Skocz do zawartości

Kruk

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kruk

  1. Otwórz obraz np. w UlatraIso usuń wszystkie poza GB i będzie ok.
  2. Kruk odpowiedział(a) na choina temat w Nawigacja samochodowa
    Masz czytnik MK4 i do takiego wgrywasz PL menu.
  3. Usuń niepotrzebne języki i nagraj na zwykłej DVD
  4. Kruk odpowiedział(a) na mwitek21 temat w E60, E61
    Jeśli Twoi koledzy przy 170tys. na liczniku wymieniali turbiny a do tego "normalnie" eksploatowali auto to po prostu nie znają faktycznego przebiegu auta... Ok. 300tys. spokojnie biega turbinka w 3.0,2.5 i 2.0d
  5. Kruk odpowiedział(a) na Kruk temat w E60, E61
    Kolega ma 520d pierwotnie było 163KM ale jeszcze w Niemcowni zrobiono 204KM. Sam już zrobił nią kilkadziesiąt tysięcy kilometrów a nie wiadomo ile wróg.... Żadnych złych objawów... a zadowolenie jakie :mrgreen:
  6. Ja mam Iphone i pełna współpraca z autem zapewniona :wink:
  7. Kruk opublikował(a) temat w E60, E61
    Koledzy czy ktoś robił chip tuning w tym oddziale V-techu http://www.autoconsult.com.pl/index.php/chiptunnig.html
  8. Kruk odpowiedział(a) na Kruk temat w E60, E61
    Tyle to wiem ale jakim programem to można zrobić samemu?
  9. Może tu ktoś będzie wiedział??
  10. Kruk opublikował(a) temat w E60, E61
    Koledzy czy ktoś wie jak/czym można pozbyć się blokady TV w czasie jazdy??
  11. Kruk odpowiedział(a) na Kruk temat w Diagnoza komputerowa
    Navcoder nie obsługuje E60.
  12. Jakim programem można odblokować TV w czasie jazdy w E60?
  13. Kruk odpowiedział(a) na jimmisek temat w E60, E61
    Średnio 100µm
  14. Kruk odpowiedział(a) na kaszmir1 temat w X3 (E83)
    Spróbuj tego:http://elektronikasamochodowa.com/content/view/84/62/
  15. Najczęstszą przyczyną braku wyświetlania jest czytnik.Spróbuj aktualizować soft lub/i skombinuj jakiś inny na próbę
  16. Kruk odpowiedział(a) na BOBEK1313 temat w X5 (E53)
    Z 94r. X5?? Nie wiedziałem że tak dawno je robią :mrgreen: :mrgreen: :duh: Jak wymieniają to się ciesz a nie martw się dla czego!!
  17. Spróbuj tu http://www.bmw-klub.pl/forum/viewforum.php?f=44
  18. Można będzie normalnie pracowała i wyświetlała na całym ekranie.
  19. Musisz wymienić wiązkę.Bez tego nie ruszy.
  20. Sprawdź w serwisowych czy normalnie widzi wzmacniacz GPS
  21. Mapa HIGH,Sprawdź antenę GPS.
  22. Zmieniarki nie potrzeba.
  23. O ile się nie mylę to samo domykanie szyb występuje tylko z fabrycznym alarmem, bez alarmu można domykać samemu pilotem.
  24. To chyba pozostaje lejący wtryskiwacz.
  25. Kruk odpowiedział(a) na marcinekk temat w X5 (E53)
    Poszukaj na forum o teście zegarów, wiele wyjaśni.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.