Treść opublikowana przez Kruk
-
Nowa mapa 2008-2 High Europe
A to przyznaj się przynajmniej skąd wziąłeś CD 2008.2 - można tam w Sopocie kupić? No co ty, kupiłem u producenta w Holandii nie lubię przepłacać.
-
Nowa mapa 2008-2 High Europe
Ależ ja wiem doskonale że ta mapa DVD v.2008-2 z m.in. Polską istnieje i że niedługo będzie do ściągnięcia :wink: zanim ONI będą ją mieli w magazynie... Mnie chodzi tylko o potwierdzenie informacji Kolegi "kruk203" (którą jak pisze dostał od nich) że będzie ona (ta płyta) pracowała w różnistych czytnikach (czyt. systemach). To dopiero byłby cud... :clap: ... Konkretnie to mój kolega przywiózł tę nowinę bo ma E60 i się tym interesuje a mi to w sumie na razie powiewa. Choć mam w niedalekich planach też E60 ale to później sie będę martwił.Na razie od poniedziałku będę testował CD 2008.2 :mrgreen:
-
Brak sygnału GPS
Wzmacniacz GPS jest za tunerem więc go tu nie widać.
-
Nowa mapa 2008-2 High Europe
Cerkaski Sopot
-
Nowa mapa 2008-2 High Europe
To ja poproszę o telefon do tego serwisu - upewnię się i napewno TAKĄ pasującą do różnych systemów mapę kupię !!! :lol: Sprawdź na pkt.pl serwis BMW Sopot i zadzwoń.
-
Nowa mapa 2008-2 High Europe
A skąd takie wiadomości? :shock: Ten Fryc na "X5world" podaje: Nav 2008-2 High Europe available - disc now 5,15GB! - więc jest technicznie niemożliwe aby wersja High działała w czytniku Prof albu Business...... Tak twierdzą w serwisie.
-
Nowa mapa 2008-2 High Europe
Poważnie... ??? :duh: Ja odezwałem się do tych Kolegów którzy tęsknią za wersją DVD... ... Ale wersja 2008.2 DVD ma zawierać cała całą Europę razem z Polską i ma działać tez z innymi systemami navi więc posiadacze E60 będą szczęśliwi. :clap: A tak poza tym to chyba w Poniedziałek dostanę wersję 2008.2 CD Dayton, zobaczymy co się zmieniło.
-
jak rozpoznać rodzaj skrzyni aut. w e-39
W 525d 530d tylko skrzynie GM do 08.2000 A5S360R powyżej A5S390R.
-
Brak sygnału GPS
Poniżej czytnika przykręcony do metalowych rusztowań.
-
regeneracja turba e-39 530d tak czy nie
A ja bym regenerował.
-
Brak sygnału GPS
Kombi czy sedan?
-
jak rozpoznać rodzaj skrzyni aut. w e-39
Na 100% A5S390R producent GM.
-
Brak sygnału GPS
Musisz odłączyć antenę GPS od wzmacniacza i podłączyć bezpośrednio do czytnika.
-
stuki w przednim zawieszeniu
Ja tez miałem stukanie,drążki i wahacze ok,ale przy wymianie amortyzatorów w zeszłym tygodniu okazało sie że posypały sie łożyska w mocowaniu amortyzatora - wymieniłem i cisza . Wymieniłeś same łożyska?
-
530dA 170tyś km, 04.2003r skrzynia automatyczna GM padła
a z jakim kosztem trzeba sie liczyc przy takiej wymianie? Bo moje auto 200tkm przeleciane ma, ta sama skrzynia, a tez olej nigdy nie wymieniany (skrzynia na razie pracuje idealnie, ale nie chce kusic losu) Olej Texaco ETL7045E w cenie 22zł/L przy zwykłej wymianie trzeba ok. 6L filtr oryginał jak pamiętam ok. 150zł. Tj cena servisowa czy kupiłeś gdziej taniej ten olej?? Tyle kosztuje w hurtowni Texaco w Gdańsku.Ponoć mozna dostać taniej.
-
530dA 170tyś km, 04.2003r skrzynia automatyczna GM padła
a z jakim kosztem trzeba sie liczyc przy takiej wymianie? Bo moje auto 200tkm przeleciane ma, ta sama skrzynia, a tez olej nigdy nie wymieniany (skrzynia na razie pracuje idealnie, ale nie chce kusic losu) Olej Texaco ETL7045E w cenie 22zł/L przy zwykłej wymianie trzeba ok. 6L filtr oryginał jak pamiętam ok. 150zł.
-
530dA 170tyś km, 04.2003r skrzynia automatyczna GM padła
Dobra olej,ok...ale czy ten konwenter też przydało by się wymienic?? Konwenter wymienisz jak padnie. :wink:
-
Zamiana języka w MK4 z I, S, UK na D, UK...
Kolega ajlb ma rację.Zawsze jest wgrywany ten zestaw języków który jest aktualnie zaprogramowany w urządzeniu.Można to zmienić dość prostym urządzeniem . [/url]
-
530dA 170tyś km, 04.2003r skrzynia automatyczna GM padła
Poczytaj na forum to dowiesz się jaki przebieg koledzy uważają za graniczny. Olej bym wymienił zdecydowanie.
-
530dA 170tyś km, 04.2003r skrzynia automatyczna GM padła
i co, one też są awaryjne jak w e39? Tego nie wiem bo mnie interesują tylko BMW serii 5.Generalnie ja bym nie przesadzał że padają jak muchy, znam wielu zadowolonych którzy na tych skrzynkach pomykają.Pamiętać należy że na forum pisują w większości Ci u których wystąpił ten kłopot.Moja skrzynia już dawno jest po "granicznym" przebiegu i jak dotąd to jedynym problemem był wlany przez serwis(nie autoryzowany) zły olej.
-
530dA 170tyś km, 04.2003r skrzynia automatyczna GM padła
E46 330d do końca produkcji tylko GM A5S390R przed liftem A5S360R.
-
530dA 170tyś km, 04.2003r skrzynia automatyczna GM padła
Skrzynie GM były montowane do wszystkich E39 z silnikami 2,5d i 3,0d. We wrześniu 2000 E39 przeszły lift i zyskały poprawioną skrzynkę która miała przenosić większy moment i być trwalsza ale statystycznie wg. BMW ich jakość po lifcie jest gorsza więc E60 ma już skrzynkę ZF.
-
jaki motor do E39
Przed 530d miałem 525TDS i bardzo sobie chwaliłem.Zużycie paliwa wcale nie takie straszne jak leciałem do Chorwacji to średnia wyniosła 8,1L załadowana na full i cztery dorosłe osoby.Nigdy mnie nie zawiodła. Nie ważne co kupisz ważne aby dobrze sprawdzić stan i wystrzegać się tzw. okazji.
-
turbina padła ponownie po tygodniu od wymiany...
Wygląda na słabe smarowanie. :jawdrop:
-
530dA 170tyś km, 04.2003r skrzynia automatyczna GM padła
Po170tys. padła??Nie możliwe :shock: Co się stało?