Skocz do zawartości

Kruk

Główni Moderatorzy

Treść opublikowana przez Kruk

  1. Pobierz starszą wersję np.v17 nagrań powoli X1 i spróbuj.... Jeśli już pójdzie to po wyjęciu płyty nie wyłączj zapłonu tylko wciśnij ok. czytnik sam się zresetuje. Jak się nie da to kup MK4 :)
  2. Można dołożyć fabrycznych bluetooth.Potrzebny moduł ,wiązka,antena Bluetooth,mikrofon i kodowaniem na koniec. Zrobi to Ci każdy kto grzebie w elektronice BMW. Możesz odezwać się do kolegi amad ,On się tym zajmuje. Ew. w 3city mogę podać namiary.....
  3. Wystarczy zdjąć opcję redukcji mocy i wgrać nowy soft do silnika.
  4. Kruk odpowiedział(a) na awtk temat w E60, E61
    Taki świst miałem przed śmiercią turbiny, jeździłem tak parę tysięcy aż zaczął kopcić na biało.
  5. Kruk odpowiedział(a) na Giacomo temat w X5 (E53)
    Tzn. Zależy co potrzebujesz.Jeśli chcesz tylko dzwonić to łączysz przez Bluetooth a IPhone może zostać w kieszeni a jeśli chcesz ładować to musisz wymienić adapter w podłokietniku. Zobacz na zdjęciach mojej X5 http://allegro.pl/x5-3-0d-tv-dvd-navi-skory-pdc-wypos-zarejestrowan-i1520631004.html
  6. Kruk odpowiedział(a) na Giacomo temat w X5 (E53)
    Miałem 3GS teraz mam 4G nie nie ma żadnych problemów, wszystko działało i działa na 100%
  7. Jaki śnieg? U mnie brak :norty:
  8. Kruk odpowiedział(a) na grachu temat w X5 (E53)
    Kurde, zmień warsztat :mad2:
  9. Kruk odpowiedział(a) na aquarel temat w X5 (E53)
    W sumie to nie ten dział...... Przy takim przebiegu nie widziałem jeszcze przetartego siedzenia.
  10. Kruk odpowiedział(a) na Bono temat w X5 (E70)
    No to tylko pozazdrościć koledze :P
  11. Masz schematy do wszystkich BMW http://spaghetticoder.org/bmw/wds/
  12. Kruk odpowiedział(a) na Bono temat w X5 (E70)
    W PL będzie ciężko sprzedać benzynę:(
  13. Aby wejść do menu serwisowego: wcisąć menu krótko Wejść do ustawień Wcisnąć menu i przytrzymać aż uruchomi się menu serwisowe. To wszystko.
  14. Znajomy wymieniał kolektor w E60 3.0d i płacił za niego ok.1600zł.(nowy)
  15. Jak sprawdziłeś przy zakupie tak teraz płacisz.
  16. Ja zawsze wpinałem się prosto do wtyczki tunera TV. Tuner TV jest obok tunera radiowego
  17. Jak masz tuner TV to jest opcja "telewizja" w głównym ekranie nawi. Spokojnie można podłączyć ten odtwarzacz z Allegro i zrobić to własnoręcznie.
  18. Jeśli posiadasz tuner TV to możesz podłączyć dowolne DVD samochodowe.
  19. Mnie się nie czepiali. :D
  20. Wszystkie mapy są dostępne w dziale " Nawigacja samochodowa" choć od 2009 roku dróg raczej nie przesunęli. Sprawdź jeszcze w menu Serwisowym czy widoczne są satelity i czy dobrze odczytuje czujniki kół.
  21. Skala jest bez znaczenia.
  22. Sprawdż w menu serwisowym tzn.wejdź w ustawienia następnie naciśnij i przytrzymaj przycisk "menu". Jaki masz czytnik.
  23. Sprawdzałeś antenę?Ile widzi sateli.
  24. Padł moduł bluetooth w bagażniku, spróbuj go zresetować tzn. Wyjąć wtyczkę i ponownie podłączyć.
  25. Bixenony to nic innego jak zmiana geometri świateł drogowych po włączeniu długich, długie są dalej halogenowe.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.