Skocz do zawartości

loks

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez loks

  1. loks odpowiedział(a) na Mateusz85 temat w E36
    to są bankowo podroby. stanowczo odradzam. Kumpel ma jakis włoski szmelc podrabianych m3 i felga krecąc sie na po cm odchyłów i co za tym idzie bicie na kierownicy. Miekkie alu i dziadostwo. Nie polecam A co do twojej beemki to najprawdopodobniej byla walona przodem bo ktos wlozyl starą nerke. :roll:
  2. loks opublikował(a) temat w E36
    Witam. Jaka jest kolejość dokręcania śrub głowicy w 2.8 i jakim momentem to zrobic?? Moze macie jakies praktyczne porady z tym zwiazane? Prosilbym o jakis namiar na sklep internetowy ze szpilkami do glowicy. Czy moze lepiej w ASO?? Pozdrawiam
  3. 10 koni ze 190. czyli 5 % przyrostu. hmmm wielkiej roznicy mi to nie zrobi te 5% takze wdlg mnie gra nie warta swieczki. No i tylko 9 NM momentu wiecej z 2,5 litra. W moim 1.8 wątpie zeby bylo to odczuwalne. Ta pierwsza 2,5 chyba nieco zmeczona ;) stracila troche kucykow w serii. Chyba ze to dwa pomiary jednego auta??
  4. loks odpowiedział(a) na decha89 temat w E36
    powinienes miec dwa dlugie przewody oraz dwa duzo krotsze. ze sciany grodziowej wychodza dwa dlugie. jeden idzie do osuszacza przy reflektorze drugi do spręzarki. kolejne dwa krotsze: jeden z nich od sprezarki do chlodnicy drugi od osuszacza do chlodnicy.
  5. mozliwe ze kolega ci wywalil referat. Bajkopisarzy nie brakuje. Ludzi którzy w to wierzą takze. Kolega wyzej podał dobry przykład z plytkami cd. Wiecej takich przykladow na discovery w pogromcach mitów. Polecam :lol:
  6. Nie bądz naiwny :duh: osiagniecie takiego przyrostu mocy jest niemozliwe samym softem w silniku wolnossącym. Profesjonalne polskie firmy zajmujace sie tuningiem biorą nie 400zł a 2000 a mimo to nie ma takich upgreadów. 10% -15% to wszystko. A kolega robi Cie w balona.
  7. loks odpowiedział(a) na mates26 temat w E36
    jesli masz na mysli odgrzybienie ukladu to nie musisz nikogo sie prosic. kupujesz odpowiedni srodek wprowadzasz jego zawartosc to nawiewów lub gdzie tam instrukcja karze i WUALA ;)
  8. loks odpowiedział(a) na mates26 temat w E36
    spece od klimy robią takie rzeczy. Podłączają sprzeta i czyszą ukłąd. Wyjmujac parownik mozesz sobie go conajwyzej umyć z wierzchu :lol:
  9. Myślę że ideą forum między innymi jest właśnie dyskusja. Gdyby każdy chciał zachować dla siebie to co wie lub co myśli nie byłoby odpowiedzi na tematy. Nie boję się pisać tego co innym może się nie spodobać (niektórzy tak i nie tyczy to akurat Ciebie), nie płaczę po krytyce. Przepraszam modów za OT Masz doswiadczenia z tym zwiazane? masz czipa w swoim aucie i uwazasz ze to nie ma sensu? Mysle ze glownie o to chodzi w tym temacie i tego chcial dowiedziec się autor tematu i mnie rowniez to ciekawi. Kupowac mocniejszego auta nie bede bo mam swoje autko juz 2 lata jestem bardzo zadowolony ze stanu silnika, wiem co mam. Moc az tak bardzo nie jest mi potrzebna zeby pchac sie w inne nieznane auto - chociaz mocniejsze. Jezdze glownie po miescie i jesli przybyloby mi troche momentu mysle ze jezdziloby sie nieco lepiej a i wyprzedzanie wygladałoby nieco inaczej. Tym bardziej jesli włącze klime czuje nieco spadek mocy i byc moze taki czip zrekompensowalby te straty.
  10. gdyby w okolicach 4 tys obr przybylo mi ok 20 momentu chetnie zainwestowałbym te 170 zł. Nie wiele ale na pewno odczuwalne.
  11. loks odpowiedział(a) na wision temat w E36
    kupując takie auto nie patrzyłbym raczej na spalanie. Takie auto spali ile wlejesz. Samochod do dawania przyjemności... wdlg mnie jesli dla kogos istotna jest sprawa spalania takiego samochodu to poprostu go na nie nie stać. Potem powstają rozne dziwne tematy typu LPG w M3 :duh:
  12. Moze ktoś sie wypowiedziec jak wyglada sprawa spalania po takiej modyfikacji?
  13. loks odpowiedział(a) na krzych81 temat w E36
    w norauto ustawiają za 10 zł.
  14. http://www.upsolute.pl/auto.html?kid=81 z tym ze dosc drogo.
  15. baze chcesz polerowac?? a jesli chodzi o zdjecie zderzaka to musisz podkrecac wszystkie oslony, Zdjąc plastikowe listwy i pod nimi są sruby. Zderzak siedzi na takich ślizgach z ktorych musisz go wysunąc.
  16. loks odpowiedział(a) na pajaczek1985 temat w E36
    yyyyyyyyyy :P Do filtra powietrza nie powinny isc zadne rurki z płynem chłodniczym chyba ze twoj poprzednik chcial cos przykombinowac :P
  17. loks odpowiedział(a) na olav temat w E36
    jesli auto sie nagrzało na sloncu np i załączysz naweiew to przez chwile bedzie wiało ciepłem i za moment powinno juz chłodzic.
  18. loks odpowiedział(a) na ircowiec temat w E36
    Jak lakiernik nie potrafi malowac i zlewa klar to poleci akryl. Oryginalnie na bmw jest dwuskladnikowy lakier. Baza + bezbarwny. Akryl bedzie szybko płowiał i czesto trzeba bedzie woskowac. Ale jak tam chcesz. Pozdrawiam
  19. loks odpowiedział(a) na ircowiec temat w E36
    Dlaczego akurat akryl?? Sam na to wpadles czy ktos Ci podpowiedzial??
  20. loks odpowiedział(a) na papik temat w E46
    zawsze myslalem ze oznaczenie dwudrzwiowej wersji to Ci :duh: :duh:
  21. ja jezdze z tym 2 lata :mrgreen: Tuleja wahacza to raczej nie bedzie bo zawieszenie mialem igiełke a stuk był. Stawiam na łącznik dyfra z wałem.
  22. loks odpowiedział(a) na zielok23 temat w E30
    noooo bardzo fajny i wart swojej ceny!! Kupuj bez zastanowienia!! :lol:
  23. a czy to az taki problem wrzucic auto na lewarek i zdjac jedną felge? ale stawialbym na to ze kupiles felge od jakiejs piatki i obciera.
  24. loks odpowiedział(a) na olav temat w E36
    woda pod autem to normalne z klimą. Woda skrapla na elementach klimy (parowniku) i kapie na podloze.
  25. sprawdz MASE w miejscu gdzie łączy sie z karoserią!! Pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.