Treść opublikowana przez Kruk
-
NAWIGACJA I WYŚWIETLACZ PO JAKIMS CZASIE SIĘ ZACINA!!
To z przodu to wyświetlacz a nie radio, radio jest w bagażniku obok zapasówki.
-
[e46] jak wyjąć navi 16:9
Końcówka mocy jest w tunerze radiowym a ten znajduje się w bagażniku.....
-
[e39 - e83] wymiana napedow
Nic się nie stanie, możesz śmiało przekładać.
-
Kto wymienia Olej w Automacie z wyplukiwaniem skrzyni???
Ja widziałem E39 która ma ponad 500tys.i oryginalna skrzynkę i to A5S390R czyli te "sławną" GM-a. Ta E39 ma jednego właściciela od nowości który regularnie wymienia olej w skrzynce i to statycznie.
-
Proszę o pomoc - nawigacja
W tym dziale http://www.bmw-klub.pl/forum/viewforum.php?f=91 masz wszystko.
-
Przepalona postojówka w x3
Dokładnie, kierunkowskaz robi za postojowe w razie uszkodzenia żarówki pozycji
-
E53 bicie tarcza hamulcowych
A ja montuje oryginały w warsztacie nieautoryzowanym przez BMW i jeszcze nigdy nie miałem kłopotów z hamulcami czy ich drganiem.
-
E53 bicie tarcza hamulcowych
Wystarczy dać do mechanika który ma szlifierkę do szlifowania tarcz bez demontażu z samochodu.
-
Kto wymienia Olej w Automacie z wyplukiwaniem skrzyni???
A to na pewno chodzi o wymianę dynamiczną czyli wymianę 100% oleju. Przy zwykłej wymianie pozostaje w skrzyni 1/3 starego oleju.
-
E46 zmiana kaseciaka na Boardmonitor 16:9
Menu awaryjne jest z tunera TV jeśli jest uszkodzony czytnik, więc sam ekran nie zaświeci.
-
Kto wymienia Olej w Automacie z wyplukiwaniem skrzyni???
Jak z płukaniem?Chyba chodzi o wymianę dynamiczną czyli wymiana 100% oleju a to robią każdym serwisie skrzyń.
-
Elektryka
Polecam z Rumi: 607316565
-
Brak radia i glosu?
Spróbuj Inpa zrobić reset tunera.
-
BMW 550i e60, VIN: WBANW53558CT51874 - ŁOMŻA - OSTRZEGAM
Kruk odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle musicie przyznać że z USA bezpieczniej kupić auto niż z Niemiec... Historia auta niezależnie od marki!!
-
E60 PO NCS BRAK KOMUNIKACJI
Spróbuj zakodować czystym plikiem .man
-
Identyfikacja nawigacji po wyswietlaczu CCC czy CIC ?
Business z nawigacją ma jeden slot.
-
czytnik m4 upgrade softu do kolorowej navi
Płyta z softem jest ta sama do monochromatycznych i kolorowych czytników. Musisz tylko wymusić zmianę softu Inpą lub Navcoderem i załadować płytę z softem, reszta wykona się automatycznie.
-
problem z odpaleniem po wyładowaniu się akumulatora
Z odłączaniem akumulatora należy uważać. gdy w aucie posiadasz czytnik nawi MK3 to często po takim hard resecie już nie wstaje. Na tym forum jest opisane sporo takich przypadków.Do resetu błędów lepiej kupić najprostszy fejs do Inpy jest to zawsze mniejsze ryzyko.
-
Obsługa Ediabas TOOL 32
To proste.
-
problem z odpaleniem po wyładowaniu się akumulatora
Poproś kogoś kto ma komputer i fejs do BMW z Twojej okolicy. Bez diagnozy będzie ciężko coś wyrokować.
-
problem z odpaleniem po wyładowaniu się akumulatora
Jeśli kupisz identyczny to żadnych problemów nie będzie a w razie zakupu akumulatora o innej pojemności dobrze by było go zarejestrować Inpą.
-
problem z odpaleniem po wyładowaniu się akumulatora
To powiedz Twojemu elektrykowi aby przeczytał instrukcję X5 E53 gdzie wyraźnie zalecają ładowanie przez zaciski wyprowadzone do komory silnika :norty:
-
Jak podłączyć kamerę cofania ?
Nie wiedziałem że takie są??W SA nie istnieją chyba, może ktoś okroił instalację? Oglądanie TV w czasie jazdy to żaden cud, trzy kliknięcia i masz wolną TV. Jeśli chodzi o montaż kamery to przy minimalnych zdolnościach manualnych wykonasz sam wg. opisu http://moto.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=95396
-
Jak podłączyć kamerę cofania ?
Jak nie ma nawi a jest TV??Na głównym ekranie w desce??
-
Miga podświetlenie tablicy rejestracyjnej
Niewłaściwa moc żarówki?