napięcie powinna miec
niestety tego numeru nie mam ale przepływki boscha pracują podobnie i u Ciebie jest OK ważny też jest pomiar ilości powietrza kg/h ale jeżeli te parametry są dobre to i ten trzeci będzie dobrze
-
Które części powodują grzechotanie Vanosa?
tak plus trzy śruby z nakrętkami
-
Przepływomierz e36 320i m50 Jakie napięcie powinna miec
a jaki jest numer tej przepływki może coś znajdę?
-
air-bag.(poduszki)
jeżeli fotel pasażera jest pusty i nic tam nie było dłubane to w razie stłuczki poduszka nie wystrzeli
-
Zablokował się immobilizer! Co teraz??
a może kluczyk się rozkodował? spróbuj drugim
-
przeplywka??
wszystko na to wskazuje ale 100% pewności miałbyś podłączając auto pod kompa i sprawdzając jej wskazania
-
air-bag.(poduszki)
o ile się orientuję to w sterowniku poduszek jest czujnik uderzeniowy i poduszka wystrzeli
-
air-bag.(poduszki)
jeżeli mata w siedzeniu pasażera jest sprawna i nikt nie watawił tam diody to poduszka nie wystrzeli poduszka szyby nie tłucze
-
330xi Vanos
z pewnością dobry olej jest w silnikach bmw rzeczą ważną jak i poziom ale nie jest to jedyny warunek Vanos może ulec uszkodzeniu mimo pilnowania tych rzeczy przebieg auta ma tu zasadnicze znaczenie
-
330xi Vanos
te dwa błędy mogą być ze sobą powiązane i mogły wystąpić sporadycznie przede wszystkim należałoby skasowac błędy przejechać się autem i ponownie podłaczyć pod kompa w celu sprawdzenia czy błędy powrócą nie wydaje mi się aby przy takich błędach silnik pracował poprawnie
-
Remont M50B25 Vanos - kilka pytań
bez obrazy Kolego nic nie mam do latania bokiem ale zasadniczo nasze auta nie są fabrycznie przystosowane do driftu na co dzień
-
Wyciek oleju na styku silnika i skrzyni
tylko pilnuj stanu oleju
-
Remont M50B25 Vanos - kilka pytań
myślę że z 2,8 byłoby najmniej kłopotu tylko trzeba dobrze pokrecić się za dobrym silnikiem bo te motory są mocno traktowane według mnie najlepsze są z uszkodzonych anglików bo maja dużo mniejsze przebiegi niz z niemiec najlepszy byłby Touring bo rzadko jeżdżą tym małolaci tym bardziej bokiem wpisz sobie w opcji szukaj swap silnika i sporo znajdziesz na ten temat
-
wymieniłem tarcze i klocki -problem
a czy wymieniłeś czujnik od klocków? jeżeli nie to masz odpowiedż
-
Remont M50B25 Vanos - kilka pytań
taki remont na ori częściach pochłonie Ci kupę kasy i według mnie nie bardzo to się opłaca poza tym wątpię czy poskręcacie silnik tak jak fabryka osobiście wolałbym kupić silnik np. z anglika z przyzwoitym przebiegiem i mieć sporo mniej kłopotów
-
Wyciek oleju na styku silnika i skrzyni
puszcza uszczelniacz na wale niestety trzeba wyjąć skrzynię
-
pali sie kontrolka od airbagow
mata pasażera służy do tego aby w razie stłuczki i wolnego miejsca pasażera niepotrzebnie nie strzelała poduszka a tak wystrzelą obie gorzej z tą taśmą w kierownicy tylko jak oni to stwierdzili przecież nie zdejmowali kiery?
-
E36 320i Obroty na zimnym silniku
powinno być trochę wyżej u mnie na zimnym odpala na trochę ponad 1000 obr. może coś się dzieje z czujnikiem temperatury od kompa
-
M52 - Różne kluczyki i pestka EWSu - czy będzie pasować?
tym zwykłym też można uruchomić auto czyli musi mieć pestkę
-
pali sie kontrolka od airbagow
wykasować trzeba na kompie najczęściej przyczyną jest mata zajetości pasażera
-
fotele od anglika
można tez przedłużyc przewody i podłączyć pod fotel kierowcy ale wtedy w razie draki strzelą obydwie poduszki
-
BMW MARTWE - brak iskry - elektryka
Kolego nie wiem jak jest u ciebie ale chyba wszedzie jest przekaznik Main relay który załącza sie jako pierwszy i bez niego nie załączy się pompa paliwa i inne rzeczy ten przekażnik załącza komp po przekręceniu stacyjki poza tym podłacz auto pod dobrego fejsa może coś pokaże
-
regulacja lusterek
trzeba wyjąć szkło lusterka i zobaczyć czy do silniczka dochodzi napięcie jezeli nie to to samo trzeba sprawdzić w wyłączniku czy podaje napięcie na prawą stronę