Skocz do zawartości

Kruk

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kruk

  1. To z przodu to wyświetlacz a nie radio, radio jest w bagażniku obok zapasówki.
  2. Końcówka mocy jest w tunerze radiowym a ten znajduje się w bagażniku.....
  3. Nic się nie stanie, możesz śmiało przekładać.
  4. Ja widziałem E39 która ma ponad 500tys.i oryginalna skrzynkę i to A5S390R czyli te "sławną" GM-a. Ta E39 ma jednego właściciela od nowości który regularnie wymienia olej w skrzynce i to statycznie.
  5. Kruk odpowiedział(a) na keddex temat w X3 (E83)
    W tym dziale http://www.bmw-klub.pl/forum/viewforum.php?f=91 masz wszystko.
  6. Kruk odpowiedział(a) na crushman temat w X3 (E83)
    Dokładnie, kierunkowskaz robi za postojowe w razie uszkodzenia żarówki pozycji
  7. Kruk odpowiedział(a) na kubel79 temat w X5 (E53)
    A ja montuje oryginały w warsztacie nieautoryzowanym przez BMW i jeszcze nigdy nie miałem kłopotów z hamulcami czy ich drganiem.
  8. Kruk odpowiedział(a) na kubel79 temat w X5 (E53)
    Wystarczy dać do mechanika który ma szlifierkę do szlifowania tarcz bez demontażu z samochodu.
  9. A to na pewno chodzi o wymianę dynamiczną czyli wymianę 100% oleju. Przy zwykłej wymianie pozostaje w skrzyni 1/3 starego oleju.
  10. Menu awaryjne jest z tunera TV jeśli jest uszkodzony czytnik, więc sam ekran nie zaświeci.
  11. Jak z płukaniem?Chyba chodzi o wymianę dynamiczną czyli wymiana 100% oleju a to robią każdym serwisie skrzyń.
  12. Kruk odpowiedział(a) na lunatic666 temat w X5 (E53)
    Polecam z Rumi: 607316565
  13. Kruk odpowiedział(a) na konniox5 temat w X5 (E53)
    Spróbuj Inpa zrobić reset tunera.
  14. Ale musicie przyznać że z USA bezpieczniej kupić auto niż z Niemiec... Historia auta niezależnie od marki!!
  15. Spróbuj zakodować czystym plikiem .man
  16. Business z nawigacją ma jeden slot.
  17. Płyta z softem jest ta sama do monochromatycznych i kolorowych czytników. Musisz tylko wymusić zmianę softu Inpą lub Navcoderem i załadować płytę z softem, reszta wykona się automatycznie.
  18. Z odłączaniem akumulatora należy uważać. gdy w aucie posiadasz czytnik nawi MK3 to często po takim hard resecie już nie wstaje. Na tym forum jest opisane sporo takich przypadków.Do resetu błędów lepiej kupić najprostszy fejs do Inpy jest to zawsze mniejsze ryzyko.
  19. Poproś kogoś kto ma komputer i fejs do BMW z Twojej okolicy. Bez diagnozy będzie ciężko coś wyrokować.
  20. Jeśli kupisz identyczny to żadnych problemów nie będzie a w razie zakupu akumulatora o innej pojemności dobrze by było go zarejestrować Inpą.
  21. To powiedz Twojemu elektrykowi aby przeczytał instrukcję X5 E53 gdzie wyraźnie zalecają ładowanie przez zaciski wyprowadzone do komory silnika :norty:
  22. Nie wiedziałem że takie są??W SA nie istnieją chyba, może ktoś okroił instalację? Oglądanie TV w czasie jazdy to żaden cud, trzy kliknięcia i masz wolną TV. Jeśli chodzi o montaż kamery to przy minimalnych zdolnościach manualnych wykonasz sam wg. opisu http://moto.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=95396
  23. Jak nie ma nawi a jest TV??Na głównym ekranie w desce??
  24. Niewłaściwa moc żarówki?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.