Skocz do zawartości

Kruk

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kruk

  1. Kruk odpowiedział(a) na hugo1 temat w E60, E61
    Ile dałeś?
  2. Kruk odpowiedział(a) na hugo1 temat w E60, E61
    A to jest tak: jedzie jeleń do Niemiec tam kupuje "okazję" od turka z "oryginalnym" przebiegiem np.160tys.na 10 lat no i się psuje jakby miało 550tys.Ciekawe dla czego :?: :mrgreen:
  3. Diabeł kusi, co nie? :diabel_smiech: A teraz lato, ciepło, skąpe odzienie... ... I łażą takie rozebrane chodnikami a potem wypadki.... :twisted:
  4. Koledzy, ja na poważnie pisałem o zmianie nazwy - czyli powinno się przezwać inaczej zararowany plik i dopiero go aplołdować na Rapida (i podać linki z opisem) - unika się wtedy ryzyka wycięcia go oraz innego niebezpieczeństwa (!). A ten przykładowy tytuł to przypadek - akurat wpadła do mnie młoda koleżanka na kawę i takie głupie pomysły chodziły mnie po głowie... :diabel_smiech: ... Ja przy młodych koleżankach też tak mam.... :norty: :mrgreen:
  5. W okolicach Gdańska jest mniej "poz obszarem mapy"
  6. Niestety źródełko szybko wyschło a zdążyłem zassać tylko pierwszą cześć z czterech. Może ktoś miły mógłby umiescic to jeszcze raz? Ja nie zdążyłem na 4 część :cry2: ! Bo to jest tak - RapidShare samo z siebie kasuje linki kiedy dopatrzy się ewentualnego piractwa... Dlatego powinno się przezywać pliki inaczej (np. "GołeBaby" cz. 1-4) bo taka erotyka to jeszcze nie jest zakazana... ... No to trzeba szukać "gołych bab " na rapidzie :twisted2: :twisted2:
  7. Kruk odpowiedział(a) na mihu temat w E39
    Miałem TDSa z 97r. a mam 530d z 2000r. i jeden jak i drugi uważam za bdb. egzemplarze.Jeśli potrafisz rozpoznać dobrego TDSa to kup choć oczywiście 530d bez porównania lepsze. Uważaj na tzw. okazje w Niemczech dobra 530d kosztuje min. 1000eur a jeśli tańsza to prawie zawsze na export.Ja swojej szukałem kilka miesięcy więc oglądałem kilkadziesiąt okazji.UWAGA na autka z Włoch, najczęściej są w kiepskim stanie i bardzo często mają sfałszowany rocznik więc pamiętaj sprawdzać po VIN-ie.Widziałem np. piękny egzemplarz który pędziłem oglądać 600km 2001r. w okazyjnej cenie 35tys. a na miejscu okazało się że auto w papierach ma 2001 r. a po VIN-e 1998. oczywiście handlarze wykonali również piękny lift.... :mad2: :mad2:
  8. Kruk odpowiedział(a) na kinio7777 temat w E39
    hehe... dobre.Miałem kiedyś Deltę 200KM i świetnie poznałem ją od spodu i to nie z powodu częstej konserwacji :mrgreen: :mrgreen: W życiu tfu... z takim autem..... :mad2: :mad2:
  9. Zobacz http://moto.allegro.pl/item385975985_xenon_ringi_lampy_xenony_bmw_e39_e_39_lift_idealne.htmlXenony z przetwornicami 2200/kpl a soczewki po lifcie 1400/kpl Można znaleźć taniej.
  10. W poprzedniej miałem coś z takich i więcej nigdy już tego nie założę.Kup oryginały bez xenonu po lifcie.Zapłacisz trochę więcej i przynajmniej "chrom" nie odlezie....
  11. Jeśli to 2008-1 to szkoda brać do Chorwacji ew. po drodze się przyda.Dopiero 2008-2 ma pięknie rozpracowaną Chorwację.
  12. Kruk odpowiedział(a) na daniel8888 temat w E39
    Co to znaczy gęściejszy?Chyba nie minerał??!! Jeśli silnik bierze olej a jeździliśmy np. na 5W40 to możemy śmiało przejść na 10W50 lub nawet 10W60.Po zastosowaniu takiego oleju zużycie maleje zdecydowanie.Minerał to ostateczność którą stosują handlarze.
  13. Kruk odpowiedział(a) na bmw520i temat w E39
    Nie
  14. Kruk odpowiedział(a) na daniel8888 temat w E39
    A co Wy za legendy tworzycie :shock: :shock: :shock: Jeszcze nie słyszałem aby komuś coś się zepsuło lub ciekło po wymianie z pół syntetyku na syntetyk.Tak może być po wymianie z mineralnego na syntetyk. Poza tym producent w zalecanych olejach wymienia również pół syntetyki.
  15. a juz wyszla? Tu masz odpowiedź:) link do producenta Ale widze ze na cd. Ciekawe czy puszcza na dvd. Co do 2008-1 bardzo mi sie podoba, ale nie radze jechać na wczasy do Szczawnicy i liczyc na mape:) chyba dlugo nic nie pobije automapy. W 2008-2 PL poprawiono dokładność w mniejszych miejscowościach.
  16. Kruk odpowiedział(a) na Rozdawacz temat w Nawigacja samochodowa
    A to właśnie kolega macznik udostępnił opis na postawie którego można sobie zmienić język na PL (napisy).Także nie narzekaj. I pamiętaj mogą być kłopoty jak coś pójdzie nie tak i być może będziesz musiał dać komuś zarobić..... :mrgreen: np. koledze ajlb .
  17. Poszukaj na forum kolega thenygoos dokładnie opisał temat.
  18. A podświetlenie działa?Bo jeśli nie to pewnie multifunkcja dołożona.
  19. Kruk odpowiedział(a) na Rozdawacz temat w Nawigacja samochodowa
    Gdybyś uważnie czytał to forum to już dawno sam byś sobie zrobił lepsze i nie musiał liczyć na gotowce.
  20. Kruk odpowiedział(a) na Rozdawacz temat w Nawigacja samochodowa
    Tylko napisy tłumaczone i to byle jak, pewnie translatorem...
  21. Kruk odpowiedział(a) na Wojciech35 temat w E39
    A jakiej firmy masz łożyska?
  22. A widzisz jak łatwo wyciągnąć złe wnioski :norty: Najbardziej prawdopodobne przyczyny to przepływomierz,czujnik położenia wału,układ zasilania paliwem..... Podłącz się do kompa to wykaże.
  23. Kruk odpowiedział(a) na tomasz530d temat w E39
    A jesteś pewny że to skrzynia a nie silnik?? :?:
  24. W zeszłym miesiącu. :mrgreen:
  25. Kruk odpowiedział(a) na Peter_Ch temat w E39
    Sprawdź wtyczki kabla słuchawki.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.