Skocz do zawartości

Kruk

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kruk

  1. 3.0d 184KM palił mi średnio ok.10L na trasie od 8,5 do 9L w mieście 11 do 12L 218KM pali więcej
  2. Kruk odpowiedział(a) na wektor temat w E60, E61
    Spokojnie można zakodować taki.
  3. Kruk odpowiedział(a) na SEBOL. temat w X5 (E53)
    Auta z USA maja tę zaletę że bardzo łatwo sprawdzić w jakim stanie opuszczały Stany.Wystarczy sprawdzić w Carfax.
  4. W X3 to raczej musi być MK4.
  5. Miałem 2 szt. X5 i w każdej to zadziałało.
  6. Podgrzej drzwi w okolicach zamka suszarka albo opalarką, WD-40 wyprze wodę i więcej nie zamarznie. Wypróbowane na obecnej i poprzedniej X5.
  7. Nic nie trzeba rozbierać, miałem to samo. Wystarczy rozmrozić drzwi i zapodać WD-40 z rurką do mechanizmu zamka przez otwory przy ryglu oraz przez otwory pod klamka po jej uniesieniu. Czas operacji 5 min. na całe autko.
  8. Kruk odpowiedział(a) na Robert32 temat w X5 (E53)
    Ja kupuję na zimę X5 a na wiosnę E60 więc co pół roku mam inne auto :mrgreen:
  9. Tak to jest wiązka do TV w E53 ale jeśli auto jest wyposażone fabrycznie w tuner telewizyjny. Do rozszerzania jest inna i dobrze o tym wiesz.
  10. TV do E53.... co kazałeś mi ją sonie przerobić...
  11. Myślę że na pewno Ci się uda!! Skoro mi sprzedałeś pół wiązki w cenie całej....
  12. Kruk odpowiedział(a) na tylkro temat w E60, E61
    Zobacz tu:http://vtech.pl/dealerzy/wojewodztwo-pomorskie
  13. Kruk odpowiedział(a) na skipy temat w X5 (E53)
    Na automat przed liftem czyli z silnikiem 184km trzeba uważać bo nie jest zbyt trwały choć mi służył wiernie i biegi zmieniał idealnie.gdybyś kupował taki jedż z kimś kto wie o co biega aby nie wtopić jak kolega z poprzedniego postu.
  14. W Gdańsku mogę pomóc.
  15. Kruk odpowiedział(a) na Robert32 temat w X5 (E53)
    W E60 jest ciszej i bardziej "nowocześnie" choć środek X5 jest ok. Co mnie wkurza to nawigacja, w porównaniu do E60 to archaik.
  16. Kruk odpowiedział(a) na mcdr temat w X3 (E83)
    Widzę że macie jakieś cudowne maszyny :duh: :duh: Lub BMW głupoty pisze w instrukcji :norty: Instrukcja fabryczna X3 3.0i w trybie miejskim 17,4L X5 3.0i w trybie miejskim 18.1L X5 4.4i w trybie miejskim 18.2L X5 3.0d w trybie miejskim 12.0L Dane dotyczą aut ze skrzynia automatyczną. Nie wiem jak Wam ale mi autko zawsze pali trochę więcej niż w danych producenta..... W zimowych warunkach to nawet musi więcej spalić..... X3 z silnikiem 3.0i wazy 1840kg X5 z silnikiem 3.0i waży 2070kg Więc jeśli chodzi o mniejszy ciężar X3 też szału nie ma... Niedowiarków odsyłam do instrukcji waszych autek :mrgreen: Dla zużycia bardzo ważna jest szerokość opon.
  17. Kruk odpowiedział(a) na mcdr temat w X3 (E83)
    Po mieście 14L jak się nie znęcam :P
  18. Kruk odpowiedział(a) na mcdr temat w X3 (E83)
    Będzie cieplej to i zużycie spadnie.
  19. Kruk odpowiedział(a) na mcdr temat w X3 (E83)
    Niestety ale benzynki tak mają :cry: Dlatego dość dawno porzuciłem jazdę nimi na rzecz "traktorów" :mrgreen:
  20. Eeeee... tam skomplikowana.Jak masz pakiet Inpa to dość prosta sprawa, gorsza sprawa to soft :|
  21. 1.Nie musisz odłączać akumulatora wystarczy wyłączony zapłon 2.Czytnik musi być przeprogramowany na kolor. 3.Wgraj sobie jakiś PL z forum
  22. Luz na tulejach pływających i/lub na wahaczach.
  23. Z Iphone kopiuje całą książkę.
  24. Filmów na czytniku nawi nie pooglądasz.
  25. 119.000 na liczniku i wg. serwisu BMW :D

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.