Treść opublikowana przez Kruk
- SoS
-
PDC i ringi CCFL.. problem.Pomóżcie!!
A o jakim filtrze mówisz?Bo też tak mam czasami.
-
Szarpanie skrzyni
Nie ma miarki.Poziom sprawdza się przez otwór wlewowy w trakcie pracy skrzyni.
-
E60 professional Polskie menu
Tylko że tu mowa o innym rodzaju nawigacji.... :(
-
[E61] Wymiana navi Business na Pofessional
Nie wprowadzajcie kolegi pytającego w błąd!! E60 i 61 mają całkowicie inna nawigację i MK4 pasuje tu jak pięść do nosa....
-
Co z tą skrzynią automatyczną...
Miałem ostatnio dwa automatu w E39 530d oraz E530 3.0d. Wymieniałem olej ale nie na lepszy czy gorszy tylko taki jakim zalała go fabryka i jak dotąd żadnych problemów a wiem bo mam kontakt z następnymi właścicielami.E39 dociąga do 400tys. a E53 ponad 200tys.
-
Silnik 4,4 VANOS TEN SAM W X5(e53) i e39?????
Sprawdź w http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=FB31&mospid=47741&btnr=11_2280&hg=11&fg=05
-
I-bus interface E46
Ja płaciłem kartą i też bez problemu.
-
X5 - nawigacja 3D
Zobacz w tym dziale http://www.bmw-klub.pl/forum/viewforum.php?f=91
-
Uszkodzony mnitor Navi
W bagażniku po LEWEJ
-
WYMIANA AKUMULATORA
Poszukaj w odpowiednim dziale tegoż forum....
-
Żarówka postojowa - jaką kupić?
Zwykła podrasowana żarówka i uważaj aby nie kupić niebieskich postojówek.
-
Świece żarowe, prosze o pomoc
Sterownik świec pasuje od każdego silnika M57N oraz M57N2 o pojemności 2,5 oraz 3,0L
-
webasto z silnika do wnętrza samochodu
Zużywa paliwo i sporo prądu.Zdaje się że w instrukcji jest ostrzeżenie aby nie używać webasto na postoju nie dłużej niż 30 minut ze względu na akumulator....
-
wyciek oleju ze sprzyni [e53 automat ]
Wg. mechanika z Foty (serwis BMW) to co niektóre padają jeszcze na gwarancji a z reguły nie dożywają 200tys. bez wymian oleju a gdy wymieniamy regularnie to wg. niego jak i moich doświadczeń dociągnie do 500tys.Oczywiście o wymienie oleju mówi nie oficjalnie bo wg. instrukcji nie wymienia się....
-
wyciek oleju ze sprzyni [e53 automat ]
Co robiłeś?Ile kosztowało? Co te skrzynie w X5 są nie trafione, przed liftem skrzynki GM były dość mało trwałe po lifcie ZF nie lepszy a w dodatku olej "dożywotni" :norty: Tylko żywot krótki :mrgreen:
- pre-heating
-
Dołożyć czujniki parkowania...
Tak.
-
Świece żarowe, prosze o pomoc
U mnie również brak komunikatu o grzaniu świec.
-
WYMIANA AKUMULATORA
Jakieś cuda po wymianie aku to plotki, jedyne co może się uwalić to czytnik nawigacji i też tylko MK3.(nie znosi zaniku napięcia choć to też nie jest regułą) Akumulator kodujemy DIS-em.
-
WYMIANA AKUMULATORA
A to dziwne :norty: bo programuje się tylko wielkość tzn. pojemność akumulatora.Ja jakoś nigdy nie miałem problemów no w sumie raz kiedy włożyłem 70Ah zamiast 95Ah.Problem też nie był wielki po prostu gdy zostawał nie zamknięty pilotem to dość szybko rozładowywał akumulator, po zmianie na 95Ah wróciło do normy.
-
e46 nie czyta smsów na mk4 16:9
Ja używam Iphonea 3G i działa idealnie kiedyś SPV też śmigał...
-
Co to za model BMW - proszę o pomoc.
A ja jeszcze nigdy nie widziałem z oryginalnymi wydechami na zewnątrz w dieslu.
-
Co to za model BMW - proszę o pomoc.
Oczywiście żartowałem !!!! Nie da się tak sprawdzić rocznika, autko na 90% po lifcie ale trzeba uważać bo taki optyczny lift łatwo zrobić np. przy okazji naprawy powypadkowej. Jesteś pewny że to diesel?
-
Co to za model BMW - proszę o pomoc.
Aaaa to oczywiście auto z 5 Marca 2004 roku :mrgreen: