Skocz do zawartości

Kruk

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kruk

  1. SoS

    Kruk odpowiedział(a) na Iphone temat w X5 (E53)
    U mnie od razu zgłasza się "pogotowie policji"
  2. A o jakim filtrze mówisz?Bo też tak mam czasami.
  3. Kruk odpowiedział(a) na hornet17 temat w X5 (E53)
    Nie ma miarki.Poziom sprawdza się przez otwór wlewowy w trakcie pracy skrzyni.
  4. Tylko że tu mowa o innym rodzaju nawigacji.... :(
  5. Nie wprowadzajcie kolegi pytającego w błąd!! E60 i 61 mają całkowicie inna nawigację i MK4 pasuje tu jak pięść do nosa....
  6. Miałem ostatnio dwa automatu w E39 530d oraz E530 3.0d. Wymieniałem olej ale nie na lepszy czy gorszy tylko taki jakim zalała go fabryka i jak dotąd żadnych problemów a wiem bo mam kontakt z następnymi właścicielami.E39 dociąga do 400tys. a E53 ponad 200tys.
  7. Sprawdź w http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=FB31&mospid=47741&btnr=11_2280&hg=11&fg=05
  8. Ja płaciłem kartą i też bez problemu.
  9. Kruk odpowiedział(a) na Marcin72 temat w X5 (E53)
    Zobacz w tym dziale http://www.bmw-klub.pl/forum/viewforum.php?f=91
  10. W bagażniku po LEWEJ
  11. Kruk odpowiedział(a) na PAPPAY temat w X5 (E53)
    Poszukaj w odpowiednim dziale tegoż forum....
  12. Zwykła podrasowana żarówka i uważaj aby nie kupić niebieskich postojówek.
  13. Sterownik świec pasuje od każdego silnika M57N oraz M57N2 o pojemności 2,5 oraz 3,0L
  14. Zużywa paliwo i sporo prądu.Zdaje się że w instrukcji jest ostrzeżenie aby nie używać webasto na postoju nie dłużej niż 30 minut ze względu na akumulator....
  15. Wg. mechanika z Foty (serwis BMW) to co niektóre padają jeszcze na gwarancji a z reguły nie dożywają 200tys. bez wymian oleju a gdy wymieniamy regularnie to wg. niego jak i moich doświadczeń dociągnie do 500tys.Oczywiście o wymienie oleju mówi nie oficjalnie bo wg. instrukcji nie wymienia się....
  16. Co robiłeś?Ile kosztowało? Co te skrzynie w X5 są nie trafione, przed liftem skrzynki GM były dość mało trwałe po lifcie ZF nie lepszy a w dodatku olej "dożywotni" :norty: Tylko żywot krótki :mrgreen:
  17. Kruk odpowiedział(a) na jarobert temat w X5 (E53)
    Akumulator.
  18. Tak.
  19. U mnie również brak komunikatu o grzaniu świec.
  20. Kruk odpowiedział(a) na PAPPAY temat w X5 (E53)
    Jakieś cuda po wymianie aku to plotki, jedyne co może się uwalić to czytnik nawigacji i też tylko MK3.(nie znosi zaniku napięcia choć to też nie jest regułą) Akumulator kodujemy DIS-em.
  21. Kruk odpowiedział(a) na PAPPAY temat w X5 (E53)
    A to dziwne :norty: bo programuje się tylko wielkość tzn. pojemność akumulatora.Ja jakoś nigdy nie miałem problemów no w sumie raz kiedy włożyłem 70Ah zamiast 95Ah.Problem też nie był wielki po prostu gdy zostawał nie zamknięty pilotem to dość szybko rozładowywał akumulator, po zmianie na 95Ah wróciło do normy.
  22. Ja używam Iphonea 3G i działa idealnie kiedyś SPV też śmigał...
  23. A ja jeszcze nigdy nie widziałem z oryginalnymi wydechami na zewnątrz w dieslu.
  24. Oczywiście żartowałem !!!! Nie da się tak sprawdzić rocznika, autko na 90% po lifcie ale trzeba uważać bo taki optyczny lift łatwo zrobić np. przy okazji naprawy powypadkowej. Jesteś pewny że to diesel?
  25. Aaaa to oczywiście auto z 5 Marca 2004 roku :mrgreen:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.