Skocz do zawartości

Kruk

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kruk

  1. Stal to mój chleb powszedni i informuję Cię że nasze tarcze są żeliwa.
  2. A zawsze myślałem że z żeliwa... :duh: :duh:
  3. To tarcze są ze stali? :mrgreen:
  4. A jest dostępne takie coś dla X5 E53 tzn. to samo co E39.
  5. Kruk odpowiedział(a) na Viktorius temat w X5 (E70)
    Srebrne są standaredm przy mocniejszych wersjach silnikowych czyli 3.0sd i 4.4 benzyna
  6. Kruk odpowiedział(a) na Edox temat w X3 (E83)
    W E60 tak się łączy jak piszesz ale E83 ma TCU tak jak E39 i tam jest stały pin. Już trochę"Beemek" miałem :wink:
  7. Kruk odpowiedział(a) na Edox temat w X3 (E83)
    Wymyślony kod będzie dopiero w nowej X3 w E83 trzeba podawać kod z naklejki modułu TCU. :wink:
  8. Kruk odpowiedział(a) na dawidoku temat w E60, E61
    Są dwa rodzaje żarników D2S i D1S przez co są inne przetwornice.
  9. Kruk odpowiedział(a) na posiadacz temat w E60, E61
    Odezwij się do kolegi " serato " jest biegły w tych sprawach.
  10. Inne są wtyki lamp a moduł świateł ma te same. Łatwo sprawdzić czy masz nowszy moduł, wyjmij go i doczytaj z naklejki jeśli to nowszy to ma napis LM2 starszy tylko LM. Możesz też to sprawdzić Inpą.
  11. Kruk odpowiedział(a) na posiadacz temat w E60, E61
    .
  12. Kruk odpowiedział(a) na posiadacz temat w E60, E61
    Ja mam zmieniony panel klimy.Konieczne są dwie nowe wtyczki i oczywiście kodowanie.
  13. Kruk odpowiedział(a) na seba12_2007 temat w X5 (E53)
    Liczy się efekt... :P
  14. Kruk odpowiedział(a) na promo temat w E60, E61
    To ja mam jakiś wyjątkowy egzemplarz bo nie ma na nim rdzy i listwy nie odstają.
  15. Kruk odpowiedział(a) na seba12_2007 temat w X5 (E53)
    Nic strasznego. Wgrasz starszy soft i znowu nowy.
  16. Kruk odpowiedział(a) na seba12_2007 temat w X5 (E53)
    Czytnik masz rozumiem MK4 ? Soft nagraj na firmowej płycie np. TDK.... z prędkością X2 włóż ją przy włączonym zapłonie do czytnika i czekaj.Czasem zaskakuje po dłuższej chwili. Zobaczysz napis że soft w czytniku i nastąpi aktualizacja, po chwili pojawi się pasek postępu, po wczytaniu softu czytnik wysunie płytę a Ty wyciągniesz ja z czytnika i naciśniesz prawe pokrętło nawigacji. Jak jesteś z okolić Gdańska ew. mogę pomóc jeśli coś pójdzie nie tak.
  17. Kruk odpowiedział(a) na seba12_2007 temat w X5 (E53)
    ] Jest opis w dziale "Zrób to sam" ale ja zleciłem i płaciłem chyba ok. 150 zł jak pamiętam.
  18. Kruk odpowiedział(a) na seba12_2007 temat w X5 (E53)
    Ja miałem kiedyś podobny objaw w E39 3.0d.Pomogło czyszczenie EGR.
  19. Kruk odpowiedział(a) na seba12_2007 temat w X5 (E53)
    Znajdź na chomiku kolegę duniek2 u Niego znajdziesz wszystkie potrzebne softy. Oczywiście soft to nie mapy :wink:
  20. Masz skrzynkę A5S390R w X3 nigdy nie było 360R.6cio biegowe są skrzynie ZF po lifcie. Zobacz tu:http://www.realoem.com/bmw/partgrp.do?model=PA71&mospid=47790&hg=24&fg=05 Tę skrzynkę GM BMW stosowało w E46,E39,E83 oraz w E53. Najdłuższy wątek spotkasz w dziale E39. Oleju przy statycznej wymianie wchodzi ok. 6L a w skrzynce jest jak pamiętam ok. 9L. Olej Texaco ETL7045E kosztuje ok. 22zł/L filtr chyba 80zł.
  21. BMW nie zaleca wymiany oleju w automacie. Ja wymieniałem w każdym moim BMW i obyło się bez problemów.Dla skrzyni A5S390R olej 7045E Texaco. Poszukaj na forum jest wiele wątków i zażartych dyskusji na ten temat.
  22. Kruk odpowiedział(a) na seba12_2007 temat w X5 (E53)
    Włóż płytę z softem. Zobacz w części forum poświęconej elektronice.
  23. Kruk odpowiedział(a) na korek1 temat w X5 (E53)
    Tam się nie da nic sknocić :wink:
  24. Kruk odpowiedział(a) na korek1 temat w X5 (E53)
    W sekcji licznika ( Inpa)możesz to ustawić.
  25. Przyczyną dymienia na biało jest olej więc na 90% turbina się kończy.Nie jeździj dalej bez diagnozy w warsztacie.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.