Skocz do zawartości

Kruk

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kruk

  1. A to przyznaj się przynajmniej skąd wziąłeś CD 2008.2 - można tam w Sopocie kupić? No co ty, kupiłem u producenta w Holandii nie lubię przepłacać.
  2. Ależ ja wiem doskonale że ta mapa DVD v.2008-2 z m.in. Polską istnieje i że niedługo będzie do ściągnięcia :wink: zanim ONI będą ją mieli w magazynie... Mnie chodzi tylko o potwierdzenie informacji Kolegi "kruk203" (którą jak pisze dostał od nich) że będzie ona (ta płyta) pracowała w różnistych czytnikach (czyt. systemach). To dopiero byłby cud... :clap: ... Konkretnie to mój kolega przywiózł tę nowinę bo ma E60 i się tym interesuje a mi to w sumie na razie powiewa. Choć mam w niedalekich planach też E60 ale to później sie będę martwił.Na razie od poniedziałku będę testował CD 2008.2 :mrgreen:
  3. Wzmacniacz GPS jest za tunerem więc go tu nie widać.
  4. Cerkaski Sopot
  5. To ja poproszę o telefon do tego serwisu - upewnię się i napewno TAKĄ pasującą do różnych systemów mapę kupię !!! :lol: Sprawdź na pkt.pl serwis BMW Sopot i zadzwoń.
  6. A skąd takie wiadomości? :shock: Ten Fryc na "X5world" podaje: Nav 2008-2 High Europe available - disc now 5,15GB! - więc jest technicznie niemożliwe aby wersja High działała w czytniku Prof albu Business...... Tak twierdzą w serwisie.
  7. Poważnie... ??? :duh: Ja odezwałem się do tych Kolegów którzy tęsknią za wersją DVD... ... Ale wersja 2008.2 DVD ma zawierać cała całą Europę razem z Polską i ma działać tez z innymi systemami navi więc posiadacze E60 będą szczęśliwi. :clap: A tak poza tym to chyba w Poniedziałek dostanę wersję 2008.2 CD Dayton, zobaczymy co się zmieniło.
  8. W 525d 530d tylko skrzynie GM do 08.2000 A5S360R powyżej A5S390R.
  9. Poniżej czytnika przykręcony do metalowych rusztowań.
  10. A ja bym regenerował.
  11. Kombi czy sedan?
  12. Na 100% A5S390R producent GM.
  13. Musisz odłączyć antenę GPS od wzmacniacza i podłączyć bezpośrednio do czytnika.
  14. Kruk odpowiedział(a) na Wojciech35 temat w E39
    Ja tez miałem stukanie,drążki i wahacze ok,ale przy wymianie amortyzatorów w zeszłym tygodniu okazało sie że posypały sie łożyska w mocowaniu amortyzatora - wymieniłem i cisza . Wymieniłeś same łożyska?
  15. a z jakim kosztem trzeba sie liczyc przy takiej wymianie? Bo moje auto 200tkm przeleciane ma, ta sama skrzynia, a tez olej nigdy nie wymieniany (skrzynia na razie pracuje idealnie, ale nie chce kusic losu) Olej Texaco ETL7045E w cenie 22zł/L przy zwykłej wymianie trzeba ok. 6L filtr oryginał jak pamiętam ok. 150zł. Tj cena servisowa czy kupiłeś gdziej taniej ten olej?? Tyle kosztuje w hurtowni Texaco w Gdańsku.Ponoć mozna dostać taniej.
  16. a z jakim kosztem trzeba sie liczyc przy takiej wymianie? Bo moje auto 200tkm przeleciane ma, ta sama skrzynia, a tez olej nigdy nie wymieniany (skrzynia na razie pracuje idealnie, ale nie chce kusic losu) Olej Texaco ETL7045E w cenie 22zł/L przy zwykłej wymianie trzeba ok. 6L filtr oryginał jak pamiętam ok. 150zł.
  17. Dobra olej,ok...ale czy ten konwenter też przydało by się wymienic?? Konwenter wymienisz jak padnie. :wink:
  18. Kolega ajlb ma rację.Zawsze jest wgrywany ten zestaw języków który jest aktualnie zaprogramowany w urządzeniu.Można to zmienić dość prostym urządzeniem . [/url]
  19. Poczytaj na forum to dowiesz się jaki przebieg koledzy uważają za graniczny. Olej bym wymienił zdecydowanie.
  20. i co, one też są awaryjne jak w e39? Tego nie wiem bo mnie interesują tylko BMW serii 5.Generalnie ja bym nie przesadzał że padają jak muchy, znam wielu zadowolonych którzy na tych skrzynkach pomykają.Pamiętać należy że na forum pisują w większości Ci u których wystąpił ten kłopot.Moja skrzynia już dawno jest po "granicznym" przebiegu i jak dotąd to jedynym problemem był wlany przez serwis(nie autoryzowany) zły olej.
  21. E46 330d do końca produkcji tylko GM A5S390R przed liftem A5S360R.
  22. Skrzynie GM były montowane do wszystkich E39 z silnikami 2,5d i 3,0d. We wrześniu 2000 E39 przeszły lift i zyskały poprawioną skrzynkę która miała przenosić większy moment i być trwalsza ale statystycznie wg. BMW ich jakość po lifcie jest gorsza więc E60 ma już skrzynkę ZF.
  23. Kruk odpowiedział(a) na c-y-c-u99 temat w E39
    Przed 530d miałem 525TDS i bardzo sobie chwaliłem.Zużycie paliwa wcale nie takie straszne jak leciałem do Chorwacji to średnia wyniosła 8,1L załadowana na full i cztery dorosłe osoby.Nigdy mnie nie zawiodła. Nie ważne co kupisz ważne aby dobrze sprawdzić stan i wystrzegać się tzw. okazji.
  24. Wygląda na słabe smarowanie. :jawdrop:
  25. Po170tys. padła??Nie możliwe :shock: Co się stało?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.