Treść opublikowana przez Kruk
-
BMW Road map 2010 high dvd Problem
Otwórz obraz np. w UlatraIso usuń wszystkie poza GB i będzie ok.
-
Nawi do X3
Masz czytnik MK4 i do takiego wgrywasz PL menu.
-
BMW Road map 2010 high dvd Problem
Usuń niepotrzebne języki i nagraj na zwykłej DVD
-
Wymiana turbiny
Jeśli Twoi koledzy przy 170tys. na liczniku wymieniali turbiny a do tego "normalnie" eksploatowali auto to po prostu nie znają faktycznego przebiegu auta... Ok. 300tys. spokojnie biega turbinka w 3.0,2.5 i 2.0d
-
2.0d chip tuning
Kolega ma 520d pierwotnie było 163KM ale jeszcze w Niemcowni zrobiono 204KM. Sam już zrobił nią kilkadziesiąt tysięcy kilometrów a nie wiadomo ile wróg.... Żadnych złych objawów... a zadowolenie jakie :mrgreen:
-
jakie aparaty tel. kopiują książkę
Ja mam Iphone i pełna współpraca z autem zapewniona :wink:
-
2.0d chip tuning
Koledzy czy ktoś robił chip tuning w tym oddziale V-techu http://www.autoconsult.com.pl/index.php/chiptunnig.html
-
TV free w E60 Jak ????!!!
Tyle to wiem ale jakim programem to można zrobić samemu?
-
TV free w E60 Jak ????!!!
Może tu ktoś będzie wiedział??
-
TV free w E60 Jak ????!!!
Koledzy czy ktoś wie jak/czym można pozbyć się blokady TV w czasie jazdy??
-
E60 odblokowanie TV
Navcoder nie obsługuje E60.
-
E60 odblokowanie TV
Jakim programem można odblokować TV w czasie jazdy w E60?
-
Grubość lakieru w BMW E60
Średnio 100µm
- inspekcja
-
PROBLEM Z NAVI , TV 16:9
Najczęstszą przyczyną braku wyświetlania jest czytnik.Spróbuj aktualizować soft lub/i skombinuj jakiś inny na próbę
-
Przedni most
Z 94r. X5?? Nie wiedziałem że tak dawno je robią :mrgreen: :mrgreen: :duh: Jak wymieniają to się ciesz a nie martw się dla czego!!
-
BMW X3 3.0d 2007r, czy warto? spójrz i oceń.
Spróbuj tu http://www.bmw-klub.pl/forum/viewforum.php?f=44
-
Czy mk2 nadaje się do dużej navi 16:9
Można będzie normalnie pracowała i wyświetlała na całym ekranie.
-
Zmiana monitora w navi mono na 16/9 w E46
Musisz wymienić wiązkę.Bez tego nie ruszy.
-
X3 NAWIGACJA - PROBLEM
Sprawdź w serwisowych czy normalnie widzi wzmacniacz GPS
-
X3 NAWIGACJA - PROBLEM
Mapa HIGH,Sprawdź antenę GPS.
-
odtwarzanie Filmów w nawigacji
Zmieniarki nie potrzeba.
-
Witam jestem nowym użytkownikiem BMW x3 mam klika pytan?
O ile się nie mylę to samo domykanie szyb występuje tylko z fabrycznym alarmem, bez alarmu można domykać samemu pilotem.
-
OLEJ NAPĘDOWY DOSTAJE SIĘ DO MISKI OLEJOWEJ
To chyba pozostaje lejący wtryskiwacz.
-
check control
Poszukaj na forum o teście zegarów, wiele wyjaśni.