Treść opublikowana przez belgus
-
problem z kontrolką klocków ham.
Witam No to jak rusza Ci sie czujnik ,to moze to jest przyczyna. Poza tym te rozne kabelki potrafia stracic swoje wlaciwosci mechaniczne jak i izolacyjne. Czy wymieniles czujniki na nowe? Pytam ,bo przy wymianie klockow powinno sie wymienic tez czujniki. pozdrawiam
-
Ukradli mi wklady od lusterek, gdzie kupic?
Ja w temacie ostrzezen! Na codzien jestem spokojnym czlowiekiem /tak mysle :) /,ale w momentach skrajnych ,kiedy czuje sie pokrzywdzony,normalnie krew mnie zalewa.I nie dziwie sie kolegom,ktorych spotkalo to nieprzyjemne zdarzenie.Co maja napisac?Uprzejmie informuje kolegow,ze jakis mily pan pozyczyl na czas blizej nieokreslony moje lustarka i ktorego pozdrawiam serdecznie w imieniu wlasnym i calej mojej rodziny i zycze mu dlugich lat zycia????? To jest wlasnie skrajny przybadek i takie napisane pod wplywem emocji epitety powinny byc traktowane a wyrozumialoscia. Czlowiek zle sie czuje ,jezeliw jego profilu widnieje ostrzezenie. Sam ktoregos dnia bluzgne potwornie i czy to bedzie swiadczylo o tym,ze jestem chamem? pozdrawiam
-
Wtryskiwacze głośno chodzą
Czesc Udajesz Greka? :P Popychacze ,dzwigienki,walek rozrzadu. Wszystko zaczyna sie od P O P Y C H A C Z Y :!: :!: :!: Nie przejmuj sie za bardzo,posiadacze M 40 pod wzgledem rozrzdau sa wszyscy rowni. :) pozdrawiam
-
Skąd wyzwalany jest sygnał do obrotomierza w 316i M40 89r ?
Czesc Problem moze tkwic w sterowniku silnika. Sprobuj podmienic. pozdrawiam
-
strasznie smierdzi i zimno
Strasznie smierdzi i zimno? Jak przeczytalem ten temat to pierwsza mysl jaka mi przyszla do glowy,ze to jest latryna na Syberii :P Powaznie Uwszystkich znajomych z klima jest to czesta przypadlosc :( Klime trzeba uzywac jak najczesciej,czy to zima czy lato . Nieuzywana zarasta syfem no zaczyna brzydko pachniec. pozdrawiam
-
"Samozapłon" w e34 520; Pomocy
Witam Zawsze w takim przypadku trzeba zaczac ocd swiec /moga miec nagar/ pozdrawiam
-
Wtryskiwacze głośno chodzą
Witam A dlaczego uwazasz,ze to wtryskiwacze? One tak glosno nie graja :P To moze byc to co prawie wszyscy maja ale sie ludza,ze to co innego :mrgreen: pozdrawiam
-
Skąd wyzwalany jest sygnał do obrotomierza w 316i M40 89r ?
Witam Moze masz wtyczke od 6 -cio cylindrowego?z przodu zegarow/ Wymien na od 4 i bedzie w porzadku. pozdrawiam
-
Potrzebuję spreżarki do klimy-zna ktoś szroty w Wawie?
611 11 45 Strazacka
-
kierownica trzepie
A kola wywazales? pozdrawiam
- iskra
-
Na jalowym lekko faluje jak jest zimny a.....
Dzieki tictac :cool2:Jak bede potrzebowal to dam cynk. A wogole podejrzewam,ze moge miec wlozony sterownik nie majacy oprogramowania do automatu.Ale moze sie myle . Jak sie ociepli to go wymontuje i sie zobaczy. A moze ktos wie gdzie mozna zainstalowac odpowiedni programik w sterowniku? pozdrawiam
- automat?
-
Na jalowym lekko faluje jak jest zimny a.....
Cos mi tu nie pasuje :P Czy ja wrzuce na D i trzymam na chamulcu ,to silnik pracuje na jalowym ,czy nie?A obroty sie wyrownuja i obojetnie czy zimny ,czy cieply.Moze to ma cos wspolnego ze sterownkiem silnika? Hallo !!jest tam kto od sterownika? :P pozdrawiam
-
Na jalowym lekko faluje jak jest zimny a.....
Witam No wlasnie jak jest zimny na jalowm lekko faluje a jak wrzuce D lub R Nie faluje i jak jest cieply tez nie faluje. M 40/ 1.6 Co to moze byc? pozdrawiam
-
Od czego jest ten przekaźnik?
Schemat to ja mam :P Ale na tym schemacie duzo rzeczy nie wystepuje,np polaczenie silniczka krokowego.I jeszcz e innych pare drobiazgow. Dlatego pytam . pozdrawiam
-
Od czego jest ten przekaźnik?
Witam Podlacze sie do tematu.Dotyczacego sondy. Czy w M 40 wystepuje tez taki przekaznik? /model E 30/ pozdrawiam
-
Brak mocy w M40 po wymianie wałaka i dźwigienek
?mr.Black Jezeli miales dziure i to spora w gumie przeplywomierza,to jak ten silnik ma pracowac? Przeciezmiedzy przeplywka a przepustnica nie ma odpowiedniego podcisnienia powodujacego otworzenie klapki przeplywomierza a o krokowym juz nie wspomne. I taka super firma pow wymianie walka puscila taka usterke? :mad2: pozdrawiam
-
Dziwny dzwięk po odpaleniu??
Witam Pompa wodna
-
Brak mocy w M40 po wymianie wałaka i dźwigienek
Witam TPS to czujnik polozenia przepustnicy/na osi przepustnicy pod nia/. Przepustnica to jest to ustrojstwo z dzwignia gazu :) przeplywomierx jest zapuszka filtra powietrz polaczony z przepustnica rura harmonijkowa :D /spocilem sie/. pozdrawiam
-
Brak mocy w M40 po wymianie wałaka i dźwigienek
Witam Przyczyn moze byc kilka :( Sprawdz na poczatek przeplywomierz a potaem TPS. pozdrawiam
-
Silnik chodzi nierównomiernie
Witam Penie silnik M 40?! Ciekawe rzeczy opowiada Twoj mechanik :P Wina nowego walka :mrgreen: Wiadomo,ze jalowe mozna doprowadzic do porzadku!!!Na forum juz chyba wszystko zostalo napisane ,ale o nowym zlym walku nie. Jedz do innego mechaniora ,bo z jego wypowiedzi wynika,ze nie za bardzo kuma. pozdrawiam
-
Czy ktoś wcisnął fotele do coupe od E36???
Witam E 30 coupe wysokosc oparcia 74 cm z zaglowkiem szerokosc oparcia 53 cm dlugosc siedziska 55 cm szerokosc siedziska 50 cm rozstaw srub po szer. 43 cm Wniosek Pewnie wejda,ale trzeba przerobic mocowanie sanek pozdrawiam
-
Czy ktoś wcisnął fotele do coupe od E36???
Witam Mam wymiary Do E 36 coupe. Wysokosc z zaglowkiem 74 cm szerokosc oparcia 53 cm szerokosc siedziska 55 cm dlugosc siedziska 50 cm rozstaw srub po szerokosci 45 cm pozdrawiam
-
Czy ktoś wcisnął fotele do coupe od E36???
Witam No wlasnie !!! Jest kilka takich temacikow bez odpowiedzi a ja tez jestem zainteresowany ta adaptacja. Moze ktos sie zlituje i odpowie rzetelnie :) pozdrawiam