Treść opublikowana przez Kruk
-
Kodowanie X3
Nawigacja jest z monitorem CID, auto rozpoznaje a NCS to V3.1.0 zainstalowana z Inpą.
-
Kodowanie X3
Jutro zobaczę wersję NCS.Nawi założyłem oryginał.
-
Kodowanie X3
Sam NCS znam i używam ale nie wiedziałem o możliwości dokodowania opcji dodatkowych."nie znajdziesz tak sobie" oznacza że jest nidostepny?Czy jednak Wiesz gdzie go znaleźć?
-
Kodowanie X3
Możesz jaśniej wytłumaczyć jak to zrobić NCS emn.Jak dodać opcję? Co to VO?
-
Kodowanie X3
A wiesz może gdzie pobrać nowszy DIS z SSS ?
-
Kodowanie X3
Mam Dis-a V44, zamontowałem do mojej X3 nawigację i chciałem ja "dokodować" do auta ale jest problem w tej wersji Disa nie ma kodowania do X3. Co robić?Czy muszę instalować inną wersją Disa, jeśli tak to skąd .....
-
Navigacja Dayton
Mapy są te same co do MK3.
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
W nazwie jest mode1. czyli tylko do MK4.
-
Moduł Bluetooth do nawigacji MK4
Pogadaj z nim: http://www.allegro.pl/item792257307_bmw_e39_e46_z4_x5_x3_zestaw_glosnomow_bluetooth.html
-
opcja Night View w MK4
Jest o tym sporo i można ściągnąć w wersji PL tuhttp://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=16&t=88508
-
TV FREE
Fejs możesz prosto zrobić, opis jest w katalogu programu a sam program nie musi być opłacony.
- TV FREE
-
Navi od e39 do e46
Wiązka jest trochę inna, można ją dostosować ale lepiej kupić oryginalną mniej kłopotu.
-
Pisk paska wielorowkowego podczas odpalania i gaszenia
Jeśli był właściwy to pozostaje zły montaż.Kiedyś spotkałem się z tym gdy miałem jeszcze E36 2.0i pasek piszczał niedługo po wyjeździe z warsztatu.Pomógł ponowny właściwy montaż.
-
Głośność komunikatów systemu nawigacji
gdy lektor cos mowi, dajesz wtedy glosniej lewa galka!
-
przeróbka na navi 16:9 + tiuner tv
Potrzebujesz:monitor,wiązkę kabli(może być od nawi 4/3),tuner radiowy BM24 lub BM54(BM24 z wiązką 4/3 a BM54 z wiązką 16/9) a czytnik możesz wykorzystać ten co masz po przeprogramowaniu.
-
Spryskiwanie wnetrza auta z tylnej klapy - rozwiazanie.
Jeszce nie słyszałem aby komuś te wężyki ciekły, no chyba że blacharz czy lakiernik źle poskładał.
-
REZONANS?
Kolega kiedyś coś kombinował z naprawą tej przekładnia ale miał problem z częściami i w końcu kupił gdzieś za kilkaset złotych używkę.
-
REZONANS?
Jeśli to dzieje się na każdym biegu to raczej nie sprzęgło.
-
REZONANS?
Sprawdź w dobrej firmie bo padający konwenter zabija niczemu nie winna skrzynię. Objaw jest taki: na ostatnim biegu przy ok. 90 do 120km/h jadąc równo bądź leciutko przyspieszając auto wpada w "drgawki" objaw znika przy przyspieszaniu.W oleju zaczynają pojawiać się opiłki.
-
REZONANS?
Taki objaw daje uszkodzone sprzęgło hydrauliczne skrzyni automatycznej. Masz automat?
-
Klocki hamulcowe
Ja zmieniałem tył na Boscha i jak na razie 10tys. ok. nie piszczą ,nie brudzą felg a tarcze są równomiernie zużywane.
-
NavCoder
Fejs mam na COM program pełna wersję.Raza zapłacisz parę groszy i zawsze możesz liczyć na aktualizację.A Navcoder rozwija się z wersji na wersją i jego możliwości rosną. Wpinam się z tyłu auta, najczęściej jest tam jakaś wolna wtyczka w której są wszystkie potrzebne piny tzn. +,_,i-bus, jeśli nie ma takiej to wcinam się w okolicach czytnika.
-
NavCoder
Nie próbowałem nic kombinować.Kupiłem fejs od Reslera za 30Eur.Link do jego strony jest w Pomocy Navcodera.
-
NavCoder
Schemat fejsu jest w katalogu programu....