Treść opublikowana przez Kruk
-
[ X5, E53 ] - Tarcze i klocki?
Stal to mój chleb powszedni i informuję Cię że nasze tarcze są żeliwa.
-
[ X5, E53 ] - Tarcze i klocki?
A zawsze myślałem że z żeliwa... :duh: :duh:
-
[ X5, E53 ] - Tarcze i klocki?
To tarcze są ze stali? :mrgreen:
-
[e46] alternatywa dla dużej navi
A jest dostępne takie coś dla X5 E53 tzn. to samo co E39.
-
Srebrne nerki
Srebrne są standaredm przy mocniejszych wersjach silnikowych czyli 3.0sd i 4.4 benzyna
- Bluetooth
- Bluetooth
-
moduł swiateł
Są dwa rodzaje żarników D2S i D1S przez co są inne przetwornice.
-
WYMIANA PANELA KLIMY E61
Odezwij się do kolegi " serato " jest biegły w tych sprawach.
-
bmw e 60 lift ringi swiatla dzienne
Inne są wtyki lamp a moduł świateł ma te same. Łatwo sprawdzić czy masz nowszy moduł, wyjmij go i doczytaj z naklejki jeśli to nowszy to ma napis LM2 starszy tylko LM. Możesz też to sprawdzić Inpą.
- WYMIANA PANELA KLIMY E61
-
WYMIANA PANELA KLIMY E61
Ja mam zmieniony panel klimy.Konieczne są dwie nowe wtyczki i oczywiście kodowanie.
-
Nawigacja problemy...
Liczy się efekt... :P
-
Co denerwuje w 5-ce
To ja mam jakiś wyjątkowy egzemplarz bo nie ma na nim rdzy i listwy nie odstają.
-
Nawigacja problemy...
Nic strasznego. Wgrasz starszy soft i znowu nowy.
-
Nawigacja problemy...
Czytnik masz rozumiem MK4 ? Soft nagraj na firmowej płycie np. TDK.... z prędkością X2 włóż ją przy włączonym zapłonie do czytnika i czekaj.Czasem zaskakuje po dłuższej chwili. Zobaczysz napis że soft w czytniku i nastąpi aktualizacja, po chwili pojawi się pasek postępu, po wczytaniu softu czytnik wysunie płytę a Ty wyciągniesz ja z czytnika i naciśniesz prawe pokrętło nawigacji. Jak jesteś z okolić Gdańska ew. mogę pomóc jeśli coś pójdzie nie tak.
-
x5 Dymi na czarno
] Jest opis w dziale "Zrób to sam" ale ja zleciłem i płaciłem chyba ok. 150 zł jak pamiętam.
-
x5 Dymi na czarno
Ja miałem kiedyś podobny objaw w E39 3.0d.Pomogło czyszczenie EGR.
-
Nawigacja problemy...
Znajdź na chomiku kolegę duniek2 u Niego znajdziesz wszystkie potrzebne softy. Oczywiście soft to nie mapy :wink:
-
E83 2.5i Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
Masz skrzynkę A5S390R w X3 nigdy nie było 360R.6cio biegowe są skrzynie ZF po lifcie. Zobacz tu:http://www.realoem.com/bmw/partgrp.do?model=PA71&mospid=47790&hg=24&fg=05 Tę skrzynkę GM BMW stosowało w E46,E39,E83 oraz w E53. Najdłuższy wątek spotkasz w dziale E39. Oleju przy statycznej wymianie wchodzi ok. 6L a w skrzynce jest jak pamiętam ok. 9L. Olej Texaco ETL7045E kosztuje ok. 22zł/L filtr chyba 80zł.
-
E83 2.5i Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
BMW nie zaleca wymiany oleju w automacie. Ja wymieniałem w każdym moim BMW i obyło się bez problemów.Dla skrzyni A5S390R olej 7045E Texaco. Poszukaj na forum jest wiele wątków i zażartych dyskusji na ten temat.
-
Nawigacja problemy...
Włóż płytę z softem. Zobacz w części forum poświęconej elektronice.
-
Spalanie a wskazania komputera
Tam się nie da nic sknocić :wink:
-
Spalanie a wskazania komputera
W sekcji licznika ( Inpa)możesz to ustawić.
-
x5 2005 3.0Diesel Biały dym z wydechu
Przyczyną dymienia na biało jest olej więc na 90% turbina się kończy.Nie jeździj dalej bez diagnozy w warsztacie.