Witam mam problem i z góry dziękuję za pomoc.Problem polega na wymianie całej instalacji elektrycznej w moim bmw x5 ale okazało się, że w instalacji połączeniowej do licznika samochodu z którego pochodzi cała wiązka są trzy kostki(czarna,biała i niebieska) a w oryginalnej instalacji były to tylko dwie kostki(biała i czarna).Na czym polega różnica?Czy można zamontować to bez problemu będzie działało bez problemu?Pozdrawiam i jeśli ktoś ma schemat instalacji elektrycznej do x5 e53 3.0d to bardzo proszę.