Treść opublikowana przez Kruk
- Kupiłem 530d!
-
Kupiłem 530d!
A to jest tak: jedzie jeleń do Niemiec tam kupuje "okazję" od turka z "oryginalnym" przebiegiem np.160tys.na 10 lat no i się psuje jakby miało 550tys.Ciekawe dla czego :?: :mrgreen:
-
BMW - NAVTEQ DIGITAL ROAD EASTERN EUROPE 2008-2
Diabeł kusi, co nie? :diabel_smiech: A teraz lato, ciepło, skąpe odzienie... ... I łażą takie rozebrane chodnikami a potem wypadki.... :twisted:
-
BMW - NAVTEQ DIGITAL ROAD EASTERN EUROPE 2008-2
Koledzy, ja na poważnie pisałem o zmianie nazwy - czyli powinno się przezwać inaczej zararowany plik i dopiero go aplołdować na Rapida (i podać linki z opisem) - unika się wtedy ryzyka wycięcia go oraz innego niebezpieczeństwa (!). A ten przykładowy tytuł to przypadek - akurat wpadła do mnie młoda koleżanka na kawę i takie głupie pomysły chodziły mnie po głowie... :diabel_smiech: ... Ja przy młodych koleżankach też tak mam.... :norty: :mrgreen:
-
BMW - NAVTEQ DIGITAL ROAD EASTERN EUROPE 2008-2
W okolicach Gdańska jest mniej "poz obszarem mapy"
-
BMW - NAVTEQ DIGITAL ROAD EASTERN EUROPE 2008-2
Niestety źródełko szybko wyschło a zdążyłem zassać tylko pierwszą cześć z czterech. Może ktoś miły mógłby umiescic to jeszcze raz? Ja nie zdążyłem na 4 część :cry2: ! Bo to jest tak - RapidShare samo z siebie kasuje linki kiedy dopatrzy się ewentualnego piractwa... Dlatego powinno się przezywać pliki inaczej (np. "GołeBaby" cz. 1-4) bo taka erotyka to jeszcze nie jest zakazana... ... No to trzeba szukać "gołych bab " na rapidzie :twisted2: :twisted2:
-
530d czy 525tds ?
Miałem TDSa z 97r. a mam 530d z 2000r. i jeden jak i drugi uważam za bdb. egzemplarze.Jeśli potrafisz rozpoznać dobrego TDSa to kup choć oczywiście 530d bez porównania lepsze. Uważaj na tzw. okazje w Niemczech dobra 530d kosztuje min. 1000eur a jeśli tańsza to prawie zawsze na export.Ja swojej szukałem kilka miesięcy więc oglądałem kilkadziesiąt okazji.UWAGA na autka z Włoch, najczęściej są w kiepskim stanie i bardzo często mają sfałszowany rocznik więc pamiętaj sprawdzać po VIN-ie.Widziałem np. piękny egzemplarz który pędziłem oglądać 600km 2001r. w okazyjnej cenie 35tys. a na miejscu okazało się że auto w papierach ma 2001 r. a po VIN-e 1998. oczywiście handlarze wykonali również piękny lift.... :mad2: :mad2:
-
wloskie auto...
hehe... dobre.Miałem kiedyś Deltę 200KM i świetnie poznałem ją od spodu i to nie z powodu częstej konserwacji :mrgreen: :mrgreen: W życiu tfu... z takim autem..... :mad2: :mad2:
-
Światła na przód z allegro - proszę o radę
Zobacz http://moto.allegro.pl/item385975985_xenon_ringi_lampy_xenony_bmw_e39_e_39_lift_idealne.htmlXenony z przetwornicami 2200/kpl a soczewki po lifcie 1400/kpl Można znaleźć taniej.
-
Światła na przód z allegro - proszę o radę
W poprzedniej miałem coś z takich i więcej nigdy już tego nie założę.Kup oryginały bez xenonu po lifcie.Zapłacisz trochę więcej i przynajmniej "chrom" nie odlezie....
-
BMW - NAVTEQ DIGITAL ROAD EASTERN EUROPE 2008-1
Jeśli to 2008-1 to szkoda brać do Chorwacji ew. po drodze się przyda.Dopiero 2008-2 ma pięknie rozpracowaną Chorwację.
-
jakim olejam lac go dalej?
Co to znaczy gęściejszy?Chyba nie minerał??!! Jeśli silnik bierze olej a jeździliśmy np. na 5W40 to możemy śmiało przejść na 10W50 lub nawet 10W60.Po zastosowaniu takiego oleju zużycie maleje zdecydowanie.Minerał to ostateczność którą stosują handlarze.
- Lifting
-
jakim olejam lac go dalej?
A co Wy za legendy tworzycie :shock: :shock: :shock: Jeszcze nie słyszałem aby komuś coś się zepsuło lub ciekło po wymianie z pół syntetyku na syntetyk.Tak może być po wymianie z mineralnego na syntetyk. Poza tym producent w zalecanych olejach wymienia również pół syntetyki.
-
BMW - NAVTEQ DIGITAL ROAD EASTERN EUROPE 2008-1
a juz wyszla? Tu masz odpowiedź:) link do producenta Ale widze ze na cd. Ciekawe czy puszcza na dvd. Co do 2008-1 bardzo mi sie podoba, ale nie radze jechać na wczasy do Szczawnicy i liczyc na mape:) chyba dlugo nic nie pobije automapy. W 2008-2 PL poprawiono dokładność w mniejszych miejscowościach.
-
SOFT v31 PL
A to właśnie kolega macznik udostępnił opis na postawie którego można sobie zmienić język na PL (napisy).Także nie narzekaj. I pamiętaj mogą być kłopoty jak coś pójdzie nie tak i być może będziesz musiał dać komuś zarobić..... :mrgreen: np. koledze ajlb .
-
kierownica wielofonkcyjna nie działaja przyciski
Poszukaj na forum kolega thenygoos dokładnie opisał temat.
-
kierownica wielofonkcyjna nie działaja przyciski
A podświetlenie działa?Bo jeśli nie to pewnie multifunkcja dołożona.
-
SOFT v31 PL
Gdybyś uważnie czytał to forum to już dawno sam byś sobie zrobił lepsze i nie musiał liczyć na gotowce.
-
SOFT v31 PL
Tylko napisy tłumaczone i to byle jak, pewnie translatorem...
-
jak wymienić łożysko przód?
A jakiej firmy masz łożyska?
-
Automat sie rozsypuje? to jednak nie skrzynia..
A widzisz jak łatwo wyciągnąć złe wnioski :norty: Najbardziej prawdopodobne przyczyny to przepływomierz,czujnik położenia wału,układ zasilania paliwem..... Podłącz się do kompa to wykaże.
-
Automat sie rozsypuje...?
A jesteś pewny że to skrzynia a nie silnik?? :?:
-
BMW - NAVTEQ DIGITAL ROAD EASTERN EUROPE 2008-1
W zeszłym miesiącu. :mrgreen:
-
M5 - problem z telefonem !
Sprawdź wtyczki kabla słuchawki.