Skocz do zawartości

belgus

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez belgus

  1. belgus odpowiedział(a) na maciej_E30 temat w E30
    Witam Cos mniedopadlo :P I to tak sie dziwnie sklada,ze opo wymianie olejku. Normalka ,odpalam jade wskaznik idzie do gory,dochodzi do pinu/wczesniej troszeczke przed pionem/ i dostaje delirki :P zaczyna chodzic jak wachadelko!Przy czym te wychylenia nie sa duze ,po prstu soie cyka lewa,prawa lewa,prawa.Wysiadlem otworzylem maske i wszystko wydaje sie ok,ale jak zgasilem silnik i pokrecilem Visko to swobodnie sie kreci. Czujnik temp.na bloku wymienilem pol roku temu,bo wskaznik dochodziltylko na 2/3 przed pion i potem bylo tuz przed pionem. Zastanawiam sie czy tonie sam wskaznik?Czy czesto sie zdarza,ze pada? pozdrawiam
  2. belgus odpowiedział(a) na patryq temat w E36
    witam Sa rozne prseparaty. Zamowilem na allegro Brunox Undercoat. pierwszy to antykoorzyjny epoksydowy adrugi to guma w plynie. Pozabezpieczam tu i owdzie :P pozdrawiam
  3. A cozrobiles z wtyczka z przodu zegarow? Jak masz jwszcze ta stara to ja wepnij. to ona decyduje o pr4zydatnosci do 4 lub 6 cylindrow. pozdrawiam
  4. Witam Ztego co wiem ,to ekonomizer dziala od 60 km/h Ale moze cos zle podlaczyles/masa/? Tez bede zmienial zegar na obrotke i sam jestem ciekawy. A moze masz nie na ta ilosc cylindrow? pozdrawiam
  5. Czesc No jezeli ulatwia rozruch w zime ,to ja go nie potrzebuje,bo nie mam ztym problemu. pozdrawiam
  6. Czesc Prawie na pewno masz 4HP22. Co do kosztow ,wymiana z olejem od 200 pln,powinni zdjac miske i wyczyscic filtr.Zobacz na bagnecie jaki kolorek ma olej. pozdrawiam Jezeli masz sterowanie linka,to jest ona zamontowana na przepustnicy/dzwignia/.Jedna masz do gazua druga do skrzyni. Jezeli jest za luzna to mozesz podkrecic,ale tak ,zeby przepustnica zostala w stanie zamknietym/patrz srubke ogranicajaca / pozdrawiam
  7. Witam Nie masz przypadkiem za duzo oleju?I czy wymieniales? A poza tym automat to nie manual,mam na mysli to,ze trzeba plynnie naciskac pedal gazu. No jaka skrzynia i sterowanie/ pozdrawiam
  8. belgus odpowiedział(a) na szlendi temat w E36
    Witam pozwolilem sobie odgrzac temacik,bo mam male pytako. Technika odpowietrzania pompy jest wszystkim znana,ale czy ktos moglby mi powiedziec co sie dziej e w ukladzie wspomagania /w pompie /w czasie odpowietrzania tzn ktoredy schodzi powietrze i czy w tym momencie moze wyrzucic troche plynu? pozdrawiam
  9. belgus odpowiedział(a) na Franc temat w E30
    Ja eksperymentuje :P I doradzaniu stalem sie ostrozny.Po co kolega ma miec do mnie pretensje? Jak doradze syntetyka ,to zaraz bedzie komentarz,ze sie rozszczelni i takie tam bzdety. Na mineralu sie nie rozszczelni i bede chociaz troszke mial czyste sumienie :) Oczywiscie stawiam syntetyk ponad mineralem zdecydowanie :cool2: pozdrawiam
  10. belgus odpowiedział(a) na czarny2891 temat w E36
    A to mozna tak lac to co do anglika?Przeciez one maja kiere po prawej :roll: Gdzie kupiles ? pozdrawiam
  11. Czesc Nie chcialbym zle doradzic. Jezeli byl jezdzony delikatnie czyli normalnie,to biorac pod uwage ,ze byl na syntetyku z czestymi wymianami,tan przebieg przy tym silniku nie robi na mnie wrazenia.Ma przed soba drugie tyle a moze i wiecej! Wydaje mi sie,ze i tak go kupisz :P ,bo furka jest bardzo fajna :cool2: Taki przebieg mogl spowodowac zuzycie mniej istotnych elementow /uszczelek,gum,kabelkow itp/ pozdrawiam Wez cos na sen ,bo nie usniesz :D
  12. belgus odpowiedział(a) na Franc temat w E30
    Witam Jak Ci nie klepie i nie cyka ,to zalej mineralem jakims dobrym. jak przeszedlem z minerala na syntetyk ,to mi zaczelo klepac :( Albo polsyntetyk. pozdrawiam
  13. Jak najbardziej!!!! Mozesz wstawic sobie diody i bedzie ok!!~ pozdrawiam
  14. Chyba normalnie 1342
  15. Chyba normalnie 1,3,4,2 pozdrawiam
  16. belgus odpowiedział(a) na Shreku320 temat w E36
    Witam Mozesz kupic filtrona,ale oryginaly sa lepsze. Filtron sobie zyczy tyle co np knecht,man . Ja jezdze na filtronie,ale kupilem go juz po tym jak sie dowiedzialem,ze jest slaby. Przy wymianie uwazaj,zeby paliwo nie zeszlo z pompy!!!,bo moze ja szlag trafic. pozdrawiam
  17. belgus odpowiedział(a) na racing temat w E34
    A probowales podmienic sterownik?
  18. Nie wiem jak ma byc w IS,ale u mnie przy zamknietej miedzy 1 a 2 jest o,przy otwartej nieskonczony a po otworzeniu do oporu 0 miedzy 1 a 3 i w/g ksiazki jest to prawidlowo. pomiary dokonywane tylko na TPS bez wlaczania zaplonu. pozdrawiam
  19. belgus odpowiedział(a) na racing temat w E34
    Witam Dlaczega akurat zawory? Awalek rozrzadu ogladales? pozdrawiam
  20. Obejrzyj kabelki i wtyczke ,zdarza sie,ze TPS jest ok tylko polaczenie jest slabe, pozdrawiam
  21. belgus odpowiedział(a) na Franc temat w E30
    Witam Wyjalem dzisiaj bagnecik i obejrzalem sobie te 10w/60. No roznica miedzy nim a 5w/40 jest kolosalna mimo,ze obydwa syntetyki. 5w/40 plynal jak woda a ten jestlepki i gesciejszy i czysciutki ale temu sie nie dziwie ,bo 5w/40 dobrze wyplukal silnik. pozdrawiam
  22. belgus odpowiedział(a) na mongooes temat w E36
    Witam Czy pompa pobiera ci prad bez wlaczonego zaplonu? Jezeli tak,to bardzo dziwne :shock: A moze masz jakies zabezpieczenie na pompie/ pozdrawiam
  23. Witam Moim zdaniem to moze byc niewydolnosc ukladu smarowania. Ale chcialbym sie mylic :( Na jakim oleju jezdzisz?Moze wymiana by pomogla/ pozdrawiam
  24. belgus odpowiedział(a) na Franc temat w E30
    Witam Ztych odpowiedzi wynika,ze sprawnosc silnika zalezy od jego zasyfienia!t Ja nie mam zamiaru eksplatowac takiego brudasa :nienie: tym, bardziej,ze jest to M 40 :( Ale moje doswiadczenie moze potwierdzic lub obalic teorie na temat zmiany oleju. jak cos sie bedzie dzialo ,to natychmiast doniose. zyczliwy :P
  25. belgus odpowiedział(a) na Franc temat w E30
    Poczekaj troche ,bo ja po mineralu wlalem 5w/40,a teraz wlalem 10w/60 full syntetyk .Ja lubie operacje na otwartym sercu :P A jesli chodzi o klepanie ,to nie ma takiego oleju,ktory by to zlikwidowal. pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.