Treść opublikowana przez Kruk
-
Co to za model BMW - proszę o pomoc.
Optycznie wygląda na lift ale sprawdź po vin-e.
-
WYMIANA AKUMULATORA
Adaptuje się tylko wielkość akumulatora jeśli kupisz taki sam nie ma problemu.Sam to już przerabiałem.
-
Brak głosu w nawigacji MK3 BMW e53
Na jakim poziomie masz głośność nawi?
-
Skrzynia biegów
Nie miałem takiej, poszukaj na forum koledzy posiadają.
-
WYMIANA AKUMULATORA
Normalnie przekładasz a jak bardzo chcesz to na czas przekładania podłącz pod zaciski z przodu inny akumulator to Ci się nie skasuje ustawienie np. godziny i daty....
-
WYMIANA AKUMULATORA
Jest klema pirotechniczna ale żeby była inteligentna .... :duh: Programuje się tylko gdy zmieniana jest wielkość akumulatora więc kup o tej samej pojemności i będzie ok.
-
Zakup x5 na co zwrócić uwage
MK4 były montowane od 09.2003.
-
Zakup x5 na co zwrócić uwage
Sprawdź po VIN w tym wątku:http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=13&t=102106 Będziesz wiedział z jakim wyposażeniem wyszedł z fabryki.
-
Skrzynia biegów
PO lifcie są skrzynie ZF.
-
Problem z radiem + NAVI 16 9 !!!
Padł Ci tuner radiowy.Niestety znana sprawa, poszukaj na Allegro ogłaszają się tam z usługą naprawy. Tuner masz prawdopodobnie BM54.
-
Skrzynia biegów
Jeśli olej wymieniasz jak Ci już szarpie to nie licz że przejedziesz więcej niż 10tys. na tej skrzynce. Olej nie naprawia skrzyni , olej spełnia rolę sprzęgła oraz smaruje skrzynkę jednocześnie chłodząc. Na własne oczy widziałem auto tzn. E39 530d z tą samą skrzynką tj. A5S390R ( która występuje w E53 z silnikiem 184KM) z przebiegiem 500tys. skrzynia cały czas w oryginale olej wymieniany od 100tys co 80tys. Sam posiadałem również taką E39 w automacie jak i również E53 w automacie. Pomimo tego że kupuję auta używane wymieniam olej zawsze w skrzyni i jak dotąd nigdy mnie nie zawiodła a robię każdym z autek ok. 100tys.km!!! Zresztą wątek o wymianie olei w skrzyniach jest w dziale serii 5.
- x5
-
Buczenie E53 3.0 D
A sprawdzałeś poduszki silnika i skrzyni?
-
czy mam telefon
Jeśli wyskakuje Activate Phone to znaczy że Bluetooth działa.Zrób dokładnie jak w instrukcji.
-
czy mam telefon
To przewin na stronę wcześniej.:norty:
-
Bmw e53 vs. e70
Sugerujesz aby co niektorzy z nas zakladali rodziny ? .... trzeba tylko uwazac z liczba dzieci, bo pozniej co najwyzej trzeba bedzie myslec o renowce espace :P Ależ ja nic nie sugeruję!!! Po prostu mam trójkę dzieci i w X6 się nie zmieścimy..... :D Więc dylematy X6 czy X5 mnie nie dotyczą :lol: :lol:
-
Bmw e53 vs. e70
Faktycznie mam dylemat X5 czy E60....
-
Bmw e53 vs. e70
A ja takiego nie mam. :mrgreen: Mam pięcioosobową rodzinę.... :norty:
-
Bmw e53 vs. e70
Ale w porównaniu do E70 to w E53 czuć oddech starości........ :cry:
-
Bmw e53 vs. e70
No ja w 2010 to chyba nie dam rady.... :x A szkoda... :mad2:
-
Bmw e53 vs. e70
E70 jest piękna !!!!
-
Zakup x5 na co zwrócić uwage
Uważaj na handlarzy sprzedających okazyjne sztuki od pierwszego właściciela do końca serwisowane itd..... jeśli jej cena odstaje sporo w dół od ceny w Niemczech.....sporo jest takich w ogłoszeniach a kilka nawet ostatnio oglądałem brrrr...
-
czy mam telefon
A to ja dodam od siebie że Iphone 3GS też paruje się idealnie łącznie z kopiowaniem książki telefonicznej
-
czy mam telefon
W momencie gdy tylko telefon połączy się pierwszy raz z autem natychmiast wyłącz zapłon.Po następnym łaczeniu8 sam zaskoczy.
-
E53 klocki hamulcowe - czujnik?
Wyświetli.Jeśli zdążysz wymienić przed zaświeceniem możesz nie wymieniać czujnika.