Treść opublikowana przez Kruk
-
Jak podłączyć kamerę cofania ?
Obejrzyj dokładnie, wtyczki maja zatrzaski jak je podważysz to wyjdzie wewnętrzna wtyczka z obudowy i dopiero w tej dłubiesz....
-
Jak podłączyć kamerę cofania ?
Zwykły przekaźnik 12V a sygnał do niego bierzesz z zasilania żarówki cofania.
-
Jak podłączyć kamerę cofania ?
Te trzy wtyczki biała,niebieska i czarna są od PDC. Tuner TV masz na prawo od tunera radiowego pod tym czarnym plastikiem.
-
Jak przeprogramować centralny zamek?
Jest dobry gość w Rumi gdybys chciał.
-
Jak podłączyć kamerę cofania ?
Daj fotkę jak to wygląda.
-
e60 dolozenie ksenonow
Kolega serato zajmuje się tym profesjonalnie zwróć się do niego.
-
czujnik niezapietych pasów bezp
Jak jest ktoś z okolic Gdańska to mogę podać namiar. Kasują 50zł i po pikaniu, również usuwają błąd uszkodzonej maty nie trzeba żadnych emulatorów czy innych wynalazków.Cały system pozostaje sprawny i zawsze zadziała wbrew temu co niektórzy piszą.
-
Jak podłączyć kamerę cofania ?
Tuner jest pod kołem zapasowym obok akumulatora
-
Czy ktoś z forum ma F25??
Jeśli jest taki niech podzieli się wrażeniami!!
-
Polecane komputery do diagnostyki
IBM T30 :cool2: :cool2:
-
Problem z wyciekiem x5
No tak, jeśli z pokrywy to uszczelnień nie kupisz w serwisie.
-
Problem z wyciekiem x5
Jeśli chodzi o część nr. 1 to nie dziwota że nie mają części w sprzedaży gdyż opisują "brak dalszej ingerencji" czyli nie wolno rozbierać.Myślę że porządny warsztat sobie z tym poradzi bez problemu. http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=FA71&mospid=47738&btnr=31_0514&hg=31&fg=15
-
wyciek czystego oleju
Jeśli ktoś pyta o KM to chodzi o moc silnika o przebieg by pytał km.
-
olej longlaif
Jest parę zmian ale najważniejsza to dostosowanie tych olei do filtrów DPF
-
olej longlaif
A co to longlaif.....? :wink:
-
Ringi CCFL w E83
Ja montowałem takie w X3 przed liftem i niebawem je musiałem usunąć gdyż gdy były włączone to parktronic piszczał od razu po włączeniu takie zakłócenia powodowały.
-
spalanie 3.0d
Moja była przed liftowa w automacie w trybie mieszanym zamykała się w 9L oczywiście jak mi się nie spieszyło. Tak przy okazji szukam X5 E53 3.0d po lifcie rocznik od 2004 w górę.Może akurat ktoś ma...
-
nazwy stacji radiowych
U mnie zapisuję dopiero gdy pojawi się nazwa stacji i tak zostaje.
-
Problem z rozpoznaniem modelu nawigacji, oraz z sama navi
Masz uszkodzony czytnik nawi i obraz jest wyświetlany awaryjnie przez tuner TV.
-
E60 530 d - problem z automatem
Skoro skrzynia "charczy" to chyba i tak już wiele jej nie pomożesz samym nowym olejem jedź do kogoś od skrzyń. Miałeś ją od nowego?Ja wymieniałem pierwszy raz olej w swoich autach czasem dużo po 200tys. i nie zaszkodziło z tym że nie było objawów mechanicznych uszkodzeń.
- Kto naprawi X3
-
Jaka wersja ipoda?
Prawdopodobnie każdego Ipoda i Iphone.
-
Wiązka elektryczna od licznika bmw x5 e53
Nie. Gdybyś był z Gdańska to mogę podać namiary na gościa co to ogarnie.
-
Wiązka elektryczna od licznika bmw x5 e53
Różnica pochodzi od zastosowanego licznika co z kolei wiąże się z tym czy był wyposażony w nawigację. Da się to przebudować ale musisz znaleźć dobrego elektryka ca łapie WDS.
-
Problem z całkowitym otwarciem klapy na pilota E70.
W X5 elektryczne otwieranie klapy to opcja dodatkowa. Nie łączy się żadnymi innymi opcjami, z domykaniem drzwi ani dostępem komfortowym. W X6 jest to standardem.