Treść opublikowana przez Kruk
-
Przymierzam się X5,prosze o jak najwiecej odpowiedzi.
3.0d 184KM palił mi średnio ok.10L na trasie od 8,5 do 9L w mieście 11 do 12L 218KM pali więcej
-
Moduł świateł
Spokojnie można zakodować taki.
-
Co z autami z USA X5
Auta z USA maja tę zaletę że bardzo łatwo sprawdzić w jakim stanie opuszczały Stany.Wystarczy sprawdzić w Carfax.
-
[e46] navi po updacie softu - czarny ekran
W X3 to raczej musi być MK4.
-
Problem z drzwiami przednimi na mrozie.
Miałem 2 szt. X5 i w każdej to zadziałało.
-
Problem z drzwiami przednimi na mrozie.
Podgrzej drzwi w okolicach zamka suszarka albo opalarką, WD-40 wyprze wodę i więcej nie zamarznie. Wypróbowane na obecnej i poprzedniej X5.
-
Problem z drzwiami przednimi na mrozie.
Nic nie trzeba rozbierać, miałem to samo. Wystarczy rozmrozić drzwi i zapodać WD-40 z rurką do mechanizmu zamka przez otwory przy ryglu oraz przez otwory pod klamka po jej uniesieniu. Czas operacji 5 min. na całe autko.
-
z E60 do X5 E53
Ja kupuję na zimę X5 a na wiosnę E60 więc co pół roku mam inne auto :mrgreen:
-
białe ringi w E70 wymiana żarówek
Tak to jest wiązka do TV w E53 ale jeśli auto jest wyposażone fabrycznie w tuner telewizyjny. Do rozszerzania jest inna i dobrze o tym wiesz.
-
białe ringi w E70 wymiana żarówek
TV do E53.... co kazałeś mi ją sonie przerobić...
-
białe ringi w E70 wymiana żarówek
Myślę że na pewno Ci się uda!! Skoro mi sprzedałeś pół wiązki w cenie całej....
-
e60 520d Jezyk angielski
Zobacz tu:http://vtech.pl/dealerzy/wojewodztwo-pomorskie
-
pomoc w wyborze x5
Na automat przed liftem czyli z silnikiem 184km trzeba uważać bo nie jest zbyt trwały choć mi służył wiernie i biegi zmieniał idealnie.gdybyś kupował taki jedż z kimś kto wie o co biega aby nie wtopić jak kolega z poprzedniego postu.
-
[e46] navi po updacie softu - czarny ekran
W Gdańsku mogę pomóc.
-
z E60 do X5 E53
W E60 jest ciszej i bardziej "nowocześnie" choć środek X5 jest ok. Co mnie wkurza to nawigacja, w porównaniu do E60 to archaik.
-
czy nie za dużo pali?
Widzę że macie jakieś cudowne maszyny :duh: :duh: Lub BMW głupoty pisze w instrukcji :norty: Instrukcja fabryczna X3 3.0i w trybie miejskim 17,4L X5 3.0i w trybie miejskim 18.1L X5 4.4i w trybie miejskim 18.2L X5 3.0d w trybie miejskim 12.0L Dane dotyczą aut ze skrzynia automatyczną. Nie wiem jak Wam ale mi autko zawsze pali trochę więcej niż w danych producenta..... W zimowych warunkach to nawet musi więcej spalić..... X3 z silnikiem 3.0i wazy 1840kg X5 z silnikiem 3.0i waży 2070kg Więc jeśli chodzi o mniejszy ciężar X3 też szału nie ma... Niedowiarków odsyłam do instrukcji waszych autek :mrgreen: Dla zużycia bardzo ważna jest szerokość opon.
-
czy nie za dużo pali?
Po mieście 14L jak się nie znęcam :P
-
czy nie za dużo pali?
Będzie cieplej to i zużycie spadnie.
-
czy nie za dużo pali?
Niestety ale benzynki tak mają :cry: Dlatego dość dawno porzuciłem jazdę nimi na rzecz "traktorów" :mrgreen:
-
[E60] MENU PL NOWY SOFT
Eeeee... tam skomplikowana.Jak masz pakiet Inpa to dość prosta sprawa, gorsza sprawa to soft :|
-
[e46] navi po updacie softu - czarny ekran
1.Nie musisz odłączać akumulatora wystarczy wyłączony zapłon 2.Czytnik musi być przeprogramowany na kolor. 3.Wgraj sobie jakiś PL z forum
-
Pochylone widocznie koła tylne
Luz na tulejach pływających i/lub na wahaczach.
-
BMW X3 zestaw głośno mówiący
Z Iphone kopiuje całą książkę.
-
BMW X3 zestaw głośno mówiący
Filmów na czytniku nawi nie pooglądasz.
-
Jaki macie przebieg w swoich X5?
119.000 na liczniku i wg. serwisu BMW :D