Skocz do zawartości

Kruk

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kruk

  1. Kruk odpowiedział(a) na Bono temat w E60, E61
    Jest na forum kolega "amador" spróbuj do niego uderzyć.Jest z Wrocka i ma wszystko do BMW
  2. Kruk odpowiedział(a) na Arturek2007 temat w E60, E61
    Nic nie wysyła.Możesz śmiało wymieniać.
  3. Może wymiana separatora oleju pomoże . Jeśli nie obstawiam turbo . Pozdrawiam
  4. Kruk odpowiedział(a) na PANTER temat w X5 (E53)
    Wymień olej w skrzyni.
  5. Mam Iphone4 i śmiga jak poprzednie z E60 tzn. bez problemów całe parowanie zajmuje minutę. Jak parujesz?
  6. Kruk odpowiedział(a) na olorob X5 temat w X5 (E53)
    To jest po prostu nowy typ separatora oleju.
  7. Kruk odpowiedział(a) na olorob X5 temat w X5 (E53)
    Z automatem właśnie chyba nie wystepują.
  8. Kruk odpowiedział(a) na olorob X5 temat w X5 (E53)
    Skrzynie macie automatyczne czy manualne?
  9. Kruk odpowiedział(a) na awtk temat w E60, E61
    A czyściłeś zawory EGR ?
  10. Zależy skąd jesteś.
  11. Kruk odpowiedział(a) na Hakelbery temat w X5 (E53)
    Odkręcasz dwie śrubki u góry pod daszkiem i zegary wychodzą. Akumulatora nie musisz rozłączać wystarczy jak wyłączysz zapłon.
  12. Kruk odpowiedział(a) na inferPL temat w E60, E61
    I dokładnie taki komunikat miałeś na monitorze....
  13. U nas kosztuje 1200zł. Dodajesz moduł,antenę, mikrofon , podłączasz + i -,światłowód..... wchodzisz do autka telefon sam się paruje....
  14. Nie wiem czy warto inwestować w ten zestaw.Może lepiej zainstalować oryginalny bluetooth.
  15. Kruk odpowiedział(a) na pazder temat w E60, E61
    NCEsem 50 zł.
  16. Kruk odpowiedział(a) na inferPL temat w E60, E61
    Problem jest raczej w poduszce kierowcy.
  17. Bez problemu tylko musieli mi je ustawić od nowa na stacji.
  18. http://img3.imageshack.us/edit_preview.php?l=img3/6898/94297532.jpg&action=rotate http://imgcash5.imageshack.us/img693/8986/15781622.jpg http://img13.imageshack.us/edit_preview.php?l=img13/5500/88197875.jpg&action=rotate http://img33.imageshack.us/edit_preview.php?l=img33/2060/87310276.jpg&action=rotate
  19. Tej X5 dawno nie mam ale poszukam jakieś fotki ze sprzedaży i wrzucę.
  20. Dziwna sprawa ale przed liftem każda musi się rozkleić no chyba że już ktoś rozbierał i skleił "lepiej"
  21. Poszukaj tam: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=68496
  22. Nie podgrzewasz klosza a raczej lampę w miejscu złącza.Musisz ją nagrzać równomiernie dookoła i delikatnie podważać np, śrubokrętem w kilku miejscach naraz zaczynając od jednej strony i trzeba pamiętać o zwalnianiu zatrzasków.
  23. Dziwne bo nawet w E60 można odkleić klosz od lampy. Który rok Twoje E53?
  24. Ale wkręty wcześniej wykręciłeś?
  25. Lampy odklejasz na gorąco, podgrzewasz opalarką lub w piekarniku.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.