Treść opublikowana przez Kruk
-
Jakie ET powinno byc w felgach do e39?
Hmmm... a ja mam IS20.
-
polerowanie lakieru
Do lakierów tylko gąbka ,filc do metali.Polerka 2 KW na pewno nie jest za słaba.Gąbka musi być mokra.
-
polerowanie lakieru
Maszyna za 100zł pasta G3 i naprzód.Tylko radził bym założyć dysk z gąbki bo te "futerkowe" nie nadają się.
-
czytnik mk2 vs mk3
Trochę lepsza grafika.Generalnie nie warto.Jeśli już to MK4. Przechodziłem to osobiście miałem MK2 zmieniłem na MK3 i udało mi się okazyjnie zamienić na MK4 i w tym dopiero widać różnicę(DVD+3D)
-
Do kiedy byly produkowane modele e39
RealOem podaje że E39 Touring produkowano do Grudzień 2003.Myślę że BMW chyba wie do kiedy robiło swoje autko?? Może wasze pochodzą z Włoch?Tam kombinują z rocznikami. Najprościej sprawdzić wpisując VIN waszego samochodu http://www.realoem.com/bmw/select.do
-
Problem z ruszaniem autom.skrzyni biegów
ETL7045E
-
PROBLEM Z KICK DOWN W BMW E39
Ja tez bym naprawiał. W Carsofcie jest zakładka"funkcje specjane" "adaptapion values" i "EGS Erase"
-
PROBLEM Z KICK DOWN W BMW E39
Dlaczego piszesz że nie ma resetu kompa ASB?Podłącz pod Carsoftem i sprawdź.Dziwne zachowania skrzyni wynikają często ze złej adaptacji ASB w wyniku np. błędów które kiedys były i często pomaga reset....
-
PROBLEM Z KICK DOWN W BMW E39
Zresztą można kupić za sto parę złotych na Allegro interfejs i zrobić to samemu z Carsoftu.
-
PROBLEM Z KICK DOWN W BMW E39
Najprościej podjechać do kogoś kto podłączyć do komputera.Popytaj w okolicy na pewno jest warsztat co to zrobi.
-
PROBLEM Z KICK DOWN W BMW E39
Zrób reset komputera ASB.
-
wymiana baterii w kluczyku do centralnego zamka
Tam nie ma baterii są akumulatory.Jeśli nie działa pilot to wystarczy zakodować.Było już o tym.
-
[E39] Kontrolka ABS ASC/Czujnik ABS ASC
Miałem te same objawy i po wymianie lewego tylnego czujnika na nowy jest ok. Czujnik firmy Febi/Blistein kosztował 175 zł z przesyłka.Także na razie nie musiałem wysyłać sterownika do Białego....
- mocne wibracje w 530d
-
mocne wibracje w 530d
Logicznie rzecz biorąc to po wrzuceniu na luz obroty silnika spadają do 750 obroty z kół nie są przekazywane więc konwenter zwalnia...
-
BMW - NAVTEQ DIGITAL ROAD EASTERN EUROPE 2008-1
Jest ulica Sosnowa.Po prostu musisz wybrać Pionki Miasto.
-
mocne wibracje w 530d
Kolega ma automat i nie sądze żeby wrzucał na luz przy takich prędkościach :norty: Obstawiam, że niestety kończy się konwerter :duh: Szykuj kolego kasę na zrobienie ASB, ale poczekałbym z tym do momentu aż ASB odmówi posłuszeństwa. A dlaczego nie może wrzucić na luz?Jeśli zrobi to na 10s przy 100km/h to nic się nie stanie a gdyby drgania nie ustały w tym momencie to wiadomo że przyczyny drgań trzeba szukać gdzie indziej.
-
visco (wisko) TDS
Nie może być od benzyny!!!Kup dokładnie takie jak ma być najlepiej Behr ok.300pln.
-
wymiana tulei belki tylnej w e39 turing
Widziałem jak to robią w warsztacie.Jedną tuleję wyjmuję może 5 minut. Do metalowego rantu tulei spawają uchwyt z blachy zaczepiają o to knarę i wciągają w dół.Robili to we dwóch i cała wymiana trwała max. 1,5 godziny. Gdy pytałem ich czy nie lepiej specjalnym ściągaczem to odpowiedzieli ,że na takie zabawy nie mają czasu. :shock: :shock:
-
Nowe visco nie załącza się
Jeśli chłodniejszy to znaczy ,że elektryczny startuje za wcześnie lub jednak termostat nie otwiera sie do końca.
-
Nowe visco nie załącza się
A dolny wąż też gorący?
-
530 Diesel - zgasł po rannym odpaleniu
Całe szczęście BMW nie wstawia pompo wtrysków tylko common rail .
-
Nowe visco nie załącza się
A może masz uszkodzony termostat który do końca sie nie otwiera?Co powoduje nadmierny wzrost temp. i załączenie elektrycznego wentylatora.
-
Klapa bagaznika 530D
Aby odryglować pokrywę ręcznie musisz się dostać do środka bagażnika otwierając szybę tylna lub z wnętrza pojazdu,odryglować i wyjąć pokrywy boczne bagażnika, odbezpieczyć i uchylić do góry osłonę narzędzi.Po prawej stronie(od pasażera) widać taki jajowaty korek, wyjmujesz go i ciągniesz.Klapa bagażnika zostanie ręcznie odryglowana.
- Klapa bagaznika 530D