Bylo sporo oleju silnik zablokowal sie .Zgiety korbowod to najbardziej dramatyczna diagnoza .Zanim go dam na warsztat,co moge jeszcze sprawdzic w wrunkach domowych?Nowy separator oleju przyszedl juz ocieplony.Napewno bylo duzo takiego typu przypadkow.
Witam!Posiadam x5 3.0 l 2001.Myslalem ze silnik szlak trafil, podjechalem do stopu, nagle zaczol dymic i zablokowal sie. Wymienilem separator oleju i silnk zaczol pracowac ale slychac stokanie w silniku.Moje pytanie ,czy mogo sie cos wiecej uszkodzic ?Prosze o pomoc!!
7 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.