Kruk
Główni Moderatorzy
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda stronę główną forum
Treść opublikowana przez Kruk
-
problem post-upgrade softu w MK III
Pobierz starszą wersję np.v17 nagrań powoli X1 i spróbuj.... Jeśli już pójdzie to po wyjęciu płyty nie wyłączj zapłonu tylko wciśnij ok. czytnik sam się zresetuje. Jak się nie da to kup MK4 :)
-
Operacja - dołożyć bluetooth
Można dołożyć fabrycznych bluetooth.Potrzebny moduł ,wiązka,antena Bluetooth,mikrofon i kodowaniem na koniec. Zrobi to Ci każdy kto grzebie w elektronice BMW. Możesz odezwać się do kolegi amad ,On się tym zajmuje. Ew. w 3city mogę podać namiary.....
-
ENGINE LAYOUT Redukcja mocy!!!!
Wystarczy zdjąć opcję redukcji mocy i wgrać nowy soft do silnika.
-
Dźwięk turbiny, świszczenie?
Taki świst miałem przed śmiercią turbiny, jeździłem tak parę tysięcy aż zaczął kopcić na biało.
-
iPhone 3G/3GS w E53
Tzn. Zależy co potrzebujesz.Jeśli chcesz tylko dzwonić to łączysz przez Bluetooth a IPhone może zostać w kieszeni a jeśli chcesz ładować to musisz wymienić adapter w podłokietniku. Zobacz na zdjęciach mojej X5 http://allegro.pl/x5-3-0d-tv-dvd-navi-skory-pdc-wypos-zarejestrowan-i1520631004.html
-
iPhone 3G/3GS w E53
Miałem 3GS teraz mam 4G nie nie ma żadnych problemów, wszystko działało i działa na 100%
-
Prosze o porade dotyczaca spalania.
Jaki śnieg? U mnie brak :norty:
-
Brzęczenie przy obrotach
Kurde, zmień warsztat :mad2:
-
Prośba o ocenę x5
W sumie to nie ten dział...... Przy takim przebiegu nie widziałem jeszcze przetartego siedzenia.
-
zakup nowego X5 w USA
No to tylko pozazdrościć koledze :P
-
BMW X5 E53--- DVD--- DVD--- DVD
Masz schematy do wszystkich BMW http://spaghetticoder.org/bmw/wds/
-
zakup nowego X5 w USA
W PL będzie ciężko sprzedać benzynę:(
-
Problem z nawi nie pokazuje dróg
Aby wejść do menu serwisowego: wcisąć menu krótko Wejść do ustawień Wcisnąć menu i przytrzymać aż uruchomi się menu serwisowe. To wszystko.
-
Jaki skutek uboczny moze miec odkrecenie klapek na DPF ?
Znajomy wymieniał kolektor w E60 3.0d i płacił za niego ok.1600zł.(nowy)
-
Będę miał wydatki...kosztorys przeglądu
Jak sprawdziłeś przy zakupie tak teraz płacisz.
-
BMW X5 E53--- DVD--- DVD--- DVD
Ja zawsze wpinałem się prosto do wtyczki tunera TV. Tuner TV jest obok tunera radiowego
-
BMW X5 E53--- DVD--- DVD--- DVD
Jak masz tuner TV to jest opcja "telewizja" w głównym ekranie nawi. Spokojnie można podłączyć ten odtwarzacz z Allegro i zrobić to własnoręcznie.
-
BMW X5 E53--- DVD--- DVD--- DVD
Jeśli posiadasz tuner TV to możesz podłączyć dowolne DVD samochodowe.
-
Światła dzienne - ćwiczenie z arytmetyki
Mnie się nie czepiali. :D
-
Problem z nawi nie pokazuje dróg
Wszystkie mapy są dostępne w dziale " Nawigacja samochodowa" choć od 2009 roku dróg raczej nie przesunęli. Sprawdź jeszcze w menu Serwisowym czy widoczne są satelity i czy dobrze odczytuje czujniki kół.
-
Problem z nawi nie pokazuje dróg
Skala jest bez znaczenia.
-
Problem z nawi nie pokazuje dróg
Sprawdż w menu serwisowym tzn.wejdź w ustawienia następnie naciśnij i przytrzymaj przycisk "menu". Jaki masz czytnik.
-
Problem z nawi nie pokazuje dróg
Sprawdzałeś antenę?Ile widzi sateli.
-
zniknela opcja telefon w komputerze!!!!co jest??
Padł moduł bluetooth w bagażniku, spróbuj go zresetować tzn. Wyjąć wtyczkę i ponownie podłączyć.
-
Światła dzienne - ćwiczenie z arytmetyki
Bixenony to nic innego jak zmiana geometri świateł drogowych po włączeniu długich, długie są dalej halogenowe.