Treść opublikowana przez Kruk
-
NightVision - doposazenie do e61
Jest na forum kolega "amador" spróbuj do niego uderzyć.Jest z Wrocka i ma wszystko do BMW
-
BLUETOOTH MODUŁ wymiana
Nic nie wysyła.Możesz śmiało wymieniać.
-
[e70] Znikający olej z silnika X5 3.0d - POMOCY
Może wymiana separatora oleju pomoże . Jeśli nie obstawiam turbo . Pozdrawiam
-
NIE CHCE JECHAC NA ZIMNO...
Wymień olej w skrzyni.
-
Jak skonfigurowac telefon iPhone 4 bo nie dziala???
Mam Iphone4 i śmiga jak poprzednie z E60 tzn. bez problemów całe parowanie zajmuje minutę. Jak parujesz?
-
Separator Oleju
To jest po prostu nowy typ separatora oleju.
-
Separator Oleju
Z automatem właśnie chyba nie wystepują.
-
Separator Oleju
Skrzynie macie automatyczne czy manualne?
-
Czarny dym z wydechu.
A czyściłeś zawory EGR ?
-
[E83] wymiana audio kogo polecacie??
Zależy skąd jesteś.
-
E 53 jak wyjac zegary ??
Odkręcasz dwie śrubki u góry pod daszkiem i zegary wychodzą. Akumulatora nie musisz rozłączać wystarczy jak wyłączysz zapłon.
-
Dziwny bład w SZL
I dokładnie taki komunikat miałeś na monitorze....
-
E60 instalacja telefon/zestaw głośnomówiący
U nas kosztuje 1200zł. Dodajesz moduł,antenę, mikrofon , podłączasz + i -,światłowód..... wchodzisz do autka telefon sam się paruje....
-
E60 instalacja telefon/zestaw głośnomówiący
Nie wiem czy warto inwestować w ten zestaw.Może lepiej zainstalować oryginalny bluetooth.
- zamiana radia CD na Mp3
-
Dziwny bład w SZL
Problem jest raczej w poduszce kierowcy.
-
X5 - angel eyes do wersji przed liftingiem
Bez problemu tylko musieli mi je ustawić od nowa na stacji.
-
X5 - angel eyes do wersji przed liftingiem
http://img3.imageshack.us/edit_preview.php?l=img3/6898/94297532.jpg&action=rotate http://imgcash5.imageshack.us/img693/8986/15781622.jpg http://img13.imageshack.us/edit_preview.php?l=img13/5500/88197875.jpg&action=rotate http://img33.imageshack.us/edit_preview.php?l=img33/2060/87310276.jpg&action=rotate
-
X5 - angel eyes do wersji przed liftingiem
Tej X5 dawno nie mam ale poszukam jakieś fotki ze sprzedaży i wrzucę.
-
X5 - angel eyes do wersji przed liftingiem
Dziwna sprawa ale przed liftem każda musi się rozkleić no chyba że już ktoś rozbierał i skleił "lepiej"
-
Kontrolkin na tablicy rozdzielczej
Poszukaj tam: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=68496
-
X5 - angel eyes do wersji przed liftingiem
Nie podgrzewasz klosza a raczej lampę w miejscu złącza.Musisz ją nagrzać równomiernie dookoła i delikatnie podważać np, śrubokrętem w kilku miejscach naraz zaczynając od jednej strony i trzeba pamiętać o zwalnianiu zatrzasków.
-
X5 - angel eyes do wersji przed liftingiem
Dziwne bo nawet w E60 można odkleić klosz od lampy. Który rok Twoje E53?
-
X5 - angel eyes do wersji przed liftingiem
Ale wkręty wcześniej wykręciłeś?
-
X5 - angel eyes do wersji przed liftingiem
Lampy odklejasz na gorąco, podgrzewasz opalarką lub w piekarniku.