Treść opublikowana przez belgus
-
spieniony plyn we wspomaganiu
Witam Na zimno 1/3 ponizej gornej kreski na bagneciku. Odpowietrz skrecajac kola do oporu w lewo i w prawo. pozdrawiam
-
spieniony plyn we wspomaganiu
Witam Masz zapowietrzony uklad. pozdrawiam
-
SKRZYNIA AUTOMATYCZNA W 525tds
A masz tam olej :?: :P Sprawdz w jakim jest stanie i jak bedzie potrzeba to wymien. pozdrawiam
-
powiedzcie ze to nie uszczelka pod głowicom
Z tym wyciekiem z chlodnicy w czasie mrozow to ciekawa sprawa. Poniewaz bylo kolka takich przypadkow /rowniez u mnie/ to podejrzewam,ze wskutek niskiej temp. skurczyl sie oring uszczelniajacy zbiorniczek wyrownawczy albo jakis inny jesli wystepuje. Moglby sie ktorys z kolegow podzielic spostrzezeniami w tym temacie? pozdrawiam
-
Woda w baku.
Witam Nie sadze,zeby to byla woda w baku Masz zawilgocone kable wn. pozdrawiam
-
SKRZYNIA AUTOMATYCZNA W 525tds
Witam Xilver Ty jestes jak Jonasz :D Zalecam koledze natychmiastowa wymiane oleju i filtra! Oczywiscie przydaloby sie plukanie. No imam pytanko :jak wyglada olej /kolor,zapach,/ i stan oleju.? pozdrawiam
-
Mam problem ze skrzynią automatyczną - brak wstecznego
Witam Zracam sie z prosba do admina o utworzenie osobnego dzialu dla problemow dot. automatycznych skrzyn BMW. Dla posiadaczy Bmw automat jest to istny horror,ktory w obecnym dziale natychmiast rzuca sie w oczy.Jezeli zostanie oddzielony nie bede sie codziennie /prawie/denerwowal a jak bede mial ochote na mocne wrazenia to zajrze tam gdzie trzeba. To nie jest wypowiedz zartobliwa!!! Prosze o rozwazenie takiej mozliwosci. z powazaniem belgus
-
"cudo" z allegro - warto do silnika?
- części do głowicy Warszawa
Na allegro Walek 335,dzwigienki ok 4o,popychacze ok 40 pozdrawiam- rurka smarowania wałka rozrządu
I jeszcze pamietaj ,ze ta rurka musi byc w takim polozeniu,zeby smarowalo krzywki i jak ja zalozysz odwrotnie to nie bedzie smarowania. pozdrawiam- silnik
- silnik
- rurka smarowania wałka rozrządu
Witam to juz gdzies bylo :) Normalnie odkrecasz dekiel zaworow i widzisz ta rurke,ktora idzie wzdluz wlka. Jest mocowana w 3 miejscach,odkrecasz i mozesz czyscic. przedmuchaj wyplucz wjakims zajzajerze i zakladaj. Podobno tam sa jakies momenty dokrecania ,ale ja dokrecalem na czuja i jest ok. Przy okazji obejrzysz sobie walek. pozdrawiam- śmierdzi płyn chłodniczy w środku????
Witam O ile ja wiem ,to plyn chlodniczy ladnie pachnie :D Moze to co innego?Tym bardziej,ze w/g ciebie nie ma wycieku. pozdrawiam- sruby zabezpieczajace na kola
Witam Moze je wcale nie trzeba przekrecac?Normalnie to sie wklada kluczyk i wyciaga bebenek. A poza tym sprobuj to podgrzac. W takim modelu jak mialem smarowanie bylo wykluczone a moze u ciebie ktos posmarowal. pozdrawiam- Kręci się jedno koło...czy to normalne ?
Chyba na temat kanap :P- sruby zabezpieczajace na kola
Witam Chyba bedziesz musial je rozwiercic,trzeba po prostu zniszczyc wkladki. pozdrawiam- wkółko to samo falujace obroty !!!
Witam Odpusc srubke regulujaca przepustnice.Przepustnica na wolnych obr. ma byc zamknieta!TPS to czujnik polozenia przepustnicy. Skorzystaj z opcji SZUKAJ i bedziesz wiedzial o co chodzi. Ten czujnik jest na osi przepustnicy pod nia. pozdrawiam- Leci olej na połączeniu skrzyni i silnika! Co to może być?
Ja pytam ile trzeba stracic na wymiane simeriga miedzy silnikiem a skrzynka auto?Bo chyba bez zdjecia skrzyni sie nie obejdzie. pozdrawiam- Czy wy też jesteście uzaleznieni od forum ?
Witam No to poczulem wielka ulge :D Wlasnie umowilem sie z psychologiem,zeby mnie wyleczyl chociaz trtoche z tego nalogu :P pozdrawiam- wkółko to samo falujace obroty !!!
Witam MaRcin ! Co Ty tam kombinujesz? N atemat falujacych obrotow jest cala encyklopedia na forum. Zamknij przepustnice ,sprawdz tps, i sprawdz uszczelke pod kolektorem dolotowym a takze cisnien ie na wtryskach.O przewodzie powietrza do kroka nie wspomne :P Komp to ostatecznosc. pozdrawiam- Leci olej na połączeniu skrzyni i silnika! Co to może być?
Sam jestem ciekawy ,jakie koszty.? Jak zrobisz to daj cynk. pozdrawiam- Kręci się jedno koło...czy to normalne ?
Ale trzy sa dobre! :P- E30 rocznik od 88... nie klasyczny ?
Witam Tak czytam i czytam i zal mi ,ze nie mam klasyka :( Chyba obetne sobie dach i bedzie ok klasyk :P pozdrawiam youngtimerow- Knecht czy Mann Filter??
Witam To podobno wsio rawno,poniewaz na swiecie jest tylko 2 ,3 producentow wkladow i wszystkie firmy /lacznie z Filtronem/tam sie zaopatruja. pozdrawiam - części do głowicy Warszawa
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.